Zavinování, převracení - co dělat?

18887
31.7.13 07:42

Zavinování, převracení - co dělat?

Prosím holky co zavinujete a nebo jste zavinovaly delší dobu, jak vyřešit situaci kdy se malá ve swaddle me zavinovačce začíná v postýlce otáčet? Obložit z obou stran válcema a nenechat otáčet? Nebo vybalit i když na to ještě asi není připravená? Zkusit spací pytel?

Jak jste tuhle situaci řešily? Malá má 5 měsíců a pár dnů k tomu. Zavinuju od narození a spí cca od 8mi do 6ti celou noc bez mlíka. Dudlíka má na začátku a pak vyplivne a spí bez, vracím ho až ráno. Sama si ho ještě dát neumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
31.7.13 07:44

@Luisiana náš malej spal ve Swaddle me i na břiše :mrgreen: Bez ní bejt nechtěl, ale na zádech nebo boku taky ne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18887
31.7.13 07:45

@lyrica I s těma rukama podél těla? Mám strach aby se nepřidusila. Neumí se otočit zpátky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
31.7.13 07:47

@Luisiana jj, i s těma rukama :D On ještě i zevdl prdýlku, takže ležel jako nějaké zvířátko :D Měli jsme monitor dechu, ale i tak to bylo v pořádku. A nejsladší bylo, když se pak probudil, já mu zavinku sundala, jak se protahoval :srdce: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
31.7.13 07:56

Já sice nemám tuhle zavinku, od malička byl v pleně nebo sem mu ušila(manžel tomu říká svěrací kazajka :lol: ) a od cca 7týdnů mi spí i zavinutý na bříšku, a taky má prdelku nahoru a je na kolínkách :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
31.7.13 08:38

Nechala jsem ji, ať se otáčí. Když se jí to nebude líbit, ona se ozve.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama