Reklama

Zavinovacka Little angel outlast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika belzova
Povídálka 33 příspěvků 07.03.18 10:21
Zavinovacka Little angel outlast

Maminky, jak dlouho jste pouzivali zavinovacku Little angel outlast? Synovi jsou tri mesice a porad je rad v noci v zavinovacce a kdyz si ho beru v noci k sobe, dobre se mi s nim manipuluje. Tu co mame, jiz doslouzila. Uvazuji o nove a little angel je super, jenze neni uz pozde? Vyuzijeme i na druhe a nechala bych spidni dil volný kvuli nozkam. Podotykam, ze v plence nebo jinych stahovacich zavinovackach nechce byt, klasicke jsou proste klasicke :) dekuji

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 07.03.18 10:27

Tuhle neznam a mam takovy blby pocit, ze tahle diskuse je tak trochu reklama, ale neva :mrgreen: V kazdem pripade syn byl. v zavinovacce (klasicke, jeste po me), nekdy do 7 mesicu cca, teda delala jsem to pak tak, jak pises - nezakladala spodek, pouze prevazala ty strany. Pevne zavinuti taky nesnasel :mrgreen:

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 11:23

@monika belzova spíš reklama než dotaz ne? Zavinovačka jako zavinovačka. Nevidím žádný rozdíl mezi jinýma zavinovačkama :nevim:

monika belzova
Povídálka 33 příspěvků 07.03.18 12:57

@beruska9 urcite to neni reklama. Jde mi o to, ze tato ma termoregilacni vlastnost, jinak neni rozdil. Porizovala bych z bazarku, ale jde mi o to, jak dlouho muzu klasickou zavinovacku o rozmeru 80×80pouzivat?

monika belzova
Povídálka 33 příspěvků 07.03.18 12:59

@markyj urcite ne reklama, jendotaz. Jestli jine zavinovacky poslouzi stejne, je mi to jedno. Jde jen obto, do kdy asi vydrzi?

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 13:01

@monika belzova neteř byla droboučká, byla v ní až do 8. měsíce. Jen se dole nechala,,volná,,

Kosopemi
Kecalka 176 příspěvků 19 inzerátů 07.03.18 13:13

Mam ji a nam vydrzela „dole bez noh“ :) do 8.mesice.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama