Reklama

Zavírá se v koupelně s mobilem!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni85
Stálice 79 příspěvků 23.01.17 07:52
Zavírá se v koupelně s mobilem!!

Ahoj holky!! Je to už dva roky co jsem manželovi přišla na nevěru. Nic jsem vůbec netušila a koukla jsem se do jeho mobilu a to jsem dělat neměla, našla jsem tam dost pikatní smsky. Prosil mě o odpuštění, že to byl omyl. Nakonec jsem s ním zůstala, máme dvě malé děti. Ale stále to mám v sobě, určitě se 100% zapomenout a odpustit nedá, nosím to v sobě pořád.
Ale teď poslední cca měsíc - měsíc a půl se mi zdá opět divný a hlavně večer, když se jde sprchovat si občas (většinou)bere mobil sebou. Prvních 5-10minut se nic neděje a pak až slyším téct sprchu. Mám zase takové tušení, že opět někoho má. Nemáte s tím někdo zkušenost, že by se vám chlap také zavíral s mobilem?? Od té doby, co jsem mu přišla na nevěru, tak má zaheslovaný telefon, email, facebook, banku - prostě všechno, jako kdyby pořád přede mnou něco skrýval nebo kdyby si potřeboval něco dokázat, že se tam na to nedostanu. Myslím, že jako manželé bychom si měli věřit. Ahoj a díky :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.01.17 08:10

@Anonymni85 odpustíš jednou, udělá to znovu  :nevim:

Leeee
Kecalka 110 příspěvků 23.01.17 08:13

Můj chodí taky na záchod s telefonem, je tam na netu nebo hraje hry…vadí mi to z principu, ale co můžu dělat… :lol:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 23.01.17 08:21

@Anonymni85 tak už to jednou udělal a dalo se to časem předpokládat znova. Znova věřit to nevím pokud je to už takhle narušený vztah :think:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 23.01.17 08:21

A hlídá ten telefon i při jiných příležitostech? Samozřejmě se nabízí téma nevěry, ale může to mít i jiné důvody např. erotika v mobilu a sebeuspokojování?? :think:

Anonymni85
Stálice 79 příspěvků 23.01.17 08:21

Hry na telefonu určitě nehraje, nemá zase tak dobrý telefon a internet.

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 23.01.17 08:23

Ahoj, mam doma to samé-na wc je hodinu s mobilem, ma vše na heslo, takže ja se nikam nemohu kouknout a taky me to štve. Nezbyva nez mu věřit.

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 23.01.17 08:30

Nedávám mobil z ruky, nosím ho i do koupelny. Heslo tam mám taky.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 23.01.17 08:31

Tipla bych, že s tím vůbec nepřestal, jen si dává bacha, abys na nic nepřišla
Otázka je, co s tím hodlas dělat…
Pokud hodlas nevěru tolerovat, nepatrej, řekni mi, ze to víš, a ze když uz z tebe dělá vola, cekas od něj nějakou kompenzaci :mrgreen:
Nebo mu nic neříkej a tiše trp
Nebo si taky někoho najdi

A pokud bys vztah v případě nevěry byla ochotná a schopná ukončit, tak opatrně sbirej důkazy a podklady pro rozvod ;)

Jako na záchod si tahá mobil skoro každej chlap, ale do koupelny…
A ještě když po nevěře vše zahesluje a hlídá, místo aby dokázal manželce, ze mu může zas věřit…nene teď tu o Karkulce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 08:31
@Anonymni85 píše:
Ahoj holky!! Je to už dva roky co jsem manželovi přišla na nevěru. Nic jsem vůbec netušila a koukla jsem se do jeho mobilu a to jsem dělat neměla, našla jsem tam dost pikatní smsky. Prosil mě o odpuštění, že to byl omyl. Nakonec jsem s ním zůstala, máme dvě malé děti. Ale stále to mám v sobě, určitě se 100% zapomenout a odpustit nedá, nosím to v sobě pořád.
Ale teď poslední cca měsíc - měsíc a půl se mi zdá opět divný a hlavně večer, když se jde sprchovat si občas (většinou)bere mobil sebou. Prvních 5-10minut se nic neděje a pak až slyším téct sprchu. Mám zase takové tušení, že opět někoho má. Nemáte s tím někdo zkušenost, že by se vám chlap také zavíral s mobilem?? Od té doby, co jsem mu přišla na nevěru, tak má zaheslovaný telefon, email, facebook, banku - prostě všechno, jako kdyby pořád přede mnou něco skrýval nebo kdyby si potřeboval něco dokázat, že se tam na to nedostanu. Myslím, že jako manželé bychom si měli věřit. Ahoj a díky :)

V podstatě nemáš jinou možnost než to na něj vybalit a zeptat se ho. Nebo se užírat, což je na nic.
Ten první odstavec je v podstatě totožný s tím, co se před lety dělo u nás. Dneska se mu mobil povaluje všude možně po bytě, nehlídá ho, občas si z něj zavolám, když mám vybitý svůj, řekl mi i pin. Ale já jsem mu už tehdy dost důrazně řekla, že je v podmínce a stačí další podezření a letí jak namydlenej blesk. Zřejmě si to vzal k srdci :mrgreen: A seká dobrotu.
Vysvětlila jsi mu to taky takhle důrazně? Že teda mu sice „odpouštíš“, ale že nepřípustné, aby se to opakovalo? Přijde mi, že tě provokuje dost okatě, protože brát si telefon do koupelny je dost starý :roll: :zed: Na ten záchod bych to i pochopila, tam může hrát hry :roll: :mrgreen: ale v koupelně 8o

Havran007
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 23.01.17 08:31

Já chodím s mobilem všude, koukám tam na výsledky zápasu (soutěžíme v tipování na facebooku) a čtu si tam zprávy. Takže ho sebou často nosím i do koupelky, kde i bez mobilu trávím 20 minut. Ale taky nechávám 3 hodiny mobil bez dozoru v blízkosti přítelkyně a to je to hlavní, co by nevěrník asi nikdy neudělal. Ikdyž může mít vše smazané, tak mu může příjit zpráva a ukázat se na displeji.

normalní chlap
Nováček 10 příspěvků 23.01.17 08:32

Ahoj, já to měl také tak, žena dělala to samé.
Brala si mobil do koupelny, zamykala se, voda tam tekla třeba půl hodiny.
Neustále byl přepnutý do tichého režimu, stále ho kontrolovala, tvrdila, že musí být na příjmu, jestli jí zase nepíšou, nebo nevolají z práce.
A co myslíš?
Bylo to tak, jak sama předpokládáš.
A jestli to není poprvé, tak za to dám ruku do ohně.
U mé ženy to také nebylo poprvé, slibovala, zapřísahala se, já žil s pocitem viny, že jí nevěřím a z něčeho podezírám.
A nakonec jsem se dozvěděl, že jsem minimálně půl roku za debila.
Přeji pevné nervy, budeš to potřebovat.

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 23.01.17 08:37
@Havran007 píše:
Já chodím s mobilem všude, koukám tam na výsledky zápasu (soutěžíme v tipování na facebooku) a čtu si tam zprávy. Takže ho sebou často nosím i do koupelky, kde i bez mobilu trávím 20 minut. Ale taky nechávám 3 hodiny mobil bez dozoru v blízkosti přítelkyně a to je to hlavní, co by nevěrník asi nikdy neudělal. Ikdyž může mít vše smazané, tak mu může příjit zpráva a ukázat se na displeji.

No, tak ono se to dá nastavit tak, aby se zpráva na displeji neukázala nebo se ukázal jen nápis „nová zpráva“ bez toho, od koho přišla a bez náhledu do textu. Bez hesla si tu zprávu nepřečte, takže i nevěrník by tam ten mobil klidně ležet nechal.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 23.01.17 08:43
@radkka píše:
No, tak ono se to dá nastavit tak, aby se zpráva na displeji neukázala nebo se ukázal jen nápis „nová zpráva“ bez toho, od koho přišla a bez náhledu do textu. Bez hesla si tu zprávu nepřečte, takže i nevěrník by tam ten mobil klidně ležet nechal.

nj, nemám s tím zkušenosti:) ale to už jsou náznaky toho, že ten druhý má nějaké tajemství. Tazatelce přeji ať jí to dobře dopadne.

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 23.01.17 08:46
@Havran007 píše:
nj, nemám s tím zkušenosti:) ale to už jsou náznaky toho, že ten druhý má nějaké tajemství. Tazatelce přeji ať jí to dobře dopadne.

Já to tak mám a nic netajim, jenom nechci, aby cizí lidé četli mé zprávy, když někde mobil nechám ležet :roll: Heslo na mobilu mám taky, protože nechci, aby mi do něj někdo nelezl, manželovi jsem ho řekla, když tam jednou něco potřeboval, ale obávám se, že si ho už nepamatuje :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama