Reklama

Závislost, služební cesty, žárlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 11:22
závislost, služební cesty, žárlení

Ahoj, máme vztah přes 3 roky s přítelkyní, ona předtím nevěrného partnera (byli spolu několik let), já pár vztahů před ní. Nepravidelně jezdím na služební cesty - někdy Po-Pá, jindy 3 týdny, ve finále jsem řekněme max. 1-2 měsíce pryč v roce. Není služební cesta aby přítelkyně neměla řeči proč jedu já, proč na tak dlouho a že tam budu stejně déle, co tam budu dělat po práci, že jí tu nechávám a že se jí tím vzdaluji atd. Snažil jsem se vysvětlit, že mám peníze navíc, které se budou hodit/potřebu­ji(úvěr)/potře­bujeme - plánovali jsme svatbu, barák, děti atd. Připadá mi že nemá pochopení protože se to děje pokaždé. Nevím jestli je tedy chyba ve mne a jsem sobec, že jí tu nechávám nebo u ní. Stejně tak když si chci jít zaběhat nebo zacvičit 2-3× týdně, tak má plno otázek proč a že se chci líbit beztak jiným atd. Nikdy se to neobejde bez otázek a to mi začíná vadit. Když bych chtěl jít s klukama sám na pivo/zábavu řekněme 1× za měsíc, tak by to skončilo hádkou - dodávám, že chodíme vždy spolu. Mně přijde normální si občas vyrazit sám a trošku se uvolnit, ale jí ne. Co Váš názor?
 Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 10.04.18 11:25

Mas doma semetriku, co na to rict, vis to urcite sam :mrgreen:

opozice
Echt Kelišová 9579 příspěvků 10.04.18 11:26

Je to celkem normální, že jsou pracovní pozice, kde jak chlap, nebo baba musí jezdit na služební cesty a to jak na různá školení, nebo pracovně. S tím se nic nenadělá. A pokud má takový názor, jak píšeš, pošli ji na léčení s diagnozou žárlivost. Vždy jsem říkal, že žárlivost je horší, než rakovina v posledním stádiu. :mrgreen:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 10.04.18 11:28

Asi bych nemohl být s ženou, který by mi vyčítala čas strávený v zaměstnání.. jako bych tam chodil rád..

unuděná
Kelišová 5384 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 11:28

No, asi ji chlapi v predchozich vztazich hodnena zranili.Zkus ji vysvetlit, ze se nema ceho bat, ale ze kdyz ti nenecha zadny osobni prostor, znici vas vztah sama :nevim:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 10.04.18 11:30

A ona nechodí třeba s kamarádkou na kafe sama? Normální je trávit čas i odděleně, ale pokud ji ten před tebou takhle zradil, tak chápu i její i když přehnané obavy. A bojím se že po takové době už to má příliš silně zakořeněné.

Popokatepetla
Závislačka 3053 příspěvků 10.04.18 11:31

Řekni ji, to cos napsal sem, aby pochopila, že se opravdu nemá čeho bát. Pokud i tak nepochopí, dala bych ruce pryč, se založením rodiny se to jen zhorší.

opozice
Echt Kelišová 9579 příspěvků 10.04.18 11:32

Co si budeme povídat. Jakmile je pracovní kolektiv na delší dobu mimo zaměstnání, tím myslím sídlo např. vzdělávání, nebo pracovně, tak se většina /ne všichni/ dle toho chová. To chování je jiné než obvykle doma. Kavárny, vinárny, tanečky a jsme u věci. Z každého totiž spadne ta domácí rodinná odpovědnost a není daleko od nevěry. :mrgreen:

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 10.04.18 11:34

Za prvé velká úcta k tobě jako muži Za druhé pošli svou paní k terapeutovi Má špatné zkušenosti z minulosti a mozek neumi ani nemůže sama zastavit Jestli ti ten vztah za to stojí rešte to s odborníkem
Musí to být únavné a časem by ti to vadilo ještě víc Každá lidská bytost potřebuje svou svobodu a ty jsi dospělý a empaticky muž Nenech se vydeptat v mladí a býti celý život podpantoflak

Keyllah
Echt Kelišová 8826 příspěvků 10.04.18 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj, máme vztah přes 3 roky s přítelkyní, ona předtím nevěrného partnera (byli spolu několik let), já pár vztahů před ní. Nepravidelně jezdím na služební cesty - někdy Po-Pá, jindy 3 týdny, ve finále jsem řekněme max. 1-2 měsíce pryč v roce. Není služební cesta aby přítelkyně neměla řeči proč jedu já, proč na tak dlouho a že tam budu stejně déle, co tam budu dělat po práci, že jí tu nechávám a že se jí tím vzdaluji atd. Snažil jsem se vysvětlit, že mám peníze navíc, které se budou hodit/potřebu­ji(úvěr)/potře­bujeme - plánovali jsme svatbu, barák, děti atd. Připadá mi že nemá pochopení protože se to děje pokaždé. Nevím jestli je tedy chyba ve mne a jsem sobec, že jí tu nechávám nebo u ní. Stejně tak když si chci jít zaběhat nebo zacvičit 2-3× týdně, tak má plno otázek proč a že se chci líbit beztak jiným atd. Nikdy se to neobejde bez otázek a to mi začíná vadit. Když bych chtěl jít s klukama sám na pivo/zábavu řekněme 1× za měsíc, tak by to skončilo hádkou - dodávám, že chodíme vždy spolu. Mně přijde normální si občas vyrazit sám a trošku se uvolnit, ale jí ne. Co Váš názor?
Děkuji

Takže 30-60 dní v roce jsi na služebce, 2-3 týdně si chodíš zacvičit a 1 krát za měsíc by jsi rád ven s klukama, takže při té zátěžovější konstalaci jsi v měsíci 5 dní pryč na služebce, 12 krát na cvičení a jednou na tahu s holkama, ano? ;) nepřijde ji to trochu moc? Kolik času trávíte společně? Uvažujete o dítěti, slevil by jsi z těchto „koníčků“?

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 10.04.18 11:38
@opozice píše:
Co si budeme povídat. Jakmile je pracovní kolektiv na delší dobu mimo zaměstnání, tím myslím sídlo např. vzdělávání, nebo pracovně, tak se většina /ne všichni/ dle toho chová. To chování je jiné než obvykle doma. Kavárny, vinárny, tanečky a jsme u věci. Z každého totiž spadne ta domácí rodinná odpovědnost a není daleko od nevěry. :mrgreen:

Ale prdlajz. Najezdila jsem se az az a NIKDY jsem nebyla neverna :nevim: Nevera nesouvisi s pobytem mimo domov.

K zakl. Tva pritelkyne by mela zacit na sobe pracovat a vice ti verit. Ma problem, a pokud ho nevyresi, tak tipuji, ze to dlouho s ni nevydrzis. Jako promin, ale aby sis nemohl obcas s klukama zajit na pivo nebo chodit pravidelne cvicit… nejsi jeji majetek, ale partner.

terien
Kelišová 7473 příspěvků 10.04.18 11:39

Je to striga. Nesebevědomá, bez vlastních zájmů a vlastního života. Zřejmě se z minulého vztahu nijak nepoučila, a vůbec jí nedošlo, že i za tu nevěru nesou vinu oba dva. No, tobě přeju pevný nervy, protože život s takovým partnerem je neskutečně ubíjející, nezábavný a omezující. A to se připrav, až budou děti, to bude teprve něco, jenže navrch k tomu budeš v totální pasti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 11:40

Ještě dodám, samozřejmě nejsem žádný svatoušek, taky se podívám na jinou holku, ale tím to u mě končí - nejsem žádný zbabělec abych někoho podváděl. Plánovali jsme svatbu ale já znejistěl a posunul to-trošku se toho bojím, chceme dítě ale ona trvá na svatbě nejprve a přes to prý nejede vlak. Teď mám odjet na služební cestu cca 2-3měsíce s tím, že budu létat zpět po cca 4týdnech a ona mi řekla, že to nevydrží že tohle není normální…
Prostě toho mám plnou hlavu a nevím co dál, teď se často hádáme…Ona mi říká, že rodina je na prvním místě a je nejdůležitější, já tomu rozumím, jenže mám taky nějakou zodpovědnost - někdo přece musí vydělávat peníze, dítě, hypotéka atd…

opozice
Echt Kelišová 9579 příspěvků 10.04.18 11:40
@cecetka píše:
Ale prdlajz. Najezdila jsem se az az a NIKDY jsem nebyla neverna :nevim: Nevera nesouvisi s pobytem mimo domov.K zakl. Tva pritelkyne by mela zacit na sobe pracovat a vice ti verit. Ma problem, a pokud ho nevyresi, tak tipuji, ze to dlouho s ni nevydrzis. Jako promin, ale aby sis nemohl obcas s klukama zajit na pivo nebo chodit pravidelne cvicit… nejsi jeji majetek, ale partner.

Aha, tak když ty nekouříš, tak nekouří celá republika. :mrgreen: To se mě líbí. Hele, já na ty školení také jezdil a šoustal tam kámen cihlu. Takové jako jsi ty chodily na procházku po obchodech.

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 10.04.18 11:41
@Keyllah píše:
Takže 30-60 dní v roce jsi na služebce, 2-3 týdně si chodíš zacvičit a 1 krát za měsíc by jsi rád ven s klukama, takže při té zátěžovější konstalaci jsi v měsíci 5 dní pryč na služebce, 12 krát na cvičení a jednou na tahu s holkama, ano? ;) nepřijde ji to trochu moc? Kolik času trávíte společně? Uvažujete o dítěti, slevil by jsi z těchto „koníčků“?

Aha, takze rano hupky do prace a z prace rovnou domu. To jako myslis vazne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama