Závislost na ,,mobilní hře"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 11.11.18 08:22
Závislost na ,,mobilní hře"

Ahoj, můj partner je,,asi" závislý na hře na mobilním telefonu. Popíšu vám, asi jak to u nás vypadá…třeba o víkendu, pro představu. Ráno vstane, jde na WC s mobilem, sedí tam půl hodiny a hraje ty svoje ptákoviny. (Ne, milenku fakt nemá, fakt hraje hry). Vyleze, jde se nasnidat s mobilem, pak je na gauči s mobilem…do doby, než jde s klukem ven, přijdou, zas jde na gauč a hraje…pak jdeme třeba všichni ven, to taky po cestě do toho občas čumí (tvrdí, že se tam neustále musí něco,,jen" mačkat, aby se to jakoby stále hrálo). Přijedeme domů a zas klasika, hraje. Jde třeba koupat kluka, zas hraje. Večer ležíme na gauči a koukáme na telku a zas čumí do mobilu a hraje ty ptákoviny. Je to normální??? Diky za názory

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
salamio
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 11.11.18 08:25

Není.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 11.11.18 08:25
@RedCherryBerry píše:
Ahoj, můj partner je,,asi" závislý na hře na mobilním telefonu. Popíšu vám, asi jak to u nás vypadá…třeba o víkendu, pro představu. Ráno vstane, jde na WC s mobilem, sedí tam půl hodiny a hraje ty svoje ptákoviny. (Ne, milenku fakt nemá, fakt hraje hry). Vyleze, jde se nasnidat s mobilem, pak je na gauči s mobilem…do doby, než jde s klukem ven, přijdou, zas jde na gauč a hraje…pak jdeme třeba všichni ven, to taky po cestě do toho občas čumí (tvrdí, že se tam neustále musí něco,,jen" mačkat, aby se to jakoby stále hrálo). Přijedeme domů a zas klasika, hraje. Jde třeba koupat kluka, zas hraje. Večer ležíme na gauči a koukáme na telku a zas čumí do mobilu a hraje ty ptákoviny. Je to normální??? Diky za názory

Jak se můžeš ptát na to zda je to norální? 8o

Babs18
Kelišová 6417 příspěvků 11.11.18 08:26
@RedCherryBerry píše:
Ahoj, můj partner je,,asi" závislý na hře na mobilním telefonu. Popíšu vám, asi jak to u nás vypadá…třeba o víkendu, pro představu. Ráno vstane, jde na WC s mobilem, sedí tam půl hodiny a hraje ty svoje ptákoviny. (Ne, milenku fakt nemá, fakt hraje hry). Vyleze, jde se nasnidat s mobilem, pak je na gauči s mobilem…do doby, než jde s klukem ven, přijdou, zas jde na gauč a hraje…pak jdeme třeba všichni ven, to taky po cestě do toho občas čumí (tvrdí, že se tam neustále musí něco,,jen" mačkat, aby se to jakoby stále hrálo). Přijedeme domů a zas klasika, hraje. Jde třeba koupat kluka, zas hraje. Večer ležíme na gauči a koukáme na telku a zas čumí do mobilu a hraje ty ptákoviny. Je to normální??? Diky za názory

Jo,je to normalni…pokud nema jiny konicek nebo zabavu,tak se nejak odreagovat musi…otazkou je,jestli se venuje i detem a tobe nebo si jen hraje :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 11.11.18 08:27

U nás to normální je :lol: co paří?

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 11.11.18 08:32
@RedCherryBerry píše:

To je super život, ne? Takovej naplňující… :roll: :zed:

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 11.11.18 08:33

No právě, je to jeho koníček.....+ ještě občas zajde do fitka. Ale to já si jdu taky zacvičit občas. Jo, kluka si vezme ven nebo jdeme i společně, doma si s ním taky pohraje, ale mobil má třeba v dosahu a zas tam něco mačka, vždy po chvlice. Že prý je to lepší, než aby psal babam…tak dobrá odpověď, že :zed:
Pomůže i doma, třeba s nadobim atd., ale u toho nezapomene odkliknout hru.
@Tichošlápek já nevim, jak se ta ptákovina jmenuje, hrajou to jako tým, ale každý má nějakou postavu…prostě debilita :D. A je mu 30 :zed: . Co hrajes ten Tvůj? A taky do toho pořád čumí?

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 11.11.18 08:35

@pannda jooo, hrozně mě to baví… :zed:
Nevim ale, co s timnim, když mi na to řekne, že to je lepší, než aby si psal s babama

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 11.11.18 08:40

@RedCherryBerry mame podobného chlapa :lol: můj taky občas fitko, prochazka s dětmi a psem a teda vaří a u toho hraje. Mne je to fuk, taky hraju 8) Nazev - Legendary: game of heroes taky je to týmová a musí se byt hodně on-line

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 11.11.18 09:06
@Babs18 píše:
Jo,je to normalni…pokud nema jiny konicek nebo zabavu,tak se nejak odreagovat musi…otazkou je,jestli se venuje i detem a tobe nebo si jen hraje :nevim:

Odreagovat od čeho?

crempus
Kecalka 334 příspěvků 11.11.18 09:25
@Kobliha51 píše:
Odreagovat od čeho?

No přece od rodiny)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 11.11.18 09:29
@crempus píše:
No přece od rodiny)

Jeden by fakt zaplakal… :mrgreen:

levandule23
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 11.11.18 09:30

A jak dlouho to trvá? Třeba ho ta hra omrzí a nechá toho. Já to tak taky dřív měla, zabrala jsem se do přitroublé hry a hrála to furt (i když mě v takové míře, jako tvůj). Pak mě z ničeho nic přestala bavit…
V tomhle rozsahu by mi to vadilo.

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 11.11.18 10:12

@levandule23 On hrál právě dříve na PC, ale to bylo u nás hodně dusno, to u toho seděl dlouho a s ničím nepomohl, to už nehraje vůbec, ale zas hraje na mobilu. Řekla bych, že tak už půl roku, taky se divim, že ho to ještě baví…

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 11.11.18 10:15

@Tichošlápek Tak tohle je něco jiného, nějaké Dragons…něco :D. Ale bude to asi dost podobné, protože je taky pořád on-line. Však on se mě hodnekrat ptal, jestli si to nechci taky nainstalovat :zed: .

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >