Zavádění utrogestan a sex?

Anonymní
16.2.16 12:44

zavádění utrogestan a sex?

Holky, jak jste to dělaly, když jste zaváděly utrogestan se sexem? jde o to, že včera jsem zavedla asi v 9 hod. večer a ráno byl s přítelem sex a on tam něco od toho měl :oops: jde spíš o to, že aby tam něco z toho vůbec zůstalo. ještě jsem nebyla předtím ani na záchodě, protože když chodím v průběhu dne na záchod, tak se to ze mě odplaví, ale takhle to schytal přítel :roll: a taky mi bylo vůči němu docela trapně :mrgreen: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2503
16.2.16 12:49

Tak můj přítel věděl, že zavádím utrogestan. Takže jsem jen žádala o přerušovanou soulož, aby mi nevyplaval ten zbytek, co po sexu zůstal, se spermatem. Trapně mi vůči němu nebylo, proč taky? Já zaváděla ráno a večer. Pak jsem se snažila sexovat večer před zavedením. A proč zavádíš, jsi těhotná? Jestli nejsi těhotná, můžeš prášek polykat a nemusíš toto řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4523
16.2.16 13:06
@Anonymní píše:
Holky, jak jste to dělaly, když jste zaváděly utrogestan se sexem? jde o to, že včera jsem zavedla asi v 9 hod. večer a ráno byl s přítelem sex a on tam něco od toho měl :oops: jde spíš o to, že aby tam něco z toho vůbec zůstalo. ještě jsem nebyla předtím ani na záchodě, protože když chodím v průběhu dne na záchod, tak se to ze mě odplaví, ale takhle to schytal přítel :roll: a taky mi bylo vůči němu docela trapně :mrgreen: :roll:

po utroši bys měla tak 1/4 až 1/2 hodinky ležet. Pokud zavádíš 3× denně a chcete sex, pak se s tím musíte oba smířit. Přítel od toho bude opatlaný pokaždý. Neboj, to důležité tam zůstane, pokud nesexujete okamžitě.
P. S. nedoporučuji orální sex, utroš je hořký. Vyzkoušeno :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.16 13:13

@PapeJ nn, nejsem těhotná. mám polycystický vaječníky a mám jít na drilling, tak kvůli tomu, aby se mi upravil cyklus, aby menzes dostala, tak jak mám. jemu to nějak zvlášť nevadilo nebo aspoň tak nevypadal, ale mě z toho bylo tak nějak ne moc příjemně :) ale asi s tím nic jinýho nenaděláme. zavádím to proto, že když jsem ho polykala, nebylo mi potom dobře a i jsem slyšela, že to zavádění je lepší.

@Evaa.j zavádím jeden ráno a jeden večer. hned po tom nesexujeme. den předtím jsem zaváděla ráno, pak někdy navečer sex a pak jsem si vzala zas a to tam nic neměl, ale to bylo tím, že se ze mě asi většina vyplavila. no asi s tím nic nenadělám

dík za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Zuzaniee
16.2.16 13:42

Já si zaváděla taky ráno a večer a sex jsme měli normálně…Přítelovi to nic neudělalo :think: A jestli mu to je nepříjemné, tak zkuste kondom ;) Ten je sice taky docela nepříjemný, ale lepší než nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama