Závidím nezadaným kamarádkám

Anonymní
26.12.19 09:04

Závidím nezadanỷm kamarádkám

Vím, je to děs. Je mi 28 let pryč, mám rok a půl vztah, který jsem už po třech letech single života chtěla. Vše klape…až na mojí hlavu. Asi mi to upadlo do rutiny, nevím, ale vím, že pokud, je to rozhodně brzo. Vybrala jsem si tak, že mi sedí snad ve všem…ale snižuje se mi libido. Zdá se mi o bývalých. Dokonce se mi zdálo, že jsme se rozešli, bylo to fakt divný :zed: a opravdu to nijak neplánuji. A já blbá závidím hokám okolo sebe, které randí a zažívají vzrůšo, i když vím, že to kolikrát nevyjde a že by chtěli to, co já. Závidím zářící lásku párů na vánočních fotkách s miminama. Nikdy jsem nenáviděla, jsem přející, ale najednou jako by měl můj život málo šťávy, sexappealu…co se to se mnou děje???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1422
26.12.19 09:13

Hm, to je divny. A detstvi jsi mela v pohode? Budto bych rekla, ze mas proste nejaky blok, strach, obavu se usadit na zaklade tvych dosavadnich zkusenosti ( asi z detstvi - rodice, jine dul. osoby). A nebo sis partnera vybrala rozumem a neni tam laska. Kazdopadne v obojich pripadech bych si sla napred s nekym popovidat a klidne i pul roku, rok bych se hrabala v sobe, vztah bych nerusila, ale s detmi bych radeji zatim pockala. A uvidis. Mozna, ze to neni ten pravy, mozna mas jen v sobe zmatek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 09:14

Asi sveho chlapa nemilujes. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
20276
26.12.19 09:31

Jooo, to mám taky tak. Ale nemyslím na žádné ex, žádný vzruso. Závidím, že si můžou třeba jít zaběhat, jet na kole a celkově si můžou hodně dělat, co chtějí, nemusí furt řešit něčí požadavky a pečovat o někoho. Single život je pohádkový život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
26.12.19 09:41

No, nepodléhej iluzi, že ostatní mají bezvadný a vzrušující vztah plný pařeb a nevázaného sexu a jsou děsně zaláskovaní a všechno je barevný. Takhle to není a nikdy nebylo, je to jenom představa. A pokud vážně někdo takový život má, nemyslím si, že je to něco, o co bych třeba já osobně stála.
Pokud se ve vztahu necítíš tak, jak bys očekávala, tak to partnerovi řekni a pracujte na změně. Ale musíš mít připravené konkrétní kroky, které udělat. Říct někomu, že máš málo vzrůša, nic moc nezmění. Prostě říct co chceš a proč to chceš a uvidíš, jestli tomu druhému za to stojíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
26.12.19 10:27
@Mango_Lassi píše:
Jooo, to mám taky tak. Ale nemyslím na žádné ex, žádný vzruso. Závidím, že si můžou třeba jít zaběhat, jet na kole a celkově si můžou hodně dělat, co chtějí, nemusí furt řešit něčí požadavky a pečovat o někoho. Single život je pohádkový život.

No nevim. Co jsou single po 30tce, tak malokdo je spokojenej a uziva si „pohadkovy zivot“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 10:30

@Cenarius já si nepřijdu, že nemůžu dělat, co před tím, mám neskutečně tolerantní vztah jaký jsem ještě neměla…plně si duvřujeme a respektujeme se, takže na nedostatek svobody netrpím.

• Nahlásit
  • Citovat
20276
26.12.19 10:34
@Cenarius píše:
No nevim. Co jsou single po 30tce, tak malokdo je spokojenej a uziva si „pohadkovy zivot“.

Záleží. Já po dětech nikdy netoužila, takže mi single život připadal dobrý. Ale pro někoho, kdo má jiné nastavení, to nemusí být dobrý, to asi máš pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
26.12.19 10:39

@Mango_Lassi ale to funguje, dokud je vedle vas dost dalsich single na ruzne aktivity atd. A kdo ma staly vztah a deti, tak opravdu z tohodle vypadava. Pak je clovek nejen single, ale i sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20276
26.12.19 10:43
@Cenarius píše:
@Mango_Lassi ale to funguje, dokud je vedle vas dost dalsich single na ruzne aktivity atd. A kdo ma staly vztah a deti, tak opravdu z tohodle vypadava. Pak je clovek nejen single, ale i sám.

To si nemyslím. Běhat jsem chodila sama, na party jsem chodila sama. Vždyť život nemusí být furt o kolektivních aktivitách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
26.12.19 10:43
@Mango_Lassi píše:
Jooo, to mám taky tak. Ale nemyslím na žádné ex, žádný vzruso. Závidím, že si můžou třeba jít zaběhat, jet na kole a celkově si můžou hodně dělat, co chtějí, nemusí furt řešit něčí požadavky a pečovat o někoho. Single život je pohádkový život.

Vždyť nežijeme ve středověku. Single můžeš být za chvilku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20276
26.12.19 10:44
@Bábrdl píše:
Vždyť nežijeme ve středověku. Single můžeš být za chvilku :nevim:

S dětmi už nikdy nejsi single. Úplně jiný životní styl. Single znamená, že se nemusíš o nikoho starat, což na tom je to nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 10:51
@Anonymní píše:
@Cenarius já si nepřijdu, že nemůžu dělat, co před tím, mám neskutečně tolerantní vztah jaký jsem ještě neměla…plně si duvřujeme a respektujeme se, takže na nedostatek svobody netrpím.

Ty máš spíš asi roupy. Tak nějak tě pálí dobré bydlo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
26.12.19 10:56
@Mango_Lassi píše:
S dětmi už nikdy nejsi single. Úplně jiný životní styl. Single znamená, že se nemusíš o nikoho starat, což na tom je to nejlepší

Aha, máš děti :think:
No tak to jsi v loji :nevim:

Proto jsem se rozhodla mít jen jedno vlastní dítě. Miluju ji, udělám pro ni vše atd. Ale nejsem pečovatelský typ a vím, že mít doma dvě tři by mě psychicky odrovnalo. A trpěli by všichni.

Příspěvek upraven 26.12.19 v 10:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4226
26.12.19 10:57
@Anonymní píše:

Takze dalsi, ktera nevi co chce a neprestane dokud to nedostane :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama