Zavinovacka Little angel outlast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika belzova
Povídálka 26 příspěvků 07.03.18 10:21
Zavinovacka Little angel outlast

Maminky, jak dlouho jste pouzivali zavinovacku Little angel outlast? Synovi jsou tri mesice a porad je rad v noci v zavinovacce a kdyz si ho beru v noci k sobe, dobre se mi s nim manipuluje. Tu co mame, jiz doslouzila. Uvazuji o nove a little angel je super, jenze neni uz pozde? Vyuzijeme i na druhe a nechala bych spidni dil volný kvuli nozkam. Podotykam, ze v plence nebo jinych stahovacich zavinovackach nechce byt, klasicke jsou proste klasicke :) dekuji

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10162 příspěvků 07.03.18 10:27

Tuhle neznam a mam takovy blby pocit, ze tahle diskuse je tak trochu reklama, ale neva :mrgreen: V kazdem pripade syn byl. v zavinovacce (klasicke, jeste po me), nekdy do 7 mesicu cca, teda delala jsem to pak tak, jak pises - nezakladala spodek, pouze prevazala ty strany. Pevne zavinuti taky nesnasel :mrgreen:

markyj
Závislačka 3916 příspěvků 07.03.18 11:23

@monika belzova spíš reklama než dotaz ne? Zavinovačka jako zavinovačka. Nevidím žádný rozdíl mezi jinýma zavinovačkama :nevim:

monika belzova
Povídálka 26 příspěvků 07.03.18 12:57

@beruska9 urcite to neni reklama. Jde mi o to, ze tato ma termoregilacni vlastnost, jinak neni rozdil. Porizovala bych z bazarku, ale jde mi o to, jak dlouho muzu klasickou zavinovacku o rozmeru 80×80pouzivat?

monika belzova
Povídálka 26 příspěvků 07.03.18 12:59

@markyj urcite ne reklama, jendotaz. Jestli jine zavinovacky poslouzi stejne, je mi to jedno. Jde jen obto, do kdy asi vydrzi?

markyj
Závislačka 3916 příspěvků 07.03.18 13:01

@monika belzova neteř byla droboučká, byla v ní až do 8. měsíce. Jen se dole nechala,,volná,,

Kosopemi
Kecalka 127 příspěvků 16 inzerátů 07.03.18 13:13

Mam ji a nam vydrzela „dole bez noh“ :) do 8.mesice.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama