Závěrečné zkoušky v autoškole

43
26.8.20 18:18

Závěrečné zkoušky v autoškole

Zdravím, co vše se dělá před zahájením jízd v autoškole (skupina B)? V autoškole nám o této části zkoušky nic neřekli, vůbec nevím, co mám čekat. Zmiňovali se jen o kontrole vozidla před jízdou či co, ale nic takového jsme nedělali. Co vše od toho mám tedy čekat? Abych vůbec odjela z místa a nevyhodili mě ještě před začátkem jízdy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4746
26.8.20 18:27

Dají ti otázku. Co se týče vozidla… Povinná výbava, nebo co se kam leje, atd… Je to napsaný v knížce, nebo byvavalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
26.8.20 18:34

@mackA159 Takže budu muset odpovídat na otázky i ukazovat přímo něco na autě, příp. něco předvést?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
26.8.20 18:46
@Thorn48 píše:
@mackA159 Takže budu muset odpovídat na otázky i ukazovat přímo něco na autě, příp. něco předvést?

Tak jako měla bys vědět kam se leje benzín a kam olej. A kde máš lékárníčku. Tyto základní věci. Dřív to bývalo horší, ale dnes se víc nezkoušel, jelikož u novych aut je problém mimo servis vyměnit i žárovku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
26.8.20 18:52
@Thorn48 píše:

Ano přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
26.8.20 19:17

Dělala jsem zkoušky cca před rokem. Ustni zkoušky se u Béčka nedělají, ale může se tě komisař zeptat na povinnou výbavu. Me se neptal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 19:17

Mám pocit, tedy vím to skoro jistě, že technika se dnes dělá jen u C, D. Před 15 lety jsem ji dělala i u B, byla povinná, před pár lety u C, ale „béčkaři“ už nemuseli.

• Citovat
  • Nahlásit
43
26.8.20 19:19

Někde zase čtu, že tato část zkoušky je povinná pouze pro sk. C a D, tak nevím, no.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
26.8.20 19:22

Novější odpovědi se mi zobrazily až po vložení komentáře, proto to je psané tak mimo. :lol:
Super, takže žádné kontroly, pouze jízda. :) Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
26.8.20 19:27

Tvůj instruktor pravděpodobně instruktora zná, tak se ho zeptej, jak to probíhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4746
26.8.20 19:49
@Thorn48 píše:
Někde zase čtu, že tato část zkoušky je povinná pouze pro sk. C a D, tak nevím, no.. :nevim:

Mě se ptali na povinnou výbavu. Spolužačky se ptali na to kam se co leje. Chladící kapalina, benzín, olej a zbytek blbosti. Další spolužačky se ptali na hloubku dezénu pneumatiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.8.20 20:27

Tak už je to 19 let, tenkrát před otevřenou kapotou chtěl inspektor popsat vše co bylo vidět a pak se ptal, jak bych vyřešila zrezlé kontakty na baterii. Odpověď, že to odvezu do servisu nebo zavolám servis nestačila. :lol: Vytlačil ze mě správnou odpověd. Ale byla to stará felda, kde si fakt vše opravíš na koleni.
I dneska si měním sama u relativně nového auta žárovky, i když člověk musí rozebrat třeba masku vpředu nebo nebo zadní dveře zevnitř, aby se k těm potvorám sám dostal. Ale pro mě furt rychlejší kouknout na 3min video na youtube a za další 3min to vyměnit, než se s tím táhnout do servisu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama