Zažili jste to taky? Zpožděná menstruace.. proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:04
Zažili jste to taky? zpožděná menstruace.. proč?

Ahojte přídávám se do diskuze, trápí mě podobný problém… už mám přes týden zpožděnou menstruaci a celé to doprovází bílý spíše krémový výtok, nevím čím to je, těhotná být nemůžu, protože se s přítelem chráníme buď kondomem nebo občas přerušovaným sexem. Četla jsem si i různé diskuze o „kapičkách lásky“ ale tomu moc nevěřím, mám kamarádku, která s přítelem už 2 roky takhle spí a nikdy se ji nepodařilo tímto způsobem otěhotnět. Test jsem si dělala a byl negativní. Stres jsem během cyklu nějak obrovský neměla, takže si nemyslím, že by se mi to zpozdilo tím. 25.10. jsem objednaná u doktora na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Měla jsem podezření jestli nemám např. cystu, protože mě docela bolelo v podbříšku a měla jsem nevolnosti, ale to si myslím, že by byla mnohem silnější bolest..takovýhle výtok této konzistence moc často nemívám, domnívala jsem se jestli to náhodou není začátek mykozy na kterou jsem dřív trpěla, ale moc mě nesvědí ani nepálí jak tehdy, takže opravdu nevím.. nemáte s něčím podobným někdo zkušenost? :(

Reakce:
Janli
Kelišová 6275 příspěvků 21.10.18 13:13

Nevěříš kapičkám lásky? Tak to je vtip měsíce… To jsi tak naivní? Samozřejmě, že můžeš být těhotná. Taky jsi mohla mít ovulaci později a v krvi nemáš dost vysoké hcg, aby byl test pozitivní. Zajdi si k lékaři, tady nic nevykoumáme. A rovnou si řekni o přednášku o bezpečném sexu… :roll:

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 21.10.18 13:29

Z přerušovaného styku můžeš být těhotná. Pokud máš negativní test, nejspíš těhotná nebudeš, ale mohla si mít později ovulaci a treba ještě nemáš dost hcg v moči, nebo máš třeba taky nekvalitní test :nevim: ale my tady fakt nevymyslíme co ti může být, uvidíš po kontole u dr.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 13:55

Jo takze kamaradka zatim neotehotnela, takze to bude spolehliva metoda :lol: To snad nemyslis vazne..

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 32978 příspěvků 21.10.18 13:57
Nyana
Kecalka 212 příspěvků 21.10.18 14:22

@Janli No heleď. My s manželem jsme praktikovali přerušovanou soulož 7 let a v pohodě. Když jsem pak chtěli miminko, tak se to podařilo hnedka.. Teďka nám to další 4 roky vychàzí, takže kdo ví jak to je :) ale zase u nás kdyby se to náhodou povedlo, tak budem radi. Ale dalsí momentálně neplánujem :lol:

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 21.10.18 14:32

@Nyana my to takhle s manželem taky praktikuje roky a úspěšně, jenže někteří muži nemají v preejakulátu spermie vůbec. Jiní jich tam mají zase dost. Znám spoustu párů, co mají z přerušované soulože děti. Třeba já a mí sourozenci jsme takhle přišli na svět. Takže je to naprosto nespolehlivá metoda ochrany…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 15:09

děkuju vám za rady.. každopadně s partnerem přerušovaný sex praktikujeme jen z prostého důvodu, že by nám nevadilo, kdyby se to stalo, ale zase chceme ještě chvilku počkat. Samozřejmě kdybych miminko nechtěla, tak bych toto nepraktikovala, protože vím, že tam nějaké malé procento toho, že se to může stát je.. jen říkam, že tomu nevěřím na 100% takže přednášku o chráněné souloži nepotřebuju, ale děkuju za radu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 17:22

2 měsíc neberu antikoncepci teď jsem měla 9 dní zpoždění za týden jsem spinila a za 2 dny jsem krvacela skoro 3 dny. Chodila jsem hodně čůrat boleli prsa pořád bolí a píchá mě v podbřišku test před krvácením negativní test

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >