Závidím bezdětným kamarádkám

Anonymní
5.8.13 13:48

závidím bezdětným kamarádkám

Du se spíš tak vypovídat. Je mi 26 let, mám 3 letou dceru, která ještě nepůjde do školky, budu s ním ještě rok doma a sem těhotná v listopadu čekám další holčičku. Jsem vdaná.
No a o co vlastně de? Poslední dobou na mě padá depka, asi je to tím létem, protože na dovolenou nejedeme nikam. Manžel poctivě chodí do práce od rána do večera, no ale výplata není na žádný vyskakování, já sem na rodičáku, tak prostě na dovolenou k moři ted není, kor když je na cestě miminko. Určitě už poslední :)
Moje dobré kamarády většina se základky, ze střední ještě nikdo rodinu nemá, jedna je teda vdaná, ale děti zatím nechce a skoro každej den na FB přibývají fotky z jejich úžasných dovolených a mejdanů a já mám prostě někdy depku z toho, že sem na rodičáku a mám úplně jiný život než ony a trošku jim to prostě závidím, že já si taky ještě mohla užívat a né mít první dítě ve 23 letech. Navíc už se tolik nestýkáme, protože máme každá jiný zájmy, ale když se sejdeme rozumíme si furt skvěle, ale už prostě na to není tolik toho času. A navíc závidím jim ještě tu jejich zamilovanost, poslední dobou toitž už to s manželem taky není ono, hodně problémů a tak dále.
No když to tak čtu po sobě, tak sem asi závistivá baba :,( Má to tak taky někdo? :)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.8.13 13:52

Já zase závidím ženám co maj partnera a nejsou na všechno sami

• Nahlásit
  • Citovat
3775
5.8.13 13:52

Ber to tak, že až kamarádky budou mít malé děti a budou zažívat to co ty teď, tvoje děti už budou odrostlejší a budeš si moct zase vyhodit z kopýtka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26952
5.8.13 13:53

Mě zase závidějí kamarádky co ještě děti nemají a nemůžou na ně chlapy „ukecat“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26952
5.8.13 13:53
@cverunka píše:
Ber to tak, že až kamarádky budou mít malé děti a budou zažívat to co ty teď, tvoje děti už budou odrostlejší a budeš si moct zase vyhodit z kopýtka :mrgreen:

Přééésněěěě :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
5.8.13 13:54

Ahoj, myslim, ze takove myslenky obcas prijdou na kazdeho :nevim: U nas pomahaji volne dny, kdy si muz bere deti na vylet a ja se muzu venovat sobe a svym konickum, a i ja se snazim s detmi obcas zmizet na par dni, aby si muz doma uzil trochu klidu a volna. Jak jsou deti vetsi (3 a 5), tak uz jezdi i treba na tydenni dovolene jen s tatou a to je pak parada… Ted cekame treti, tak se budu starat o kojence zase porad ja… Zkuste se doma dohodnout, a udelej si volno s kamaradkami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 13:54

@cverunka jo to je pravda, zase na druhou stranu mě mrzí, že sem se ani s jednou na té mateřské nesešla, bylo by to fajn, takhle já pak budu mít větší děti, budu chodit do práce a ony na té mateřské a zase se prostě nesejdem ve stejné životní situaci.
Jo a taky mají všichni pořád super postavy a já sem momentálně fakt vorvaň, no naliskala bych si za tu závist :)

• Citovat
  • Upravit
15419
5.8.13 13:55

Každý chce, co nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dsaasd
5.8.13 13:55
@Anonymní píše:
Já zase závidím ženám co maj partnera a nejsou na všechno sami

ano přesně tak.. nebo když mají aspon babicku ktera jim pohlída.. díte jsem mela v 18, jsem sama, a budu sama. A starostí a prace s malou tolik, že mi to ani lito neprijde, a docela si to i uzívam. Dovolenou mam kazdej den, když jdeme s malou na pisek nebo na zmrzku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
4
5.8.13 13:56

Myslim ze tohle prijde cas od casu na kazdou z nas, taky jsem mela malou drive a nemela jsem kamaradky s detma, pak jsem se ale do deti zazrala, zacala si je uzivat, chodit s nimi na ruzne akce a krouzky (plavani s detma) kde jsem take poznala jine maminky a zacaly jsme se pratelit.Neni nahoda ze uz mas deti, uprimne nikdo ti v zivote neda vic lasky a vic te nepotrebuje nez tve deti, jsou zazrak a radost, jen je treba to chtit videt :-) brzy vyrostou, utika to rychle a tebe pak bude lito ze sis je dost neuzila protoze si chtel azazivat neco jineho, hlavu vzhuru nekoukej na to co nemas ale na to co mas, na svete je spousta mladych mamin s detma a kdyz budes chtit tak je najdes a tim i nove pratele, zivot je zmena a deti do nej patri asi ze vseho nejvice, vsichni jsme byli jednou detmi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15548

Můj názor je, že FB dokáže lidem leda tak způsobit deprese. Vždycky si z toho vezmeš jen to, že ti něco uteklo. Věř tomu, že jestli se některá z tvých kamarádek „tajně“ snaží o dítě a nejde jí to, tak si pro změnu zase trhá vlasy z hlavy při pohledu na vaši krásnou rozrůstající rodinku. Když pak hodíš na FB foto roztomilé holčičky, tak na ní taky padá depka.

Myslím, že je normální, že my na MD a RD občas padneme do depky, jak jsme omezené v pohybu. Ber si z toho to lepší, měla/máš děti brzy, oni povyrostou a pak můžete vše podnikat spolu. Až odejdou z domu (což je teď děsná představa), pořád budeš dost mladá, aby sis užila nově nabytou svobodu a kdoví, třeba kamarádky budou koukat na tvoje dovolenkové fotky zatímco budou sedět s hrnkem kafe po probděné noci s novorozencem :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Asi bych si měla udělat volno taky jenom pro sebe, ale sem těhotná, takže náký popíjení a diskotéka například nehrozí, ani prostě ted nemám na nic náladu :(

• Citovat
  • Upravit
7332

JEstli tě to uklidni, tak já byla ze všech těhotná nejpozději ony už maj odrostlý děti…a tak mě jako maminy taky nezajímaly, byla jsem sice vdaná, ale bezdětná…
takže jsme se ani tak nesešly :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 13:57

@Honey22 @Kakika holky díky něco takovýho sem potřebovala slyšet :)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.8.13 13:58

Jinak kamarádek pár mám co mají stejně staré děti, ale není to úplně ono, nemám prostě žádnou nejlepší kamarádku, to mě taky mrzí.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama