Zážitek jako dárek pro manžela

370
14.6.17 14:57

Zazitek jako darek pro manzela

Ahoj vsem. Manzel ma letos 40 a uvazuji o nejakem zazitku. Mate zkusenost s nejakou firmou na zazitky? Neni uplne nadsenec do adrenalinu, ma rad auta, letadla. Jednou se zminil, ze by chtel nekdy zkusit bagrovat, to maji take jako zazitek. Nasla jsem zazitek simulaci leteckych nehod, rad se kouka na ten dokument o leteckych nehodach. Take maji jizdu na ctyrkolkach v terenu pro dva. Mohl by to byt super spolecny zazitek. Ruzne rizeni tanku a podobne. A pak taky simulaci volneho padu v takovem tom tubusu. Mate s necim osobní zkusenost? Kupovali jste treba, uzili si to chlapi? Za jakekoliv rady budu vdecna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9007
14.6.17 15:06

Nedám ti úplně konkrétní tip na agenturu, ale prohledej slevomat, už několikrát jsem tam zážitky kupovala a spokojenost. Naposledy třeba letecký zážitek - letadle nad Karlštej a pecka ;) za mě teda zážitky jsou jedny z nejlepších dárků ;) takže jdi do toho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
14.6.17 15:10
@Kotatko03 píše:
Nedám ti úplně konkrétní tip na agenturu, ale prohledej slevomat, už několikrát jsem tam zážitky kupovala a spokojenost. Naposledy třeba letecký zážitek - letadle nad Karlštej a pecka ;) za mě teda zážitky jsou jedny z nejlepších dárků ;) takže jdi do toho ;)

Aha. Dekuji za tip. A na slevomatu maji nabidku ty zazitkove firmy nebo jak to funguje? Jak budu mit chvilku urco kouknu. Prave ze s manzelem neradi utracime za kraviny a zazitky nejsou nikdy vyhozene penize. Ale spis utracime na dovolenych za neobvykle zazitky…plavba katamaranem, jizda offroad apodobne. Z tohoto mam trochu strach, abych neslapla vedle. Ale zase cokoliv jineho nez stereotyp je dobre :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
14.6.17 15:16

Co vím, tak chlapům kupují třeba jízdu ve ferari, nebo nějakém lepším- vysněném autě, skok padákem, let balonem, vyhlídkový let. Je toho spousta, záleží na financích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 15:22

Kupovala jsem manželovi již několik zážitků jako dárek a úspěch měly všechny - jízda na koních, létání ve větrném tunelu (skydiving), simulace řízení velkého dopravního letadla a poslední surfování (v Praze v bazénu, tam teprve pojedeme).

Ale nikdy je nekupuji přes zprostředkovatele typu Allegria, ale vždycky přímo, všechny šly koupit online.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5188
14.6.17 16:00

Ahoj, muj muz dostava tyhle darky hodne od jeho mami nebo i ode me, takze uz jsme treba leteli balonem, jezdili na motokarach, ke 40ce dostal jizdu se psim sprezenim na horach - super vylet, zarizeno primo pres Husky Tours v Jizer. horach (muzu poslat odkaz do SZ nebo jsou na fb), ruzne jizdy sport. autama, letel uz vetronem, nebo jsem mu koupila prohlidku Stefanikovy hvezdarny v Praze, tam byli jeste s tatim, dostali to ode me a tchyne k vanocum… ja to vetsinou zarizuju primo pres stranky tech poskytovatelu, tchyne spis pres slevomat a pod., ale mne u tech slevomatovych voucheru vadi pomerne kratka platnost - kdyz jsem si to objednala primo pres provozovatele, byl ten voucher treba na rok, poslali mailem, nebyly s tim zadne problemy, kdyz jsme to chteli treba prodlouzit, coz u Slevomatu moc nejde, tak bacha na to, aby to stihl manzel vycerpat vcas. Tchan takhle dostal seskok padakem a nejdriv byl porad pracovne pryc, pak mu to zas zrusili pac nebylo pocasi, az mu to propadlo protoze se tam proste nedostal 2 roky, nebo dovolena jim taky takhle nevysla a penize ti nevrati zejo. Zalezi co manzela zajima a kolik za to chces dat, ty litaci darky jdou do tisicovek, jizdy auty typu Ferrari nebo ja kupovala Dodge, jeho sen, se daji koupit kolem 500, I za body z benefit. programu, ktere se prevedou na Slevomat jako kredity. Nebo co nejaka masaz, napr. thajska?:) edit - preklep ovlivnujici vyznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 16:04

Já objednala manželovi jízdu v terénním autě, protože tyhle auta miluje. Jezdil na polygonu v bahně a to byl prý super zážitek :palec: Ale volala jsem tam, nikoliv přes net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
14.6.17 16:17

Co vstupenku do erotickeho klubu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 16:18

@jaelisa :mrgreen: no, nevim nevim, teda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
14.6.17 16:19

@Jahudka82 muzu prosim odkaz na husky a hvezdarnu? Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
14.6.17 19:49
Holky, dekuji moc vsem za rady. Postupne
@jaelisa píše:
Co vstupenku do erotickeho klubu? :mrgreen:

Manzel je dost konzerva. Do erotickeho klubu by udelala spis mne radost vstupenka :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
14.6.17 19:54

Dekuji moc vsem za rady. Manzel opravdu neni moc na nejaky adrenalin. Nejvetsi odvaz by mohl byt asi ten skydiving. Jinak auto ma vysnene uz ted, diky praci ma moznost hodne aut ridit. A kdyz jsme to obcas probirali jako moznost snu, tak vzdycky rikal, ze na draze typu oval by ho to nebavilo a na silnici v provozu taky ne. Jako ridit treba formuli na draze a nebo se dostat na formuli nekam do jizd, to by se mu urcite libilo. Jinak spis myslim prave treba jizda nakladakem, traktorem, tankem. Proste neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
14.6.17 19:57

Mohu poprosit i o radu jakym zpusobem postupovat, pokud nebudu chtit platit prave pres zprostredkovatele, ale na primo? Vezmu treba priklad…kdyz jsem nasla na strankach zazitkyproradost, nabidku na simulaci leteckych nehod. Koho zkontaktovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.17 14:14

Zkus se kouknout na slevomat, tam mají super výběr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.17 20:02

Zážitek jako dárek

Taky můžu jen souhlasit, zážitky jsou nejlepšími dárky, které může člověk dostat i dát.. to už vám totiž nikdo nikdy nevezme a pokud se zážitek vydaří, budete na něj vzpomínat celý život - něco jako já na můj tandemový seskok :) Letos jsem blízké taky obdarovávala v tomto duchu. Sestře jsem nadělila předplacené lekce street dance a bráchovi zase projížďku v tanku a střelbu z AK-47, tak jsem zvědavá, jak budou nakonec spokojení. Na oba dárky jsem navíc využila cashback z Tipli, takže jsem je ve finále měla ještě o něco levnější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama