Zavodneni a zapáchající pot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 17:44
Zavodneni a zapáchající pot

Ahoj,

bohužel jsem se kvůli vlastní blbosti (asi týden dva jsem vypila max dvě skleničky vody) zavodnila ale co řeším je to, ze jsem začala být cítit. Když se zpotim, což se teď potim skoro hned (hádám ze to je tím zavodnenim), jsem nepříjemně cítit. Myju se 2× denně, používám bio deodorant který mi vždy stačil ale teď to proste nezvládá a hodinu po sprše jsem cítil. Strašně se za to stydím a nevím co s tím. V práci se chodím mýt na toalety abych nebyla cítit. Taky se potim v noci ačkoliv to se mi neděje ani když jsou venku tropy. Muže to vše být tím zavodnenim? Beru teď na to bylinky a hodně piju, je to teprve par dni co to řeším ale efekt zatím nula :-(

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5133 příspěvků 2 inzeráty 06.05.19 17:56

Jsi zavodnena nebo odvodnena? Vypijes sklenku a beres prasky na odvodneni, nechapu..,

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 18:15

Zavodnena. Ano mám bylinky a mám hodně pít, aby se ta voda začala odplavovat. Při zavodneni naprosto normální. Nepit je špatně :)

Evkad
Kecalka 186 příspěvků 07.05.19 06:39

Netuším co je zavodněním a co je odvodněním, nicméně pokud málo piji (u mne málo je 1,5l za den), tak mi pak pomůže další den či dva pít hodně. Pomáhá mi to i v případě, kdy si vezmu lék na bolest, který pak v mém případě způsobí zadržování vody a otoky. Prostě se z toho dostanu zvýšeným příjmem tekutin.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 17:43
@Anonymní píše:
Zavodnena. Ano mám bylinky a mám hodně pít, aby se ta voda začala odplavovat. Při zavodneni naprosto normální. Nepit je špatně :)

jaké bylinky prosím užíváš? také já poslední dobou bojuju s tělesným zápachem, takovým zatuchlým, ne že bych se potila to ne,… dřív jsem málo pila, ted se snažím aspon 1,5 l…

SaEva
Stálice 82 příspěvků 16.05.19 16:40

Ahoj, určitě to může být zadržováním vody v těle. Naštěstí je na to celkem jednoduchý lék…pít hodně vody :) Kolik vypít se dá jednoduše vypočítat: váha v kg x 0,035. Výsledek je doporučené množství vody v litrech. Pokud piješ kávu nebo nějaké léky, ideálně bys měla pít ještě více vody.
Kromě toho se doporučuje třeba omezit sůl a zvýšit příjem hořčíku. Samozřejmě i bylinky jako kopřiva nebo jalovec pomohou. Posílám odkaz na super článek s dalšími tipy a popsanými bylinkami. Hodně mi pomohl, když jsem řešila stejný problém: https://www.kneipp.com/…ny-a-reseni/

Váš příspěvek
Reklama