Zažil někdo tak špatnou svatbu, že toho lituje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 19:52
Zažil někdo nejhorší svatbu, tak že toho lituje?

Ahoj holky. Od mé svatby uplynuly 3roky a byl to pro mě nejhorší den v životě. Jen stručně… Věděla jsem, že si vezmu člověka, který pro mě samotnou není ideální, ale byli jsme spolu dlouho, měli dvě děti… A milovala jsem ho. Měli jsme málo lidí, jen rodinu a pár přátel, ale to mi nevadilo. Chtěla jsem to mít klidné, navíc děti byli malé a babičky „nefunkční“… Takže jsem je měla na starost jen já… Chlap pomáhal večer grilovat, bavil se s kamarádama, mě si nevšímal. Večer jsem šla uspat děti a pak se vrátila, abych posedela.. Chvílemi to bylo fajn, pak se syn probudil a já šla za ním. Stejně už se končilo, tak jsem myslela, že to až tak špatný nebylo. Všichni odjeli domů… Chlap si vzal peníze z obálek a jel si zahrát bedny, chlastat, atd. Nevěděla jsem o něm nic až do druhého dne do rána. Pak se choval tak, že vlastně on nic neudělal a že dělám jen problémy :,( ale to nejhorší přišlo o 3dny později… Podvedl mě. Byl 3dny ženatý a podvedl mě :,( zhroutil se mi tehdy svět. Zůstala jsem s ním. Nechtěla jsem se přede všemi ponižit a tak jsem to „ustála“. Byla to velká krize, beznadej :,( teď fungujeme normálně, jako normální rodina se vším všudy, ale… Bolí mě to dodnes.

Je tu někdo, kdo taky zrovna neprozil dokonalou svatbu, ale spíš zlej sen?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 3136 příspěvků 17.07.19 19:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Od mé svatby uplynuly 3roky a byl to pro mě nejhorší den v životě. Jen stručně… Věděla jsem, že si vezmu člověka, který pro mě samotnou není ideální, ale byli jsme spolu dlouho, měli dvě děti… A milovala jsem ho. Měli jsme málo lidí, jen rodinu a pár přátel, ale to mi nevadilo. Chtěla jsem to mít klidné, navíc děti byli malé a babičky „nefunkční“… Takže jsem je měla na starost jen já… Chlap pomáhal večer grilovat, bavil se s kamarádama, mě si nevšímal. Večer jsem šla uspat děti a pak se vrátila, abych posedela.. Chvílemi to bylo fajn, pak se syn probudil a já šla za ním. Stejně už se končilo, tak jsem myslela, že to až tak špatný nebylo. Všichni odjeli domů… Chlap si vzal peníze z obálek a jel si zahrát bedny, chlastat, atd. Nevěděla jsem o něm nic až do druhého dne do rána. Pak se choval tak, že vlastně on nic neudělal a že dělám jen problémy :,( ale to nejhorší přišlo o 3dny později… Podvedl mě. Byl 3dny ženatý a podvedl mě :,( zhroutil se mi tehdy svět. Zůstala jsem s ním. Nechtěla jsem se přede všemi ponižit a tak jsem to „ustála“. Byla to velká krize, beznadej :,( teď fungujeme normálně, jako normální rodina se vším všudy, ale… Bolí mě to dodnes.Je tu někdo, kdo taky zrovna neprozil dokonalou svatbu, ale spíš zlej sen?

Milá zlatá, tady to přece není o svatbě, ale o tom, že on je blbec a byl by jím i bez svatby. A evidentně měl poruchy charakteru již dříve nebo snad ne?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 17.07.19 20:04

Pises, ze ted je vse jinak.To znamena, ze se treba sel lecit, udelal restart v zivote atd? Pokud je z neho uz dobry partner a otec a tebe porad trapi ta svatba, co treba si podobnou oslavu udelat znova. Myslim, ze pratele a okoli pochopi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 20:08

@Kfětoslava to asi ano, máš pravdu. Ale to, co udělal na svatbě, to jsem nečekala. On byl a je to celkově dobrý chlap. Postará se o rodinu, děti má rád, chce pro nás hodně. Stará se o svoji mámu, vyhoví i mé matce, dokáže se otevřít… Ale je cholerik, když si vypije, dokáže slovně ublížit, byl mi nevěrný několikrát… Ale já ho milovala. Samozřejmě na co si stěžuji, vždyť „vím“ do čeho jsem šla… :roll: byla to má první láska, moje vše. Ale tou svatbou mě opravdu zranil. Až po ní jsem otevřela oči :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 20:14

@wildcherry no, on ví, že svatba pro mě byla něco hrozného. Několikrát jsme se o tom bavili, chtěl to uzavřít a nevracet se k tomu. Ale to nejde, kdykoliv na to dojde řeč, vyčtu mu všechno a říkám hrozný věci. Mám v hlavě jen to, že až se dořeší jedna věc, odejdu :( zároveň je mi to pořád líto. Vím, že nás má všechny rád, nechce o nás přijít. Já vlastně taky. Ale nedokážu mu odpustit tolik věcí, že nejlepší bude můj odchod.

pikola
Generální žvanilka 21641 příspěvků 17.07.19 20:15
@Anonymní píše:
@Kfětoslava to asi ano, máš pravdu. Ale to, co udělal na svatbě, to jsem nečekala. On byl a je to celkově dobrý chlap. Postará se o rodinu, děti má rád, chce pro nás hodně. Stará se o svoji mámu, vyhoví i mé matce, dokáže se otevřít… Ale je cholerik, když si vypije, dokáže slovně ublížit, byl mi nevěrný několikrát… Ale já ho milovala. Samozřejmě na co si stěžuji, vždyť „vím“ do čeho jsem šla… :roll: byla to má první láska, moje vše. Ale tou svatbou mě opravdu zranil. Až po ní jsem otevřela oči :,(

No bohužel se ti asi oči neotevřely, když jste pořád spolu 8o navíc on má možná rád děti, ale moc ne tebe :roll:

Monchichik
Echt Kelišová 9383 příspěvků 17.07.19 20:21
@Anonymní píše:
@wildcherry no, on ví, že svatba pro mě byla něco hrozného. Několikrát jsme se o tom bavili, chtěl to uzavřít a nevracet se k tomu. Ale to nejde, kdykoliv na to dojde řeč, vyčtu mu všechno a říkám hrozný věci. Mám v hlavě jen to, že až se dořeší jedna věc, odejdu :( zároveň je mi to pořád líto. Vím, že nás má všechny rád, nechce o nás přijít. Já vlastně taky. Ale nedokážu mu odpustit tolik věcí, že nejlepší bude můj odchod.

Chápu, že on to chce uzavřít a nevracet se k tomu a stejně tak chápu, že ty to nedokážeš a vracíš se k tomu. Na výběr máš buď to hodit za hlavu, prostě se to stalo a už se to nezmění, pokud je další život po tom extempore v pohodě, tak bych to asi odpustila. Pokud to nedokážeš, je nejlepší odejít.

AlenaSu
Kecalka 498 příspěvků 17.07.19 20:22

Ženy jsou silné. To zvládneš. Je to jen jeden den. Celý život je víc.

Monchichik
Echt Kelišová 9383 příspěvků 17.07.19 20:23

„@AlenaSu“ :kytka:

Příspěvek upraven 17.07.19 v 20:31

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 17.07.19 20:26
@Anonymní píše:

No, myslim si ze ta svatba je to posledni, co je ve vasem vztahu cely spatne. Nevim holka co na to rict :hug:.Jestli chces s nim zustat, tak udelat tlustou caru a nevracet se k tomu.Ale peipadas mi celkove nestastna a to je mi lito.Sama musis vedet, ze svatba s takovym clovekem byla chyba a ted je otazka, jestli v tom chces zit dal. Nevim jak se chova ted, pises ze hezky a zaroven ze premyslis o odchodu no

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 17.07.19 20:41

A pořád hází splečný prachy do automatů?

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.07.19 20:49
@Anonymní píše:
@Kfětoslava to asi ano, máš pravdu. Ale to, co udělal na svatbě, to jsem nečekala. On byl a je to celkově dobrý chlap. Postará se o rodinu, děti má rád, chce pro nás hodně. Stará se o svoji mámu, vyhoví i mé matce, dokáže se otevřít… Ale je cholerik, když si vypije, dokáže slovně ublížit, byl mi nevěrný několikrát… Ale já ho milovala. Samozřejmě na co si stěžuji, vždyť „vím“ do čeho jsem šla… :roll: byla to má první láska, moje vše. Ale tou svatbou mě opravdu zranil. Až po ní jsem otevřela oči :,(

Jako přes kopírák. V prvním příspěvku je to blbec, v dalším obětavý táta a vlastně bezva manžel. To už je tady folklór.

terien
Extra třída :D 12133 příspěvků 17.07.19 20:50

A co manželská poradna, nestalo by to za pokus?

warita
Extra třída :D 11746 příspěvků 17.07.19 21:06
@smutny klaun2 píše:
Jako přes kopírák. V prvním příspěvku je to blbec, v dalším obětavý táta a vlastně bezva manžel. To už je tady folklór.

nebo naopak. To se tady taky vidi. Nejdriv super otec a partner, ale pak postupne se z neho stane to nejhorsi. Vlastne…

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 17.07.19 21:57

No, pokud jediný nad čím places je pokažena svatba, tak se ti oči neotevrely vubec

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama