Zavřený školky, ale soukromá otevřená

Anonymní
13.4.21 21:52

Zavřený školky, ale soukromá otevřená

Co si myslíte o tom, že je v současné době, kdy jsou školky zavřený, normálně otevřená soukromá školka? :think:
Celou dobu jsou otevřený… :nevim: Je tam plný stav dětí… :nevim: Jsou tam odložené i děti ze zavřených státních školek… :nevim:
Nelíbí se mi to… ale těm rodičům těch dětí, který tam chodí, s tím evidentně problém nemají, no :/
:zed:
Otevírám diskusi, chci slyšet, jak to vidíte…
Díky za anonym… přeci jen: bonzuju :roll: :? :,(…ale už to v sobě nemůžu držet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68879
13.4.21 21:54

Fandim jim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
13.4.21 21:54

Stve tě, že tam dítě nemáš nebo co? Co he ti po tom. Typická česká povaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.21 21:59

Já jsem zastáncem názoru, že si má každý vyhodnotit riziko sám za sebea podle toho se chovat. Jestli někdo vidí větší riziko pro svoji rodinu v tom, že přijde o práci, tak mu jineberme. Co se týče opatření, myslím, že stejně nejsou na základě dat, ale spíš si házejí kostkou.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
13.4.21 22:01

A co jako? U nás taky jedna soukromá jede celou dobu, jen ji teď zrovna nepotřebuji využít, jinak bych tam dítě dala. Tleskám těm, co se z těch nařízení nepose*ou 👍🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20559
13.4.21 22:03

To by mne zajímalo kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8178

No a? Jejich věc. Někdo si prostě nemůže dovolit sedět na 80% OCR a za soukromou skolku platíš nemalý peníze i když tam to dítě nechodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53429

O žádné nevím. Jde to na triko ředitele/ majitele takové instituce. Je to jejich riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
13.4.21 22:09

Co bych za to dala. :srdce: tohle opatreni musel vymyslet jen blb**. Padam uz na hubu. Homeoffice, 100% starost o domacnost a jidlo, rozvijet a vymyslet aktivity pro dceru atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.21 22:12

Žijeme v krásném světě kapitalismu. Vše je o penězích. :D Vnímám to zcela pozitivně. Kdo na to má, dítě si tam dá. Kdo ne, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
13.4.21 22:13

Je mi to fuk. Nikdy bych dítě do soukromé školky nedala. U nás byla podle mě zavřená taky, ale nezkoumala jsem to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
13.4.21 22:14

Já teda taky o žádné nevím. A nechápu o co ti jde. Závidíš? :roll: Uvědomuješ si, že každý si nemůže dovolit být s dítětem x měsíců doma, protože jinak přijde o práci a třeba ta rodina platí hypotéku? Spousta maminek si po RD musí najít novou práci, myslíš že v té nové práci na ně někdo bude brát ohledy? Uvědomuješ si, že každý nemá hlídací babičky/kamarádky/nevím koho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 22:19

O co mi jde? Zjistit, jestli to připadá normální širší vrstvě populace (a zjevně jo). Porušují zákaz. Přispívají k šíření epidemie :nevim: Navíc tak trochu kakají na hlavu těm, kteří opatření dodržují a přicházejí tak na mizinu.

Nezávidím. Mohla bych tam děti dát taky. Mohla bych tam děti, se kterými jsem doma (ano, mám práci, z domova) dát taky. Ale nedala jsem a nedám. Protože s tím nesouhlasím.

Z principu… Jednoduchý. Můžete se mi vysmát. Ale nesouhlasím s tím. Není to prostě fér… Tak to cítím…

A zde se ptám jen proto, že jsem chtěla vědět, jak to je obecně vnímáno… :nevim:

:mavam:
  • Citovat
  • Nahlásit
644
13.4.21 22:20

Fandim jim, akorat kdybych takovou skolku provozovala, ja osobne bych se bala ji mit otevrenou.. presne kvuli takovym jako je zakladatelka.. uz jenom chybi, abys napsala, ze je udas… :roll:
proste to neres a delej neco uzitecnyho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
13.4.21 22:20

No a co? Tohle nesnáším…závist, závist a zase závist. Některým rodičům to pomůže a tenhle nesmysl, který vláda vymyslela, že rozhodla o tom, jaké děti do školky můžou a jaké ne, nutí holt soukromé školky jednat podle sebe. Nevypadá to, že by se v brzké době pustily další děti do školek. Některé soukromé školky nemají vůbec žádné dotace a ani od rodičů v době uzavření nepožadovali školné. Co mají dělat? Zkrachovat? Kvůli neschopné vládě a jejímu diskriminačnímu rozhodnutí, že děti policistů, zdravotníků a dalším vybraným profesím do školky můžou a ostatní mají smůlu? Kde to jsme!!!
Jsem pro všem deseti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat