Závislý na alkoholu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 21:58
Závislý na alkoholu?

Zdravím, potřebovala bych nějaké nezaujaté názory. Přítel oslavoval narozeniny v rodinném kruhu, pilo se víno, bavilo se, doteď je všechno fajn. Návštěva odešla, připitý přítel si ještě nalil víno a pak jsem ho, solidně opilého, viděla ještě pivem. Když jsem nadhodila, že se mi to nelíbí, začal být na mně nepříjemný.
Jak byste se na to dívaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 22:00

Na jeho chování nevidím nic divného, byl rozjetý, tak měl chuť a dával si dál, to je normální, stejně jako že když budeš do opilého rýpat, že nemá pít, tak že tě pošle někam :))

Anix
Závislačka 3749 příspěvků 14.10.14 22:01
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych nějaké nezaujaté názory. Přítel oslavoval narozeniny v rodinném kruhu, pilo se víno, bavilo se, doteď je všechno fajn. Návštěva odešla, připitý přítel si ještě nalil víno a pak jsem ho, solidně opilého, viděla ještě pivem. Když jsem nadhodila, že se mi to nelíbí, začal být na mně nepříjemný.
Jak byste se na to dívaly vy?

Toto se odehrálo v jeden den? Pokud ano tak si radši nalej víno a neřeš to :lol:

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 14.10.14 22:01

Viděla bych to tak, že se solidně opilým člověkem se nedá rozumně mluvit, natož mu vysvětlovat, že se ti něco nelíbí. Nechala bych ho být, a řekla mu to, až bude střízlivý ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 14.10.14 22:01

Že jsi prudila chlapa, co měl chuť se napít, v nejnevhodnější chvíli. :mrgreen:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 14.10.14 22:03

Jak neprijemny? Pije casto? Dotaz je hodne strucny. Z jedne akce opravdu nejde nic soudit. Ze si na oslave da a prezene to, na tom neni nic znepokojiveho.

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 14.10.14 22:03

To co popisuješ není závislost

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 14.10.14 22:03

Viděla bych to tak, že není radno šťourat do vosího hnízda :lol:.

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 39 inzerátů 14.10.14 22:03

@Anix Toto bylo v jeden den… ale alkohol je u nás poslední dobou na denním pořádku..

Anys29
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 5 inzerátů 14.10.14 22:04

Pokud takhle nevypada kazdy vecer, neresila bych to.

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 39 inzerátů 14.10.14 22:04
@silvik.sk píše:
Jak neprijemny? Pije casto? Dotaz je hodne strucny. Z jedne akce opravdu nejde nic soudit. Ze si na oslave da a prezene to, na tom neni nic znepokojiveho.

Právě že pije často. Na akcích mi to nevadí, ale vadí mi, že se „doráží“ pak sám.

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 14.10.14 22:04

@sonique Možná je potřeba rozvinout, čemu říkáš na denním pořádku?

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 22:06

Závislost na alkoholu, se narozdíl od jiný závislostí projevuje tím, že stačí čím dál méně. Člověk se nakonec opije i z jenoho panáka.
To, co popisuješ, se mi zdá, v mezích oslavy, normální… prostě přebral a se stoupajícím alkoholem ztrácel jakýkoliv přehled o svojí míře.

Příspěvek upraven 14.10.14 v 22:07

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65077 příspěvků 14.10.14 22:06

@sonique Chování daného večera bych považovala za normální, alkohol na denním pořádku už ne, pokud se nejedná o jednu desítku k jídlu.

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 39 inzerátů 14.10.14 22:08
@Vickee píše:
@sonique Možná je potřeba rozvinout, čemu říkáš na denním pořádku?

Už pomalu každý den… nakoupil si teďka různé druhy lahváčů a že bude testovat, které je nejlepší a pak si nakoupí větší množství. V lednici pro různý alkohol už není ani místo na normální jídlo :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >