Záznam o PCR testu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
83677
31.5.22 13:20

@Gabriela2033 No, ja bych rekla, ze skola nema co vyzadovat, zadna karantena ani po kontaktu neni, takze smolik. A tvpje blbost, ze jim to rikas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.22 13:28

@j.a.n.i1 proč blbost? :D já jsem prosím tebe dobrovolničila v domově pro seniory a tam každých deset minut byla sanitka kvůli zástavě, jsem zodpovědná, proto jsem to nahlásila :D navíc jsem nevěděla, jestli pozitivní nebudu a nechtěla bych to v tom případě řešit den před přijímačkami. Mně nedělá problém si něco obstarat, já se jenom ptala, jestli někdo neví, jsk to funguje, tak klid. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83677
31.5.22 13:32

@Gabriela2033 A dobrovolniceni v domove pro seniory ma s prijimackami na VS a nicim nepodloenymi pozadavky spolecneho co? Ale klidne si shanej treba 10 razitek, je to koneckoncu tvoje vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
1.6.22 06:45

@Gabriela2033
No já nevím, proč by po tobě chtěli i razítko? Dneska už nikde žádná opatření nejsou. Chválím tvou zodpovědnost ale škole po tom nic není, zvlášť po nějakém razítku.

Když si uděláš ten antigenní na odběrovém místě, dostaneš asi po 20 minutách papír i s razítkem. Když si uděláš PCR, dostaneš pak jen SMS a záznam do tečky. Ale můžeš se na tom místě domluvit, že potřebuješ ověřený papír.

Já se vrátila před dvěma lety ze zahraničí a měli jste tu v tom pěkný zmatek, co musím a nemusím mít. :mrgreen: A tak jsem se v nemocnici domluvila a po negativním výsledku si tam zajela po potvrzení, které jsem dle aktuálního nařízení měla mít, poslat ho na hygienu a mít ho stále u sebe. A nakonec to nikoho, ani tu hygienu nezajímalo…

Ale je potřeba si to asi domluvit předem. Kdo ví, jak to funguje dnes, když už covid skoro „není“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat