Závislost dítěte na tatínkovi

2303
27.7.15 10:54

Závislost dítěte na tatínkovi

Ahoj holky, setkala se některá z vás s tím, že by vaše dítě bylo závislé na manželovi/partnerovi?
Předtím to ještě docela šlo, sice jak přišel manžel z práce, tak se hned na něj vrhnul - ale tak to je jasné, že se mu stýskalo.
Ale teď v sobotu jsme byli po dlouhé době pryč na celý den a hlídala babička. A od té doby prcek nesmí vidět, že táta odchází, jinak řev, pořád ho hledá, ptá se kde je táta. No separační úzkost, ale nebývá většinou na matce?
Malý má 19 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4236
27.7.15 11:14

@Akivasha Ahojky,u nás je to stejné :pocitac:
Navíc celé prázdniny je tatínek doma, takže vztah a syn a otec se prohlubuje. Takže pokud se tatínek rozhodne jít na pár hodin do práce mám pak doma peklo. Malý brečí, chodí po bytě hledá ho, když ho nenajde, tak sedí u dveří a čeká až přijde. Je to někdy hrozné…u babičky taky nechce být, protože dělá to samé co doma. Sedí u dveří a brečí dokud tatínek nepřijde. Malý má 16měsíců.
Tatínek je u nás ten hodnější a je rád že se dočkal kluka, tak ho rozmazluje a rozhodně, mu dovolí víc než před lety dceři. Ta měla přísnější řád. Taky se kvůli tomu častěji hádáme, že trochu polevil. Říkám mu, že taky musí být přísný..no je to někdy těžké. A já mám někdy stavy, že si připadám jako ta nejhorší matka, že ke mě nejde ani vlastní dítě :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4236
27.7.15 11:15

@Akivasha Jéé ty jsi taky z Ostravy? ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
27.7.15 11:16

Můj syn je závislý na tatínkovi:-)vždycky večer se ho ptá jestli jde ráno do práce, kdy se vrátí…když je o víkendu doma, tak já skoro neexistuju:-)o víkendu jsme byli v nákupním centru a malej byl jak jeho ocásek:-)když se mu chtělo na záchod tak řekl, že půjde jedině s tatínkem…a když šel do jednoho obchodu tak malém brek kde je tatínek:-)no vypadala jsem, že snad nejsem ani jeho máma:-)…budou mu 4 roky:-)beru všechno s rezervou a věřím, že ho to přejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
27.7.15 11:18

@Akivasha u nas je syn zavisly na tatinkovi snad od narozeni, uz jako miminko rval kdyz ho choval nekdo jiny nez tata. Takze babicky, tety a kdokoliv jiny mel smulu, maly jen rval a natahoval ruce k tatinkovi. Dnes ma 2,5 roku a neni to jine, vsechno jen a jen tatinek. Lidi kolem nas nam rikaji, ze takovou zavislost jeste nevideli. Ze je bezne, ze se dite na tatinka tesi, ale to co predvadi nas syn :roll: Jeste dnes kdyz manzel odejde do prace, tak rve pul hodiny za dverma…ale bohuzel neudelam nic. Jen cekam a doufam, ze to prejde. Protoze na jednu stranu je fajn, ze kdyz je manzel doma, ja mam „padla“ ale na druhou to neustale rvani za tatinkem kolikrat taky leze na palici :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4236
27.7.15 11:24

@Sanyy @marfra Holky vy mě děsíte 8o
A já jsem doufala, že to brzo přejde až dostane trošku rozumu ono to může být trvalé. Ach jo, sice jsem chtěla původně víc holku, ale nakonec mám radost i s kluků a navíc ten závislák je úplně do mojí rodiny, tak mě mrzí, že se chce tulit jen s tátou a ne se mnou :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
27.7.15 11:44

@terkom83 no ja porad cekam kdy to prejde, snad se treba do 5 let dockam :roll: nas syn celkove neni mazlivy typ, ale je na rostarny a ty s nim dela hlavne tatinek, protoze ja tahat 15kg opravdu odmitam. Ted jsme byli tyden na dovci v Chorvatsku, ja nebyla s malym ani jednou v mori, protoze s nim do vody mohl jen tatinek :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4236
27.7.15 11:47

@marfra Jejda to naštve…no já právě s malým taky trávím méně času než tatínek, protože máme hned po roce dalšího chlapečka, tak se prostě musím víc starat o to menší. Takže na kolo jít prostě nemůžu, tak jde jen s tatínkem. Já vezu kočárek a tatínek bere malého na motorku apod. Já právě doufám, že jak ten mladší bude už chodící a budou běhat s bráchou, že to bude lepší. No uvidíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
27.7.15 12:03

My jsme jednou byli v bazénu a manžel, že potřebuje na wc, tak já že vezmu syna, že si zaplaveme…no a najednou řev,,,tato tato pomooooc!!,, ty pohledy okolo staly za to:-):-):-)vypadalo to jak kdybych mu ublizovala…
No je pravda, že si člověk oddachne, ale kolikrát mi je líto manžela…po celým týdnu v práci nemá kolikrát ani minutu, pacd jedinej kdo uspává je tatínek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
27.7.15 12:05

@terkom83 :mavam:
To je pravda, že teď přes prázdniny se vidí více, navíc i více vnímá. Do toho má ještě klasickou separačku, takže když ho nechám u mamky v práci na chvilku a jdu k zubaři, tak je řev taky. No zlatíčko :mrgreen:
@Sanyy Ty jo a já myslela, že je to chvilkové. Už jsem říkala manželovi, že půjde na mateřskou místě mě ;)
@marfra To je jediná výhoda, že má člověk chvilku klid pro sebe :lol: Tak on zatím řve jen pár minut po odchodu, ale začalo to nedávno, takže bůhví, jak to bude pokračovat… až bude větší a už ho tak snadno nerozptýlím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
27.7.15 12:08
@Sanyy píše:
My jsme jednou byli v bazénu a manžel, že potřebuje na wc, tak já že vezmu syna, že si zaplaveme…no a najednou řev,,,tato tato pomooooc!!,, ty pohledy okolo staly za to:-):-):-)vypadalo to jak kdybych mu ublizovala…
No je pravda, že si člověk oddachne, ale kolikrát mi je líto manžela…po celým týdnu v práci nemá kolikrát ani minutu, pacd jedinej kdo uspává je tatínek…

Přesně tak, manžel příjde domů, konečně se chce najíst po celém dni a dítě mu visí na noze a krade oběd :mrgreen:
My teď pojedeme do Itálie, jede i mamka a tak jsme se těšili, že se třeba vykoupeme jen my dva spolu nebo se půjdeme projít… to asi neklapne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4236
27.7.15 13:09

@Akivasha Z které části Ostravy jsi? ;)
Taky se chystáme do Itálie, ale jen my a tři děti. Takže nějaké soukromí bez dětí nehrozí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1841
17.5.19 12:09

Mám vnučku - 3 roky a ta tátu zbožňuje. Jen ho slyší v domácím telefonu a už se může radostí bláznit, že je táta doma. Je to prima, zeť se jí moc hezky věnuje. Nikdy bych do něj neřekla, že to bude tak vzorný otec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama