Zažívání po antibiotikách

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.9.21 08:37

Zažívání po antibiotikách

Zdravím. Měla jsem antibiotika na 10 dní a ikdyž jsem s nimi brala probiotika tak mi bylo špatně, bolelo mě břicho a občas průjem. ATB jsem dobrala před týdnem a zažívací problémy přetrvávají, začne mě bolet břicho a bezodkladně musím na záchod. Není to pokaždé, ale aspoň jednou denně. Probiotika jsem vyměnila za imodium když potřebuji někam jet, a už mě to fakt nebaví.
Má někdo podobnou zkušenost? Co mi pomůže? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18706
16.9.21 08:43

Co užíváš za probiotika? Ber hylak + zvyš příjem vlákniny, klidě i s tím imodiem. Potřebuješ obnovit mikrofloru ve svém trávicím traktu, která evidetnně byla citlivá na ty léky, co si brala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:33
@Ou píše:
Co užíváš za probiotika? Ber hylak + zvyš příjem vlákniny, klidě i s tím imodiem. Potřebuješ obnovit mikrofloru ve svém trávicím traktu, která evidetnně byla citlivá na ty léky, co si brala.

Linex forte - ty jsem užívala vždycky a nikdy jsem problémy neměla :nevim:
Vlákninu se snažím jíst hodně. Zkusím tedy ještě hylak, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
1102
16.9.21 14:25

Po silnych sirokospektralnich antb jsem mela problemy i 3 tydny… imodium zpomaluje cinnost streva, to ti v leceni nepomaha… zkusila bych jina probiotika a treba i prirodni jil ( obali streva ) a samozrejme stravu odpovidajici tvemu stavu… at je lepe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 08:04
@llida píše:
Po silnych sirokospektralnich antb jsem mela problemy i 3 tydny… imodium zpomaluje cinnost streva, to ti v leceni nepomaha… zkusila bych jina probiotika a treba i prirodni jil ( obali streva ) a samozrejme stravu odpovidajici tvemu stavu… at je lepe :kytka:

Díky. Imodium mám abych mohla z baráku a ta strava mě už právě nebaví, ráda bych se normálně najedla :? Snad něco brzy zabere

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat