Zavařování příkrmů v myčce

261
30.7.15 18:55

Zavařování příkrmů v myčce

Dobrý den, maminky. Chci se zeptat, jestli některá z Vás zavařuje příkrmy prckům v myčce? Případně jak to děláte? Máme spousta zeleniny a ovoce ze zahrádky, tak se chystám udělat pár příkrmů z domácího do zásoby a četla jsem, že zeleninu i přesnídávku lze zavařit v myčce, což by pro mě bylo praktické, když ji pouštím po každém vaření oběda :mrgreen: jen nevím, jestli na to bude stačit program 65°C na 30 min.? :)

Budu ráda když přidáte Vaše tipy na to, jak jídlo prakticky zavařit :)

Hezký den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

810
30.7.15 19:00

Tak to slyším zase něco nového :) neumím si to představit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 19:02

Nevím jak příkrmy, ale minulý týden jsme zavařovali marmelády v myčce a odskákala to jen jedna :) takže bych do toho klidně šla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:04
@lleennttiillkkaa píše:
Nevím jak příkrmy, ale minulý týden jsme zavařovali marmelády v myčce a odskákala to jen jedna :) takže bych do toho klidně šla :)

a jaký je návod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 19:08

Prostě se to našupe do myčky a zapne na program s nejvyšší teplotou. Někdo nechává vychladit v myčce, někdo vyndá, otočí dnem vzhůru a nechá vychladnout tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
30.7.15 19:10

@lleennttiillkkaa ja tam zavarovala merunky teda a zatim se drzi uz tyden, tak snad to vydrzi i prikrmy 8) :mrgreen:

@bmimino ja chci dat uvareny prikrm nebo presnidavku do sklenicky od presnidavky, dat to na kratky 30min program do mycky a asi az to vytahnu, tak klasika, vickem dolu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:11
@lleennttiillkkaa píše:
Prostě se to našupe do myčky a zapne na program s nejvyšší teplotou. Někdo nechává vychladit v myčce, někdo vyndá, otočí dnem vzhůru a nechá vychladnout tak.

tady se člověk naučí všechno :) to je dobrý :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 19:12
@bmimino píše:
tady se člověk naučí všechno :) to je dobrý :palec:

prý jsou borci, co přitom rovnou mejou i nádobí a to dokonce i s tabletou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
30.7.15 19:20

@lleennttiillkkaa tak já ty meruňky pak taky pustila s tabletou a nádobím :lol: přece jen ta sklenička je zavřená, tak se tam ta voda nedostane :) a když jo, tak je něco špatně :D a dva džemy jsem zavařovala taky s nádobím a docela jsem ocenila, že mi to umylo tu upatlanou skleničku :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24392
30.7.15 19:22
@nikolinam píše:
@lleennttiillkkaa ja tam zavarovala merunky teda a zatim se drzi uz tyden, tak snad to vydrzi i prikrmy 8) :mrgreen:@bmimino ja chci dat uvareny prikrm nebo presnidavku do sklenicky od presnidavky, dat to na kratky 30min program do mycky a asi az to vytahnu, tak klasika, vickem dolu :mrgreen:

Nedoporučuji, sklenice od přesnidávek. Taky jsem v nich dělala přesnidávky a všechny se mi zkazily. V ostatních sklinkách od tatarky nebo třetinkách byly v pořádku. Připadá mi, že ty víčka špatně drží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:22
@lleennttiillkkaa píše:
prý jsou borci, co přitom rovnou mejou i nádobí a to dokonce i s tabletou :D

to snad ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24392
30.7.15 19:23

A holky zkoušely jste zavařovat i okurky v myčce? A na jakou teplotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:24
@Daša 2 píše:
Nedoporučuji, sklenice od přesnidávek. Taky jsem v nich dělala přesnidávky a všechny se mi zkazily. V ostatních sklinkách od tatarky nebo třetinkách byly v pořádku. Připadá mi, že ty víčka špatně drží.

ty víčka od přesnídávek jsou teď nějaká slabá, asi nechtějí, abychom zavařovali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24392
30.7.15 19:25
@lleennttiillkkaa píše:
Nevím jak příkrmy, ale minulý týden jsme zavařovali marmelády v myčce a odskákala to jen jedna :) takže bych do toho klidně šla :)
škoda, že to čtu až dnes, já zavařovala marmelády v hrnci.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:25
@nikolinam píše:
@lleennttiillkkaa tak já ty meruňky pak taky pustila s tabletou a nádobím :lol: přece jen ta sklenička je zavřená, tak se tam ta voda nedostane :) a když jo, tak je něco špatně :D a dva džemy jsem zavařovala taky s nádobím a docela jsem ocenila, že mi to umylo tu upatlanou skleničku :D :lol:

špatně je asi to, že sklenice nemusí dobře těsnit a dostane se ti chemická voda dovnitř

Příspěvek upraven 30.07.15 v 19:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama