Závislost na kamarádovi, nešťastně zamilovaná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
16.5.22 22:52

Závislost na kamarádovi, nešťastně zamilovaná

Ahoj holky, všimla jsem si, že se tu řeší spoustu věci ohledně všeho možného a já jsem v situaci kdy potřebuju radu, protože už dál nevím co mám dělat, tak jsem se rozhodla, že vyzkouším tuto stránku..je to taková zapeklitá situace..

Jde o to, že jsem se zamilovala do svého kamaráda, známe se asi 3 roky a trávíme spolu spoustu času a vždycky je to hezký a já vím, že jsem do něj zamilovaná a doslova závislá, několikrát jsme to spolu řešili a vždy mi řekl, že z toho nikdy nebude víc, ale že určitě budeme velcí kamarádi, protože je to takhle lepší.. to mě vždy potěšilo a i alespoň za to jsem byla strašně ráda, že můžeme být takhle kamarádi a hodně se vídat podnikat výlety bavit se apod. I když vlastně vím, že z toho víc nebude tak mi to nějakým způsobem stačí a i tak jsem za něj strašně ráda, ale pak jsou dny kdy jsem kvůli tomu na dně, dokáže mě hodně psychicky rozhodit a potrápit, když mě ignoruje nebo jde někam s jinou ženou, to hodně žárlím a strašně mě to trápí, prostě a jinými slovy ho strašně řeším, myslím na něj opravdu často a tato situace trvá dlouho, kvuli němu se ani nerozhlížím po okolí a ani nemám náladu poznávat někoho jiného protože v mé hlavě je stále on, někdo koho miluji, ale zároveň se hodně trápím, když mě ignoruje nebo si na mě neudělá čas, žárlím apod a jsem na něm závislá, na druhou stranu to přátelství je jinak strašně fajn.. ale co teď, jak tohle vyřešit? 🤔zažily jste něco podobného ráda bych slyšela váš názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4281
16.5.22 22:57

Kolik vám je?
Odstřihni se úplně, protože to nejcennější, co máme, je čas…a ty ten svůj hážeš do koše kvůli někomu, pro koho nejsi důležitá.
Jak bys taky mohla, když si sebe nevážíš… Zmiz mu úplně že života a on se do toho tvého vrátí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8688
16.5.22 23:14

Nejlíp udelas když ukoncis přátelství a veškerý kontakt s ním. Začni si vážit sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2285
16.5.22 23:15

Radím to samé, úplně odstřihnout, protože až začne s někým chodit, tak se z toho zblázníš, bohužel musíš to přátelství ukončit a klidně mu ten důvod řekni, pokud to je opravdovej kamarád a ne deb*l, kterej by si hrál s tvými city, tak tě nechá jít a zmizí z tvého života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
16.5.22 23:19

Ona ale nechce, aby zmizel. Nechce o něj přijít a doufá, i když asi marně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.5.22 23:20
@Magical-eyes píše:
Kolik vám je?
Odstřihni se úplně, protože to nejcennější, co máme, je čas…a ty ten svůj hážeš do koše kvůli někomu, pro koho nejsi důležitá.
Jak bys taky mohla, když si sebe nevážíš… Zmiz mu úplně že života a on se do toho tvého vrátí…

Mě 25 a jemu 29 máš pravdu, ale už teď si nedokážu představit život bez něj a vím, že na něj budu stále myslet co asi dělá apod ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.5.22 23:20
@Kaffe píše:
Ona ale nechce, aby zmizel. Nechce o něj přijít a doufá, i když asi marně.

Přesně tak ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2285
16.5.22 23:21
@Kaffe píše:
Ona ale nechce, aby zmizel. Nechce o něj přijít a doufá, i když asi marně.

No jo, pak bude doufat třeba rok, dva, tři než si někoho najde, pak si bude nadávat kolik promarnila let :-D ale to až to vstreba, což bude třeba taky rok, dva trvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2285
16.5.22 23:22
@Nela95 píše:
Mě 25 a jemu 29 máš pravdu, ale už teď si nedokážu představit život bez něj a vím, že na něj budu stále myslet co asi dělá apod ☹️

Sejde z očí, sejde z mysli a to je hodně pravdivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.5.22 23:22
@Zoe1 píše:
Radím to samé, úplně odstřihnout, protože až začne s někým chodit, tak se z toho zblázníš, bohužel musíš to přátelství ukončit a klidně mu ten důvod řekni, pokud to je opravdovej kamarád a ne deb*l, kterej by si hrál s tvými city, tak tě nechá jít a zmizí z tvého života.

Když to je strašně těžký, vůbec si nedokážu představit o něj přijít, ale asi jiné řešení neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2285
16.5.22 23:25
@Nela95 píše:
Když to je strašně těžký, vůbec si nedokážu představit o něj přijít, ale asi jiné řešení neni

Není no, utnula bych to teď, protože jinak bude daleko, ale daleko hůř a to až si najde přítelkyni…mluvím z vlastní zkušenosti, ale já byla v pozici té nové přítelkyně, ta holka byla pak jako smyslů zbavená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 23:26

Na tvým místě bych se snažila omezit kontakt, pokud o něj nechceš přijít. Byla jsem ve stejný situaci, akorát v roli toho druhýho. Když jsme omezili kontakt, bylo to pro něj lepší, únosnější, netrápil se tolik. Nakonec naše přátelství stejně skončilo, našel si přítelkyni, která mě neunesla.

• Citovat
  • Nahlásit
67
16.5.22 23:30
@Nela95 píše:
Když to je strašně těžký, vůbec si nedokážu představit o něj přijít, ale asi jiné řešení neni

Jsi mladá, dostaneš se z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3442
17.5.22 04:31

Vy jako přátelé fungovat nemůžete, protože ty po něm toužíš. O přátelství tedy nemůže byt řeč. Od něj mi to prijde necitlivé, že tě nechává v naději a zároveň se trápíš. Měla by ses odstrihnout. Ano bude to nejakou dobu bolet, bude to těžký, ale jinak nepůjdeš dál a budeš se v tom placat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
17.5.22 04:52

@Nela95 Toto kdysi resila ma babicka. Strasne dlouho s nekym chodila, pak se s ni ten mladenec rozesel a rekl, ze se zamiloval jinde, ale ze ji ma rad a zustanou v kontaktu. Byla po vysoke skole a pracovala ve stejnem meste. A tento stav trval mnoho let, dokud ji jeji kamarad psycholog nerekl, ze musi pryc, nevidat se a nesdelit mu adresu, at uz ji nepise dopisy. A teprve rok na to se z toho babicka dostala a hned si nasla dedecka.

Takze taky doporucuji mu rici, at respektuje, ze s nim ted nejaky cas nebudes v kontaktu. Ono je mozne ze za rok budes uplne jinde a budete se moci bavit dal. Ale ted ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat