Závěsné křeslo, vak pro dítě i dospělého

41
23.6.21 11:21

Závěsné křeslo, vak pro dítě i dospělého

Ahoj, chtěla bych poridit nějaké houpací závěsné křeslo nebo vak. Máme na to kovovou konstrukci. Existuje něco, kde by mohlo být miminko 9mesicu, batole 2 roky, ale i starší do té 10 let, případně i dospělý? Jde něco takového najít? Nech e se mi kupovat více věci a měnit to. Dostali jsme hojdavak, ale ten byl jen do 9 měsíců, takže už jsem ho poslalad dal. Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9227
23.6.21 11:30

Jako něco takového?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
23.6.21 11:33

No, prodávají se normálně závěsná křesla s různou nosností. Záleží, jaký máte ten stojan. Pro samotné mimino teda vhodné asi nebudou, ale batole, větší děti a dospělí v pohodě.
https://www.lenosime.cz/zavesna-kresla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9796
23.6.21 11:40

Nejlepší se klasika látkové křeslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
23.6.21 21:33
@Cenarius píše:
Jako něco takového?

V tom si nejsem jistá, jestli mi z toho batole nebude padat. Máte prosím zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
23.6.21 21:34
@Cenarius píše:
Jako něco takového?
V tom si nejsem jistá, jestli mi z toho batole nebude padat. Máte prosím zkušenost?
@Elenloth píše:
No, prodávají se normálně závěsná křesla s různou nosností. Záleží, jaký máte ten stojan. Pro samotné mimino teda vhodné asi nebudou, ale batole, větší děti a dospělí v pohodě.
https://www.lenosime.cz/zavesna-kresla

Je to jedna tyčka s háčkem.. Má to podstavec. Jde mi hlavně o zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
23.6.21 21:34
@SAJ píše:
Nejlepší se klasika látkové křeslo.

A máte s tím prosím zkušenost? Užije si to i dospělý? Není to nutnost, ale taky se ráda houpu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9796
23.6.21 22:04
@kocikoc píše:
A máte s tím prosím zkušenost? Užije si to i dospělý? Není to nutnost, ale taky se ráda houpu :)

Máme obě varianty, tedy v jiné barvě, tu s tyčkou máme už roky rokoucí doma (doma máme dokonce už druhé křeslo, první se po mnoha letech intenzivního používání rozpadlo), ten kovový stojan máme už nějakou dobu venku a furt mi tam všichni lezou. Nosnost 160 kg. ;)

V pohodě unesla i mě se vším potomstvem najednou. Jo a když se tam uvelebím, skáče mi na klín i pes…

Jediné, co mi trochu vadí, je, že když jsem na usnutí, studí mě odspodu. Řeším polštáři nebo dekou. ;)

Děti v tom řádily od batolecího věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
24.6.21 16:17

@kocikoc Máme doma to s tyčí, zavěsí se na jeden bod. Je to super, využíváme to všichni. Já jsem malá a celkem skladná, tak se mi v tom dobře spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
24.6.21 16:48
@Elenloth píše:
@kocikoc Máme doma to s tyčí, zavěsí se na jeden bod. Je to super, využíváme to všichni. Já jsem malá a celkem skladná, tak se mi v tom dobře spí.

Děkuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat