Zažívací potíže po vigantolu u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 19.03.18 15:00
Zažívací potíže po vigantolu u dítěte

Ahoj moc jsem to tady nenašla, tak se na vás obracím s dotazem. Nasadili jsme vigantol malý do té doby bez jakéhokoliv prolbému krásně spal i čtyři hodiny, prděl jako starý chlap a krásně se vykadil. Jen co jsme nasadili vigantol vše se změnilo strašně mu buble v břiše a celý se kroutí, ublínkává mnohem víc než předtím, koupila jsem probitoika espumisan nic nezabírá :nevim: Včera trochu zabral fenyklový čaj, tak jsem opět dala vigantol a pár hodin poté se po hodině začal budit strašně plakal nebyl k utišení kroutil se… Máte někdo takovou zkušenost mudr mi tvrdí, že je to blbost, aby to mělo souvislost… A popřípaě čím jste nahradili? Určitě si netroufnu to vysadit a ničím nenahrdit je mi jasné, že je to pro něho důležité :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

LindaPraha
Extra třída :D 13556 příspěvků 19.03.18 15:03

@Emma9697 ja prvni mesic nedavala Vigantol vubec a pak jsem koupila rovnou toto https://www.benu.cz/…kapky-11-7ml
Doktorce jsem to rekla az pozdeji a nemela s tim problem

A nechapu, proc ti doktorka tvrdi, ze je to blbost. Ja si precetla minuly tyden pribalak u Vigantolu a tam to pisou jako nezadouci ucinek. Bych ji ten pribalak omlatila o hlavu, to me dokaze rozcilit

Příspěvek upraven 19.03.18 v 15:05

lucenka
Vesmírná mluvilka 32585 příspěvků 19.03.18 15:04

Kluk měl po vigantolu koliky, takže jsem ho dávala výjimečně. Ničím jsem ho nenahrazovala, ale je pravda, že jsem se s klukem nevyhýbala sluníčku, takže měl déčko přirozeně z něj.

LindaPraha
Extra třída :D 13556 příspěvků 19.03.18 15:06

Zde:
Mezi vedlejší účinky patří zácpa, plynatost, nevolnost, bolest břicha anebo průjem.

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 9514 příspěvků 19.03.18 15:08

@Emma9697 přijde mi to celkem časté, v lékárně se dá koupit něco na nahrazení Vigantolu, vybavuju si, že to byly nějaké švýcarské kapičky.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 15:23

@Emma9697 vysaď, je to srajda.. kup např jamieson D3 a pod.. existuje moře náhrad.. malý byl po vigantolu jak vyměněný, jak jsme koupili jiný vit D, byl klid.

-Evka-
Závislačka 3697 příspěvků 19.03.18 15:26

Zkusila bych vysadit, pokud se zlepší, zkusit znovu a dle reakce konzultovat.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 19.03.18 15:30

Skoro jako bys psala o nas. Take jsme meli silene problemy, po vysazeni znatelne lepsi. Dokonce jsem ho i ja ted mela brat, protoze jsem mela nedostatek vitaminu D (vigantol bych mela zadarmo na predpis) a radsi jsem si koupila neco jineho a „priplatila“ si

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 19.03.18 15:30

Syn v pohodě, dcera jak píšeš, bolesti, prdy, zácpa, taky jsem vyměnila za Jameison D3 baby a v pohodě. Pediatr mi to sám doporučil, jen si to musíš zaplatit, Vigantol je na pojišťovnu. První rok jsem dávala ten Jameison, jak došel tak kapu Vigantol a to u je v pohodě, jak běhá tak ho toleruje

zudina
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 19.03.18 16:10

Vigantol zpusobuje miminkam koliky. Ja synovi davam misto toho baby-D

Soňa Zacharová
Nováček 19.03.18 16:11

@Emma9697 Syn i dcera po Vigantolu vyloženě trpěli tak jsem vysadila když bylo sluníčko tak jsem je vystavila na chvilku a měli přirozený vitamín D od 4 měsíce jsem najela na příkrmy tak jsem jim dávala rybí tuk do jídla.

radkka
Generální žvanilka 20708 příspěvků 19.03.18 16:17

Vigantol jsem ani nezkoušela, rovnou jsem koupila něco jiného, než už nevím co, bylo mi to doporučeno v lékárně. Žádný problém nebyl. Zkus to vyměnit…

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 16:38

Hm, tak já se na to ptala Mudr a pry je to jen reklamní kampaň proti Vigantolu. Příbalový leták jsem nečetla :oops:. Teď mám recept na další balení, tak vezmu něco jiného.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 16:44

Taky jsme si tim prosli, po par dnech letel Vigantol do kose a koupili jsme Baby-D :) od te doby mame klid ;)

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 19.03.18 16:50

Tak dneska k nám jede moje mamka, tak jsem jí vyslala do lékarny, vzala mi prý amieson D3, ale lékarnice se na tto moc netvářila, že prý vigantol je vyzkoušený a tohle ne..- tak mě znejistila každopádně i tak to zkusím věřím, že když to přežili vaše děti, tak moje dítě to zvládne taky ;) A děkuju moc za rady už se na něho chudáčka nemužu dívat jak pláče a kroutí se.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >