Závislost na partnerovi 1

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 20:52

Závislost na partnerovi 1

Ahoj, chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti se závislosti na partnerovi?

S partnerem jsem přes 3 roky, bohužel na začátku vztahu chtěl být pouze semnou, tím jsem odřízla kamarády a byla stále s ním, čas ale šel dále a partner jezdí za kamarády, na box a dále. Ja jen doma čekám.. vím, že mohu také za kamarády, ale chci být stále s ním, podnikat věci s ním.. proste kdybych mohla jsem s ním 24 hodin denně :roll:

Nějak jsem si přiznala, že jsem na partnerovi psychicky závislá a našemu vztahů to jen škodí..

S partnerem se rozejít nechceme, vím že mě miluje a chci aby měl i svůj prostor, ale jakmile odejde, začne mi být zle, nedokážu se na nic soustředit a jen přemýšlím, čím víc přemýšlím tak je to horší a po příchodu jsou to jen scény a výčitky

Zní to hrozně, ale ráda bych s tím něco udělala.. nějak se této závislosti zbavila..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5699
23.1.22 21:04

Obnov kamarádské svazky, najdi si koníčky, prostě si najdi jinou zábavu. Aby chlap kdykoli přišel domů a čekaly ho výčitky a hádky, to není dlouhodobě udržitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 21:10

@Paola21 vím, proto s tím chci něco udělat..
Právě, jdu sice za kamarádkou, ale jen přemýšlím kde je, s kým je a zda už na mě nečeká doma.. tak prostě raději jedu domů, než aby musel být doma sam..

Nevím si nějak rady, vždy jsem byla hodně nezávislá, al teď.. kdybych se mu z prominutím přilepila na zadek, tak bych byla nejraději :zed:

Furt si to ikam, že by rozchod byl pro oba vysvobození..

• Citovat
  • Nahlásit
373
23.1.22 21:11

Možná zkus najít nějakého psychologa/terapeuta který ti pomůže zjistit, proč taková jsi a pracovat s příčinou. Jestli tě třeba opustil rodič a teď se bojíš že tě opustí přítel? (Nevím… jen uvažuji co za tím může být)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
23.1.22 21:13
@Anonymní píše:
@Paola21 vím, proto s tím chci něco udělat..
Právě, jdu sice za kamarádkou, ale jen přemýšlím kde je, s kým je a zda už na mě nečeká doma.. tak prostě raději jedu domů, než aby musel být doma sam..

Nevím si nějak rady, vždy jsem byla hodně nezávislá, al teď.. kdybych se mu z prominutím přilepila na zadek, tak bych byla nejraději :zed:

Furt si to ikam, že by rozchod byl pro oba vysvobození..

Jestli se máte rádi, tak je škoda se rozcházet. A ty pracuješ nebo studuješ? A přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20323
23.1.22 21:18

Psychoteapie a začni pracovat se svou panikou, nejistotou, nesebvědomí a nesebepřijetím.

Pak si začni budovat vlastní život - bez toho dloudhodobě partnerství nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 21:20

@DV_JANA mamka od nás odešla, když jsem byla malá, ale měla jsem pocit, že jako dospělá jsem pochopila okolnosti a pochopila i ji, proč odešla..
Asi nějaka terapie nebude od věci, ani mě samotné už z toho stresu a věčného breku není dobře..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 21:21

@Paola21 to si právě stále říkám, že je škoda to zahodit, protože jinak máme spolu hezký život..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 21:23

@Ou právě jsem chtěla zatím zkusit něco než zkusím terapii

Bohužel má nejistota je jen v partnerství.. jinak bych řekla, že mám sebevědomí docela velké :D

• Citovat
  • Nahlásit
14863
23.1.22 21:35

A spolu taky nikam nechodite? Zadní spolecni kamarádi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24695
23.1.22 21:39
@Anonymní píše:
@Ou právě jsem chtěla zatím zkusit něco než zkusím terapiiBohužel má nejistota je jen v partnerství.. jinak bych řekla, že mám sebevědomí docela velké :D

To má asi stejnou logiku, jako když řekneš, že jsi docela hubená, jenom zadek máš tlustej. Oxymoron. Co práce? Kdybys měla co na práci, tak bys neměla čas přemýšlet nad blbostma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 22:03

@JancaS84 jezdíme spolu, bohužel teď kvůli covidu je to méně. Kamarády máme také společně, se kterýma se vídáme, ale také chce mít chvíle beze mně, což chápu, jen to tak necítím i já..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 22:05

@hanka.br. sebevědomí mám, vím že jsem hezká a že bych si našla někoho jiného.. ale nechci, úplně nevím, co na tom není nepochopitelné, v nasem vztahu si nevěřím, bojím se

Snažím se spíš najít řešení, abych mu ten prostor dokázala dát..

• Citovat
  • Nahlásit
373
23.1.22 23:29
@Anonymní píše:
@DV_JANA mamka od nás odešla, když jsem byla malá, ale měla jsem pocit, že jako dospělá jsem pochopila okolnosti a pochopila i ji, proč odešla..
Asi nějaka terapie nebude od věci, ani mě samotné už z toho stresu a věčného breku není dobře..

Myslím, že to bude tímto, že vztah s mamkou má prostě souvislost s tímto, že máš prostě strach, že tě zas opustí blízká osoba a nějaký terapeut by ti mohl pomoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.22 00:29

Duševní nemoc…? Nevím. Normální mi to nepřijde a brzy ten svůj vztah umoříš svým nepříčetným jednáním. Nechej si pomoci od odborníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat