Zažili jste už pocit, že nemůžete ve vztahu dál?

Anonymní
20.4.21 23:29

Zazili jste uz pocit, ze nemuzete ve vztahu dal?

A pak se to zlepsilo? Nebo uz je to konecna pri takovem pocitu? Prijdu si jako kdyz hazu hrach o zed.. Partner s semnou prestal spat, jezdit na vylety, kdyz ho pozadam at jedem nakoupit tak protahne oblicej.. Dnes po dlouhe dobre rekl, ze jde sam po praci do kramu a pak rekl, ze na to kasle, ze je unaveny. Coz chapu, ale ja chodim do prace taky a taky vzdy nam skocim pro obedy (nevari) bez reci. Protoze krybych nenakoupila obedy nebo veci k veceri tak snad asi nejime.. Asi uz se to ve mne nahromadilo, ale mam toho plne zuby

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.4.21 23:30

Nevarim tam melo byt

• Citovat
  • Nahlásit
395
20.4.21 23:45

Tak pokud chodíte oba do práce, proč bys měla nakupovat jen Ty? Asi bych začala nakupovat jen pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 23:46

@kemeny13 To jsem mu dnes rekla, ze taky pracuji a on, ze ja pracuji 8 hodin a on 10. Jenze on jezdi do/z prace autem a ja busem a jeste mam zastavku do prace dost daleko takze se dost nachodim

• Citovat
  • Nahlásit
395
20.4.21 23:51
@Anonymní píše:
@kemeny13 To jsem mu dnes rekla, ze taky pracuji a on, ze ja pracuji 8 hodin a on 10. Jenze on jezdi do/z prace autem a ja busem a jeste mam zastavku do prace dost daleko takze se dost nachodim

Zkrátka bych ho postavila před hotovou věc. Pokud si myslíš, že budu tahat nákupy v ruce a Ty s autem nekoupíš nic tak nakupuju jen pro sebe. Rozdíl v pracovní době mi nepřijde až tak hrozný. A to taháš i těžké věci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1842
20.4.21 23:52

S takovým člověkem bych nebyla. K čemu je takový vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 23:56

@Kamkam To si prave rikam co mi vlastne v posledni dobe dava ten vztah…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 23:57

@kemeny13 Klasick nakup snazim
Se at to tolik tezke nemam, ale nakonec to nic lehkeho taky neni… Treba jidlo + piti dve lahve velke, mleko…

• Citovat
  • Nahlásit
395
20.4.21 23:59
@Anonymní píše:
@kemeny13 Klasick nakup snazim
Se at to tolik tezke nemam, ale nakonec to nic lehkeho taky neni… Treba jidlo + piti dve lahve velke, mleko…

Určitě mu to řekni, že takhle to dál nepůjde. Hlavně pokud to nemáš zrovna za rohem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1842
21.4.21 00:00
@Anonymní píše:
@Kamkam To si prave rikam co mi vlastne v posledni dobe dava ten vztah…

Víš co… Kdyby se nad tím aspoň zamyslel, když ho na něco upozorňuješ. Ale on se akorát ohání vymluvami. :nevim: Kdyby šlo jen o ty nákupy, tak ti taky řeknu - nech ho hladovět. Ale když je na levačku všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 00:04

@Kamkam Presne jak rikas.. a jeste zacal delat jakoze opicky (ze me opakuje) kdyz jsem mu neco rikala.. ja mela takovy vztek
Uplne me plesklo hlavou mam ja tohle zapotrebi? Ach jo.. ano sice bych delala vse jako doposud, ale alespon ne s pocitem, ze si nikdo nevazi co delam nebo ze me vyuziva..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 00:04

Taky uz bych rada dite, ale so toho? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10835
21.4.21 00:33

Nevazi si te, zrejme s tebou nechce byt, ale je linej s tim nejak hnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 00:35

U me to byl okamzik kdyz jsem si prisla v tom vztahu definitivne sama (meli jsme problemy tak pul roku vaznejsi, rok tak nejak pomalu plizive).. mela jsem naslapnuto do dalsiho vztahu (ale v tom okamziku jsem to jeste netusila) a proste ikdyz jsem se snazila udrzet ten vztah (byli jsme spolu 8 let) tak tam byl moment, kdy jsem proste mela pocit, ze ikdyz jsme sli vedle sebe tak jakoby tam ani nebyl… a pak ve stejny den me byvaly nepodporil s myslenkou zkusit dalsi pokus na dalkove prijimacky na vysku.. a tak nejak jsem si rekla, ze jestli mi to stoji za to… sex s nim byl uz katastrofa, uplne se mi odcizil a ten den byl takovy posledni rebicek do rakve… zpetne me rmzi, ze jsem to mela ukoncit o par tydnu driv..

• Citovat
  • Nahlásit
625
21.4.21 00:38

Joj tak nějaká dělba práce??Než jsem otěhotněla byli jsme spolu 7 let. A všechno jsme dělala já… Mám v hlavě zafixované, žena se má starat o vše :zed: jsem sama proti sobě…ALE
Když nemá zájem už teď
Představ si, že by jsi s ním měla založit rodinu… A mimino vyžaduje hodně práce
A podotknu že jsem chodila krátký dlouhý týden na 13 náctky…uklízís a ještě miláčkovi nosíš pivo, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat