Jak uchytit závěsy - kterou variantu mám vybrat?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11208 příspěvků 24.11.18 18:18
Závěsy - prosím o názory

Ahoj, prosím o názory, jak uchytit závěsy…

Je několik variant:
Varianta 1 - stará řasící páska
Tou jsem začínala, tyto závěsy jsem šila první, je tam ta nejlevnější řasící páska s protaženýma šňůrkama a je to trochu nařasené. Manžel měl výhrady, že to udělá ze závěsu lichoběžník. Je to na normálních „kousacích“ žabkách na kroužcích.
Přemýšlím, že je ještě doupravím, navíc jsem je nelemovala z boku, což stejně chci dodělat.

Varianta 2 - nová řasící páska, navlečeno přímo na tyč
Tohle možná nevypadá úplně nejhůř, ale má to nevýhodu v tom, že to trochu drhne po tyči, zejména v místě, kde je rozšíření (ty tyče jsou teleskopické), chtěla jsem to zkusit, manželovi se to moc nelíbí, takže tahle asi neprojde, ale dávám také k nahlédnutí a případným komentářům…

Varianta 3 - kroužky s háčkama navlečené na novou řasící pásku
Varianta třetí, šité stejně jako ve druhé, ale zavěšené jinak, jsou použité kroužky s háčkama ne se žabkama.

Varianta 4 - zcela bez řasící pásky na žabkách
Tak nevím, tohle se manželovi líbí nejvíc. Já s tím mám vnitřní problém v tom, že na co jsem teda potom kupovala a našívala tu řasící pásku, když to nakonec bude na žabkách…

Fotky se nepřidaly ve správném pořadí, ale jsou popsané.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 24.11.18 18:21

Souhlasím s manželem

ZuzanaT
Stálice 83 příspěvků 24.11.18 18:34

Taky souhlas s manželem. Ta rasici paska se používá i pro jiny způsob zaveseni, ze skrz provlekas plastový hacek, naraseni využívat nemusíš.

Estu3
Kecalka 108 příspěvků 25.11.18 09:41

Taky souhlasím s manželem. :potlesk:

Taciras
Extra třída :D 11208 příspěvků 01.12.18 09:41

@admin prosím o opravu překlepu v názvu, ten jsem tam neměla ;)

Jinak už jsou pověšené, tak je teda po jeho a já jen nechápu, proč jsem teda kupovala tu řasící pásku.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5193 příspěvků 01.12.18 09:46

máš dobrýho manžela, že to vůbec řeší, můj by mi dovezl první poslední, ale to, jak budou pověšeny závěsy je pro něj taková banalita, že by jen nad takovou otazkou zakroutil hlavou a odešel :lol:

Taciras
Extra třída :D 11208 příspěvků 01.12.18 09:58
@debra.morgan píše:
máš dobrýho manžela, že to vůbec řeší, můj by mi dovezl první poslední, ale to, jak budou pověšeny závěsy je pro něj taková banalita, že by jen nad takovou otazkou zakroutil hlavou a odešel :lol:

No však taky nechtěl, ale co by pro mě neudělal ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >