Závislost nebo láska na partnerovi

12
11.4.21 10:38

Zavislost nebo laska na partnerovi

Ahoj holky :mavam:
Chtěla bych se s Vámi podělit a zároveň zeptat, zda už nějaká z Vás taky zažila, jaké máte zkušenosti, popř. Rady. S přítelem 26, já 24, jsme se po 7,5 letech rozešli. Rozchod byl z jeho strany. Vztah uz byl prechozeny, stereotyp, žádný posun. Všechno proběhlo v klidu, odstěhovala jsem se k mámě, mám už aji najity svuj pronájem kde se k 15temu stěhuju. Problém je v tom, že se u něj neustále scházíme, chováme se k sobě jakoby se se nic nestalo, spime vedle sebe, objímáme se, mazlime se, proste všechno jak by jsme byly ve vztahu ale nejsme. Oba dva chceme být spolu a máme se strašně rádi, ale nechceme to dat zpatky protože tohle uz je několikátý rozchod z jeho strany a bojíme se ze by to opět dopadlo rozchodem. Nějak tak vim, ze to je hlavně závislost, protoze ve vztahu jsem šťastná nebyla. Akorat nemam to srdce na to odriznout od něj uplne kontakt, je mi ho neustále líto a mam strach ze je to cele chyba a je mi taky lito zahodit 7,5 let vztahu. Byla jsem i u kartářky která je fakt výborná a prý uz spolu nebudeme, ale ja furt nějakou naději v sobě mam :lol: nevim jak stim bojovat, zda se snim scházet či aspon nějakou dobu vubrc nekomunikovat. Děkuji za Vaše názory a příspěvky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2722
11.4.21 10:41

Já bych ho odřízla :oops: Jinak se z toho nedostaneš nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.4.21 10:42

Utni to jinak se v tom budeš plácat donekonečna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
11.4.21 10:42

Jo to tak dělá spousta párů. Je to zvyk. Doporučuji se odstrihnout, takto se v tom budeš plácat pořád dokola. Já jsem tak ztratila 2 roky života. Do teď toho lituju. Ale na to si každý asi musí přijít sám. Taky me všichni radili ať se na to vykašlu a já je neposlouchala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20559
11.4.21 10:45

Najdi si převodníka a mas po problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8135

Jedina moznost je odriznout se, jinak se v tom budes nadale motat a zavirat si dvere pred pripadnym vztahem pro zivot.
Tohle mi prijde jako hodne vycurana situace ze strany pritele, ktery se s tebou rozejde, ale dokud nikoho nema, stale s tebou nezavazne travi cas a udrzuje v tobe jiskricku nadeje, ze treba casem…Nebud hloupa, pletes si lasku se zvykem.
Chlapec je vykuk, ma veskere benefity vztahu, ale zadne zavazky a povinnosti.

Příspěvek upraven 11.04.21 v 10:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
31

Když ho neodřízneš, tak si nikoho nového nenajdeš a ani se z toho rozchodu nevyhrabeš. Sama jsi psala, že jsi šťastná nebyla a rozchod to byl z jeho strany několikátý, tak proč je ti ho líto? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.4.21 11:04

No a o co tedy primárně jde? O báječný sex? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
11.4.21 11:06

Možná to proběhlo vklidu právě tím že se dal vpodstate vidate jen ofiko status partnerů nemáte… Musíte se odriznout úplně, odtruchlit to a je… Sama píšete že jste nebyla stastna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.4.21 11:15
@ontarova.stara píše:
Jedina moznost je odriznout se, jinak se v tom budes nadale motat a zavirat si dvere pred pripadnym vztahem pro zivot.
Tohle mi prijde jako hodne vycurana situace ze strany pritele, ktery se s tebou rozejde, ale dokud nikoho nema, stale s tebou nezavazne travi cas a udrzuje v tobe jiskricku nadeje, ze treba casem…Nebud hloupa, pletes si lasku se zvykem.
Chlapec je vykuk, ma veskere benefity vztahu, ale zadne zavazky a povinnosti.Příspěvek upraven 11.04.21 v 10:46

Přijde mi to tak, ze jsem jako zadní vrátka.. každopádně si na našem rozchodu strašně lpěl, ale jak zjistil, ze uz mam zaplacenou kauci na svuj byt, tak se začal opět o me strašně zajímat, změnil své chování uplne jiný člověk. Naštěstí jsem se tím nenechala zmanipulovat a sanci mu nedám. Včera jsme dokonce spolu leželi a rozjel predemnou zprávy, kde mu holčina psala, ze se spolu můžou sejit.. raději jsem to neresila ani nechci vědět pravdu, on se taky k tomu nevyjadroval :lol: psal si sni uz předtím a to mi rekl ze jen tím zahání smutek :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.4.21 11:19
@Ayo píše:
Když ho neodřízneš, tak si nikoho nového nenajdeš a ani se z toho rozchodu nevyhrabeš. Sama jsi psala, že jsi šťastná nebyla a rozchod to byl z jeho strany několikátý, tak proč je ti ho líto? :zed:
Šťastná jsem nebyla, protože máme oba dva jiny pohled na život. Ja byla vždycky zastánce toho, že o vztah se musí pečovat a problémy řešit. Kazdy to asi vidíme jinak. Je mi ho líto, protože když si představím, že se trápí, nebo je smutný tak mě to bolí ještě vic než když se trapim ja sama. Je mi líto, že nestratim jen lásku, ale i člověka/ kamaráda.. :nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.4.21 11:22
@LadyDelRey píše:
No a o co tedy primárně jde? O báječný sex? :think:

To si nemyslím, ani ve vztahu jsme poslední dobou toho sexu moc neměli. Spíše si myslim, ze nějaká citová závislost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
11.4.21 11:25

Čím déle to budete prodlužovat, tím větší kus života potom zahodíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.4.21 11:27

Když před tebou otevře zprávy s novou nápadnicí, tak bych si fakt řekla, že je debil. :roll: Ty ho asi pořád miluješ, ale jemu se jen líbí ten pocit, mít tě pořád pod kontrolou a že z něj teď budeš „bláznit“. Vůbec bych se nedivila, kdyby to měl rozjeté už za vašeho vztahu, proto tak klidný rozchod bez emocí. ;) A něco na tom fakt bude. Utla bych to rychle a hledala nového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
11.4.21 11:28
@Natus10 píše:
To si nemyslím, ani ve vztahu jsme poslední dobou toho sexu moc neměli. Spíše si myslim, ze nějaká citová závislost..

Pokud je to závislost na Lásce, pak je vše v nejlepším pořádku. Ale pokud se ta Láska vytratí a zůstane pouze ta závislost, pak se ten vztah ocitá na prahu útesu, ze kterého se může kdykoliv zřítit. Bez Lásky je jakýkoliv vztah nefunkční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat