ZÁVĚSNÉ HOUPADLO NA SPANÍ PRO VĚTŠÍ DĚTI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateřina Žižková
Nováček 2 příspěvky 20 inzerátů 06.11.18 22:29
ZÁVĚSNÉ HOUPADLO NA SPANÍ PRO VĚTŠÍ DĚTI

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s houpadlem na spaní pro miminka i školáky od EKOMAMA? Dcera moc ráda spí v houpadle, máme Babyvak Hacka plus, ale už jí je rok a půl a už se do ní pohodlně nevejde. Skrz druky jí trčí nohy ven ???? Nebo jestli někdo nemáte dobré zkušenosti s nějakým jiným houpadlem pro větší děti? Jiné než Ekomama jsem ale nenašla. Děkuji moc za vaše zkučenosti a případné rady. Katka

Reakce:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 1 inzerát 06.11.18 23:05

Zkušenost nemám, ale také by mě to zajímalo. Dcera taktéž ráda spí v hacce… Říkám si, co budeme dělat, až se tam nebude vejít :)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15469 příspěvků 07.11.18 06:01

Tak patrně je to reklama, ale ráda jsem koukla, za chvíli budu patrně řešit totéž.

Kateřina Žižková
Nováček 2 příspěvky 20 inzerátů 07.11.18 17:15

Tak reklama to rozhodně není, moc by mě zajímalo, podle čeho jste to usoudila? Založila jsem skupinu úplně poprvé, chtěla jsem se zkusit obrátit pro radu na ostatní, tak nerozumím tomu, proč to někdo odbývá slovy, že to je reklama. Téma je pro mě momentálně docela důležité, protože to s dcerou řeším každou noc. Budí se mi v noci s brekem spocená, jak je v hace natěsno. Noha jí kouká většinou jen jedna, protože se točí na bok, ale skutečně jí kouká ven. Večer, když jdeme spát, tak do houpadla chce a vyspí se v něm mnohem lépe než v posteli, protože je na houpadlo zvyklá. V posteli se víc budí. Samozřejmě houpadlo zrušit můžeme, ale proto jsem se obrátila na ostatní, jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s houpadlem pro větší děti a s jakým, protože jiné než Ekomama jsem na internetu neobjevila. Ještě jednou díky, Katka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >