Zavolá, jen když má čas...

Anonymní
11.4.21 13:50

Zavolá, když má čas

Holky, potřebovala bych poradit s povahou přítele.
Jsme oba starší, jsme „spolu“ 4. rok. Nebydlíme spolu. Zpočátku to vypadalo, že budeme spolu brzo, já ale řešila nějaké své potíže s bydlením, a on mi snad jen jednou na počátku řekl, ať jdu bydlet s ním, pak najednou otočil a začal, že nechce, že bydlí zrovna nějak špatně. Je fakt, že hodně přespává v práci na ubytovně.
První 1,5 roku super, pořád spolu, spousta aktivit. Pak jako by se jich on nabažil, společných akcí je míň a míň a teď bych řekla, že lockdown skoro přivítal. Už jsem několikrát přemýšlela, že to skončím. Jenže on mi hodně finančně pomáhá (300-500 tisíc ročně), platí výlety, víkendy (pokud jsou), což mi hodně pomáhá, protože jsem procházela obdobím finančně hodně náročným (potřeba vyplatit ex).
Včera večer v 20 telefon. Tak jsem mu ráno v 9 zavolala, řekl, že volal, protože měl čas a nyní je v práci (je tam 7 dnů v týdnu, ale nemusí, spíš to bere jako náplň života, protože nic jiného na práci nemá, krom sledování TV), takže NEMŮŽE a ozve se možná večer, až zas bude mít čas.
Musím říct, že mě to štve čím dál víc, ale nechci to vzdát bez nějakého pokusu. Co byste udělaly pro zlepšení?
Když jsem to jednou nadhodila před jeho bratrem, tak v tichosti pronesl něco o tom, že je to věc priorit (prostě ho znají). Mám jim říct, aby mi pomohli? Nebo je to marné? O přítele zatím pořád tak nějak stojím.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14559
11.4.21 13:57

Treba uz ma jinou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 13:58

Docela by mě zajímala ta jeho práce. Napadl mě ajťák, ti jsou často tak trochu mimoni. Finančně na tom zřejmě bude dobře, ale pak proč ubytovna…? Možná nahodit znovu téma společného bydlení a tvoji potřeby posunout vztah dále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
11.4.21 13:58

A jsi si jistá, že jsi přítelkyně a ne placená milenka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4774
11.4.21 13:59
@Anonymní píše:
Holky, potřebovala bych poradit s povahou přítele.
Jsme oba starší, jsme „spolu“ 4. rok. Nebydlíme spolu. Zpočátku to vypadalo, že budeme spolu brzo, já ale řešila nějaké své potíže s bydlením, a on mi snad jen jednou na počátku řekl, ať jdu bydlet s ním, pak najednou otočil a začal, že nechce, že bydlí zrovna nějak špatně. Je fakt, že hodně přespává v práci na ubytovně.
První 1,5 roku super, pořád spolu, spousta aktivit. Pak jako by se jich on nabažil, společných akcí je míň a míň a teď bych řekla, že lockdown skoro přivítal. Už jsem několikrát přemýšlela, že to skončím. Jenže on mi hodně finančně pomáhá (300-500 tisíc ročně), platí výlety, víkendy (pokud jsou), což mi hodně pomáhá, protože jsem procházela obdobím finančně hodně náročným (potřeba vyplatit ex).
Včera večer v 20 telefon. Tak jsem mu ráno v 9 zavolala, řekl, že volal, protože měl čas a nyní je v práci (je tam 7 dnů v týdnu, ale nemusí, spíš to bere jako náplň života, protože nic jiného na práci nemá, krom sledování TV), takže NEMŮŽE a ozve se možná večer, až zas bude mít čas.
Musím říct, že mě to štve čím dál víc, ale nechci to vzdát bez nějakého pokusu. Co byste udělaly pro zlepšení?
Když jsem to jednou nadhodila před jeho bratrem, tak v tichosti pronesl něco o tom, že je to věc priorit (prostě ho znají). Mám jim říct, aby mi pomohli? Nebo je to marné? O přítele zatím pořád tak nějak stojím.
Děkuji.

Mohu se zeptat jak to chodi s tim podporovanim, jen jsem zvedava nechci rypat, to mu jako reknes, nemam na najem a on ti na to da, nebo jak? Chapu finan. podporu v rodine ale od pritele s kterym nebydlim 8o nebo plati za sex :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 14:00
@Modrásek modrý píše:
Docela by mě zajímala ta jeho práce. Napadl mě ajťák, ti jsou často tak trochu mimoni. Finančně na tom zřejmě bude dobře, ale pak proč ubytovna…? Možná nahodit znovu téma společného bydlení a tvoji potřeby posunout vztah dále.

Já bydlím s dopělými dětmi, to by znamenalo odejít jinam - momentálně nejsem schopná koupit další bydlení.

A když, tak kam? Přítel bydlí cca 50 km daleko. Do našeho kraje by se asi kvůli práci nechtěl stěhovat.

A dělá šéfa 30ti lidem v jedné výrobě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 14:02
@lilith1 píše:
Mohu se zeptat jak to chodi s tim podporovanim, jen jsem zvedava nechci rypat, to mu jako reknes, nemam na najem a on ti na to da, nebo jak? Chapu finan. podporu v rodine ale od pritele s kterym nebydlim 8o nebo plati za sex :nevim:

Vánoce, svátek, narozky - přistane něco v rozmezí 100-350 tisíc na účet. Jen tak jako dárek. 350 teda jen jednou (to mě rozsekalo), spíš je to mezi 100-200 tis. Někdy i mezitím jen tak - když ví, že něco platím nebo kupuju. NIKDY JSEM SI NEŘEKLA O PENÍZE!!

• Citovat
  • Nahlásit
16442
11.4.21 14:08

Když jsou pro tebe prachy víc než vztah, tak co si stěžuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 14:09

Tak v jedné věci to je pozitivní: vzpomene si na tebe a zavolá ti když má volno od práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@JancaS84 něco podobného jsem chtěl zrovna napsat. 300-500 tisíc ročně, to jako fakt? :) :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@lachtanice86 píše:
Když jsou pro tebe prachy víc než vztah, tak co si stěžuješ?

Nejsou, snažím se to řešit, jak to s ním zvládnout.

• Citovat
  • Nahlásit
8181
11.4.21 14:11
@Pepazdepa12345 píše:
@JancaS84 něco podobného jsem chtěl zrovna napsat. 300-500 tisíc ročně, to jako fakt? :) :potlesk:

No já sem tam měla původně napsaný jiný výraz, ale řekla jsem si že budu hodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 14:11
@JancaS84 píše:
@JancaS84 píše:

Jaký je mezi tím rozdíl?

Ženatý není. O mně mluví jako o přítelkyni.

• Citovat
  • Nahlásit
11.4.21 14:14
@Anonymní píše:
Vánoce, svátek, narozky - přistane něco v rozmezí 100-350 tisíc na účet. Jen tak jako dárek. 350 teda jen jednou (to mě rozsekalo), spíš je to mezi 100-200 tis. Někdy i mezitím jen tak - když ví, že něco platím nebo kupuju. NIKDY JSEM SI NEŘEKLA O PENÍZE!!

To je dost nezvyklé. A ty bys nešla teď bydlet za ním, když děti jsou dospělé? Pořídit si společné bydlení?
Otázka je, jestli mu to opravdu tak nevyhovuje, zvlášť pokud byl předtím dlouho sám (měl nějaký vážný vztah, manželství…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31704
11.4.21 14:15
@Anonymní píše:

To už tady jednou bylo, že, o těch penězích na účtu, co přistanou, jsem už četla…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat