zázračné otěhotnění

23
10.3.05 10:58

zázračné otěhotnění

ahojky,
prosím o Vaše příspěvky ohledně zázračného otěhotnění, mám tím na mysli, kdy Vám například doktoři řekli, že nemáte vůbec šanci a jste otěhotněli a nebo kdy řekli že neovulujete ten měsíc či déle a vy jste přesto otěhotněli!!!!

prostě potřebuji povzbuzení o zázračnosti a nevyspitatelnosti matičky přírody jinak už nevím…
děkuji
Lucka 01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.3.05 11:04

Řekla bych, že pikáš za to jak je příroda nevispitatelná, cérečko!
(zpytovat, pykat, pýr, pýřit se a čepýřit se můžeš :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
1177
10.3.05 12:04

„Milý" anonyme, tvůj příspěvek ve mně vyvolal pocit, že je nad tvé možnosti pochopit, že diskuse na těchhle stránkách jsou úplně o něčem jiném, než o správnosti českého pravopisu.
Hasmandka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
10.3.05 12:12

Ahoj, já osobní zkušenost nemám, naštěstí nám to šlo hned, ale kamarádka se pokoušeli více jak 4 roky a nic. Nakonec jí doktoři řekli že normální cestou neotěhotní, tak se připravila na umělé, dostala domu injekce, které se prý aplikují hned jakmile dostaneš měsíčky? (to nevím jistě) Tak čekala a čekala a ono nic nepříšlo :wink: Teda vlastně přišlo krásné zdravé miminko. U ní to teda asi fakt bylo o psychice, smířila se s verzí že to normálně nepůjde a povedlo se. Držím palečky ať brzo mimi přijde. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
10.3.05 12:57

Ahoj Lucko,
také nemám osobní zkušenost, ale sestra mojí kamarádky dlouho - několik let nemohla otěhotnět (nevím přesně kolik let ), a nakonec, protože už nebyli nejmladší, zažádali o adopci a po nějaké době dostali malou holčičku. No a dál … za pár měsíců na to ona otěhotněla a porodila zdravou holčičku :D :D :D
Je to zvláštní, jak si s námi někdy Matka Příroda pohrává :wink:
Přeji Ti, ať se Ti brzy splní to, co si přeješ.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
10.3.05 13:20

Lucko, pokud je vše na svém místě( orgány), myslím, že naděje je VŽDY! Znám několik případů, kdy pomohlo smíření s tím „že to už nejde a nikdy nepůjde“ - no a ono to šlo a samo! Každý má nějakou víru v něco(přírodu, vlastní schopnosti), v někoho (v doktora, Boha). Prý i celkové zklidnění pomůže- stačí vypadnout někam, kde nejde myslet(třeba kvůli intenzivní práci) na tvoření potomků a mimi přijde! Nebuď pesimista pokud se snažíš dlouho, dej si oddych, naber dech a věř sobě a svému tělu! Přeji vše dobré! Ejka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
10.3.05 14:12

ahojky Lucko,
taky mam kamarady, kteri nemohli mit deti, tak zazadali o adopci a jakmile dostali mimco, tak najednou otehotneli. Tak maj ted dva prima kluky:))
Carolin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
10.3.05 14:22

Ahoj Lucko,

moje kamaradka byla smirena s tim, ze nemuze mit deti - je ji 43 let a löni na vanoce dostala ten nejkrasnejsi darek - zdrave miminko. Vim, ze to nezni moc optimisticky (tech 43 let), ale tady vidis, ze priroda je opravdu nevyzpytatelna (doufam, ze to mam pravopisne dobre :lol: ).

Moc Ti drzim palecky

Marhulka + andilek 9tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.05 17:11

Lucinko,

5 let jsme s manzelem davali otehotneni volny prostor. Kdyz to bude, tak to bude… A porad nebylo.

A jak cas utikal, porad vic sme jiz miminko chteli… Pak jsme zacali behat po doktorech… Pry mi nedozravaji vajicka… Zacala jsme brat nejake leky na to… a porad nic… Pak jsem mela problemy se stitnou zlazou a musela lecbu prerusit… a v dobe, kdy jsem si davala dokupy tu stitnou zlazu mi jedna doktorka rekla, ze ja uz miminko mit nebudu…

Obrecela jsem to a po case zacala planovat zivot dal… budeme muset zit bez miminka. A kdyz jsem to prijala, zrovna v den, kdy jsem vysvetlovala tchyni, ze holt asi babickou nebude, v ten den, jak jsme si to pozdeji spocitala, jsem otehotnela.

Takove ty reci o psychice, ze kdyz clovek moc chce, tak se to nepovede… ty mi prislo, ze se nas netykaji… My to miminko chteli… moc, ale ne nejak hystericky… no nevim… fakt je, ze kdyz jsem se vzdala snu o kocarku, tak jsem otehotnela. asi na tech recech o psychice neco bude.

Radeji uz koncim, protoze nase 6mesicni zlato porad taha vsechny kabely kolem pocitace a chce je strcit do pusy.

Drzim palecky, aby si za par mesicu musela takhle chranit pocitac pred nejakym malym nezbedou nebo nezbednici i ty…

Popelka

• Nahlásit
  • Citovat
12
10.3.05 23:20

Ahoj Lucko
Zázraky se asi dějí, jen očas přijdou, když je člověk nečeká. Nestal se přímo mě, ale kolegini z práce. Když žila se svým prvním přítelem ,moc si přáli miminko, ale doktoři jim řekli, že ona v žádném případě mimi mít nebode. Po nějakém čase jí přítel zemřel a ona se se vším smířila. Našla si přítele ,který byl rozvedený a jedno dítě už měl a další nechtěl. Jenže ona opravdu otěhotněla a přítel se k ní nezachoval vůbec hezky, nutil ji ,aby si mimi nechala vzít. Naštěstí ho neposlechla a má krásného zdravého chlapečka. Zatím je na všechno sama, trochu jí pomáhají rodiče. Další případ se stal mé tetě, když o miminko přišla při nehodě v 5 měsíci. Verdikt lékařů byl , aby si nějaké dítě adoptovali. To taky udělali a asi po3 letech měli další 3 děti.
Tak nevím, snad ti to pomůže. Moc ti držím palce, ono to jednou vyjde!!!
Bobulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.3.05 05:49

Ahoj, aj ja by som ti chcela dodat trosku optimizmu. Vzdy som patrila k tym najmensim, fakt od skolky. Dnes mam pomaly 25 rokov a pri vyske 162 cm stale vazim len 41 kg, proste nech zjem aj vola, nepriberiem ani gram..V podstate som sa tym netrapila, kym mi od puberty vsetci vratane lekarov nezacali tvrdit, ze kym nepriberiem urcite neotehotniem..Brala som 5 rokov HA, no ani to nepomohlo..Naopak, este som dalej chudla..A tak sme sa ju s manzelikom rozhodli v zaciatkom tohto roka vy:,–(it, mesiac sme si davali pozor, aby som zistila, ci je vsetko ok..No a bolo a hned vo februari som otehotnela bez akejkolvej lekarskej pomoci. Pevne verim, ze dietatko aj donosim, velmi po nom tuzime..Takze nestracaj nadej, tvoje dietatko len caka na ten spravny okamih.. Som o tom presvedcena :wink: Drzim ti palceky! Rysulka

• Nahlásit
  • Citovat
174
11.3.05 08:14

Ahoj, taky se připojím do diskuze, moje švagrová taktéž nemohla mít děti, dokonce už od puberty prodělávala různé operace a v podstatě celý život žila v tom, že děti mít prostě nemůže a dokonce mi připadá, když o tom mluví, že jí to snad ani nevadilo. Její manžel o tom také věděl a bral si jí jako neplodnou, no a za rok nato se jim narodila krásná holčička a za další rok klučina, doktoři jen kroutili hlavou, že to není možné, no a vidíš jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
11.3.05 09:14

Ahoj,
musím také přidat příběh se šťastným koncem. Naši známí se snažili nejméně 2 roky (vím, že to není ve srovnání s někým jiným moc, ale není to ani málo) o mimi a pořád nic. Nakonec se narodila holčička, a aby nebyla sama, tak jí příroda ještě v šestinedělí neočekávaně „zadělala“ na sestřičku a nyní v květnu očekávájí už plánovaného klučinu.

Takže hodně štěstí
Vlasinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.3.05 09:41

ahoj¨,my jsme s manzelem cekaly na mimco 3 roky.Cekalo nas umele oplodneni.protoze byl u nas problem u nas obou.No a dockaly jsme se, jsem v 5tydnu.V centru asistovane reprodukce nam rekly,ze normalni cestou se nam to nepovede.Tak jsme tomu nechaly cas,ze se ozveme za pul roku.A ono se to povedlo.Drzim palecky at Vam to vyjde!!

• Nahlásit
  • Citovat
2304
11.3.05 10:21

Ahoj,
moje kamarádka prodělala úplně všechno co se prodělat dalo, aby otěhotněla. Ve 40 musela s umělým oplodněním skončit, protože už tak to stálo hrůzu peněz a na plné hrazení už neměli peníze. Rok na to porodila krásnou holčičku, otěhotněla přirozenou cestou, i když verdikt lékařů byl neplodnost.
Moje známá porodila holčičku ve 45 letech, taky podle lékařů zázrak.
Věřím v zázraky a věřím že přicházejí, když je nejmíň očekáváte, když se smíříte. Dá se říct, že když už jste dosáhli dna.
Moc držím palce všem co čekají na zázračné početí a těm co to mají před sebou, přeji zázračné porození malého andílka.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama