Zavazadlo do Řecka: zamykat, či nezamykat?

14.8.15 21:08

Zavazadlo do Řecka: zamykat, či nezamykat?

Dobrý večer,

mám akutní dotaz. Za pár hodin letíme do Řecka, a mně přijde, že máme věci v letadle strašně „bezbranné“, když kufry a tašku nezamkneme… Je tam všechno pro dítě (oblečení, věco do moře atd.), kosmetika, léky, a prostě vůbec věci, bez kterých to nebude dovolená. Muž se tváří, že nezamykat, aspoň nám ty zavazadla při kontrole nerozpárají - já ale myslím, že to dělají leda v USA, po Evropě ne.

Co mi radíte, zamknout, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
14.8.15 21:11

Dělají to všude, za mě zamknout a na letišti nejlépe ještě nechat obalit do fólie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
14.8.15 21:11

Já bych je pro jistotu zamkla, když jsem jela do Černé Hory, taky jsem zamykala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2940
14.8.15 21:12

@Slečna Ferka já to balím do folie, za mírný poplatek na letišti. Ale viděla jsem i lidi co to zabalený už vytahovali z auta. Šťastnou cestu a pěknou dovolenou. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
14.8.15 21:12

Nikdy bych neletěla bez zamknutého kufru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
14.8.15 21:14

My jsme zamykali. I před deseti lety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 21:15

A nehrozí, že by nám to prošacovali a zničili? Mně se ta folie nelíbí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 21:18

Určitě zamknout, všude se zamykaji, kufry nikdo nepare, kdyztak lámou zámky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9144
14.8.15 21:20

Ve čtvrtek jsme se vrátili z Řecka a obě cesty jsme měli všechny kufry zamčené. Na cestu tam jsme je nechali na letišti i zabalit do folie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
14.8.15 21:21

Tyjo, koukákm, že jsem asi jediná, kdo nikdy žádný zavazadlo nezamyká..ani když jsem kdysi byla v Egyptě, v Turecku…nikdy jsme nezamykala, mám za sebou tak 10 leteckých dovolených, a nikdy se mi z kufru nic neztratilo 8o i když vloni jsem spíš než z krádeže měla strach, že mi na tom mým starým kufru rupne zip, a celej obsah se někde vysype..kufr jako obvykle narvanej k prasknutí, a cca 10 let starej..za folii mi bylo líto peněz.. a teda kufr přežil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 21:21

Prosacovani hrozí vždycky, stačí aby tam něco vypadalo podezrele, letěla jsem snad dvestekrat a zatím se nám vrátil kufr zničeny jen jednou, ale nic nechybělo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
14.8.15 21:25

Já balila do folie, letela jsem do hor a pro me by byl pruser i poskozeni batohu. nezamykala jsem, ja se vic bala, ze mi neco nekde urvou nebo ze nedorazi tam kam ja :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
2940
14.8.15 21:27
@Slečna Ferka píše:
A nehrozí, že by nám to prošacovali a zničili? Mně se ta folie nelíbí :(

já myslím že u folie spíš poznáš kdo ti co šacoval, zámek pokud nemáš super kufr ti odemkne každej jouda. Nikdy mi nikdo nic nešacoval a folie není na parádu ale ochrana ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10854
14.8.15 21:34

Já zamykala spíš z důvodu manipulace. Blbě s tím třísknou a už s všude válí moje věci. když jsem použila fólii tak jsem nezamykala. Takže asi bych nehleděla na krásu zavazadla a dala fólii, pak je jedno jestli je zamčený a případnà kontrola nemusí překonàvat zámky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
14.8.15 21:44

Kufry zasadne zamykam :-) papirek o tom, ze se mi nekdo hrabal v kufru jsem mela vzdy jen z USA, ale tam maji i takovy ty spesl klice, kteryma si i kufry se zabudovanym zamkem otevrou :-) me spis stve, ze nam zapomneli zamknout jeden zpet a od ty doby nefunguje zamek, tak snad pri pristi ceste opravej :D jinak pokud mate latkovej kufr tak fakt doporucuju obalit folii, ted posledni let, co jsme byli, tak prijel jeden kufr total roztrzenej :pocitac: a chudak kluk sbiral spodary po celym pasu :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama