Zazivani a zaludek nebo gynda?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 11:24

zazivani a zaludek nebo gynda?

Ahojky damy

potrebuji poradit :)

V utery jsem mela ovulaci a byla dosti bolestiva ale zaroven jsem byla dosti nadrbana tak jsem zkusila sex… ale moc to nepomohlo…bolelo me. bricho porad… ve stredu to bylo ok relativne i jsem jedla normalne no a dneska ve ct jsem se rano probudila a bolet bricha a vubec jsem nemela chut k jidlu… sla jsem na velkou a mela pocit bolesti u konecniku… po vyprazdneni porad nafoukle bricho a bolest v oblasti podbriska a a v oblasti vajecniku…

mozna se mi to smichalo vse dohromady…

jak gynda tak zaludecni problemy…

kdyz jsem byla.pred mesicem u dr tak mi napsal omeprazol a obcas to zabere a ja ted nevim zda to je z te ovulace… nebo z toho zazivani?

a co si ted vzit? stale do sebe nic nedostanu :( zaludek hlasi ze ma hlad ale krk a jicen rika ze ne… :( mam v krku hleny a jako bych polykala knedlik :( achjoo holky poradte… dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3417
25.11.21 12:31

A ten Omeprazol jíš pravidelne? Můžou to byt i jeho nežádoucí účinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
25.11.21 13:12
@Semtex píše:
A ten Omeprazol jíš pravidelne? Můžou to byt i jeho nežádoucí účinky.

no pred mesicem jsem ho dostala ale porad ho neberu… mam pocit ze mi moc nezabira a bylo mi doporuceni i nolpaza ta je lepsi si myslim. ale kdo vi no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
27.11.21 13:14

Tak jsem v patek 26.11.21 byla na gynde a dr mi rekl ze to je praskla cysta… a ze ty bolesti budou asi vzdy.. ale ja nechci zadnou antinu…
obcas beru kapky gynex ale zapominam. :(

a myslela jsem si ze me ty potize prejdou(boleni bricha, pocit plnosti, nadymani, bolest zaludku) a ono nic

prisla jsem od gyndy domu dala si obed a po obede jsem dostala bolest hlavy a teplotu…

a dneska opet bolest bricha a pocit plnosti ani nemam.chut k jidlu.

beru ten omeprazol na paleni zahy. obcas espumisan prave na tu plynatost…zkousela jsem si zacvicit a drepy a masaz bricha… a zkousela jsem jit na zachod a nic nejde..

jsem unavena oslabena.. :( je mi. divne… holky zkuste poradit co dal 🙏

dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat