Zavinovačka SWADDLEME nebo klasika

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
13.11.21 23:27

Zavinovačka SWADDLEME nebo klasika

Ahoj holky.
Chtěla bych vás poprosit o radu. Jaká zavinovačka pro miminko je lepší? SWADDLEME nebo klasická? Nebo si mám pořídit obě? Čekám první miminko a pořád si s tím nevím rady :nevim:
Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
732
13.11.21 23:32

Za mne je zavinovačka úplná zbytečnost, lépe mi šly děti zabalit do dečky. Ale také jsem ji koupila, je to taková povinná položka do vybavicky, ale nevyužili jsme ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11353
13.11.21 23:43

Já bych ji před porodem vůbec nekupovala. Mám dvě děti, první zavinování nesneslo, druhé milovalo. Novorozeně v případě potřeby zabalíš i do pleny a po objednání bys ji měla za chvíli doma, když bude potřeba. Ale chápu tě, vzpomínám si sama na sebe, chtěla jsem mir připravené všechno. Půlku z toho úplně zbytečně :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9055
13.11.21 23:46

@123B123 měla jsem Swaddlera i péřovou zavinovačku. Péřovou jsem využila asi víc, byla praktická a pohodlná pro miminko na spaní, pro jeho polohování a i nošení po bytě, hlavně v zimních měsících. Ale když dítě potřebovalo opravdu pevně zavinout, tak na to byl lepší Swaddler. Já jsem tedy neměla swaddle zavinovačku, ale Lodger Swaddler, což je že stejného pružného materiálu velký čtverec a má širší použití, než ta zavinovačka. Používala jsem ji i jako letní dečku na přikrytí pro větší dítě nebo jako osušku.

Příspěvek upraven 13.11.21 v 23:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
13.11.21 23:47

Jinak jak jsem nevyužila ani tu klasickou zavinovačku, tak jsem tuto ani nerozbalila. Nechceš ji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
13.11.21 23:52

Na doporučení kamarádky jsem koupila SwaddleMe, ale nevyužila jsem, syn to nesnesl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
14.11.21 00:21

@Aduš8
No já právě chci mít všechno doma nachystaný, až ten náš brouček bude na světě, aby mu nic nechybělo :) ale přečetla jsem si hodně věcí o zavinovačkách a vůbec jsem nevěděla, takže jsem si říkala kdo by mi mohl poradit víc než maminky od dětiček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat