Zaznamenáváte si nějak svůj život?

12
20.9.21 12:11

Zaznamenáváte si nějak svůj život?

Ahoj, přidávám diskuzi na odlehčení.
Včera jsem přemýšlela, že často na nějaké zážitky zapomeneme, a bylo by dobré si je připomínat častěji. Zaznamenáváte si nějakým způsobem své zážitky? Např. Fotky, videa, texty..
Já si například večer píšu stručný deník z každého dne, a vždycky po měsíci si ho přečtu, je hezké jak si vybavím každý den. Jak to máte vy? Podělte se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.9.21 12:13

Mám pětiletý deník (teď jsem ho rok zanedbávala, tak chci počkat do nového roku a začít znova…) a tvořím si fotoknihy. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
20.9.21 12:19

Ja si momentalne nahravam hlasové zaznamy. Chtela jsem denik, jsem momentálně v 5mesici, jenze to uz bych
opravdu nestihla vse sepsat. Takze nahravam a clenim Kapitoly od snazeni az po ted. Nyni chci najet na kazdodenni nebo aspkn tydenni souhrny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
20.9.21 12:34

Ja pisu dceri denik prokladany spoustou fotek uz od zacatku tehotenstvi, brzy bude mit dcera 2 roky. Je to ten nejlepsi napad, jaky jsem mohla mit, porad se k tomu dojata vracim :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
20.9.21 13:41

Píšu si taky deník (na PC teda, je to rychlejší, i když méně romantické :D), dlouhodobě, už tak deset let, ale hodně nepravidelně - jsou období, kdy tam třeba půl roku nic nenapíšu. Jindy třeba každý den. No a taky mám několik těch vzpomínkových knížek - na těhotenství, rodinný rodokmen (kam každý z rodiny napíše něco o sobě a svých předcích), knížku první rok miminka, svatební knihu a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6807
20.9.21 15:04

Pisu denik dceri, zatim jen do mobilu. Porad se premlouvam, ze z toho udelam fotoknihu s textem a fotkama, ale nedari se mi k tomu dostat - dokopat. Pockam, az zacne chodit do skoly a prepise si to sama. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
7.10.21 06:57

Ja k tomu pouzivam Instagram. Nepridavam samozrejme denne ale mam tam kazdou dovolenou, vylet… Rada si to pak prohlizim a vzpominam nebo podle toho dohledavam data - kdy se co udalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
10.10.21 18:13

Necháváme si vyvolávat průběžně fotky, na zadní stranu pak píšu datum a komentáře k výletům/zážitkům/situacím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat