Zázrak na kožní problémy - černý čaj!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezika
Kecalka 319 příspěvků 19.05.11 09:18
Zázrak na kožní problémy - černý čaj!

Ahoj, možná už to víte, ale nedá mi to a třeba někomu poradím. Malý měl v porodnici hodně potniček, doktorka mu to vždycky násilím strhávala :-x a pak ho patlala tím fialovým hnusem a ještě sem ho měla patlat Sudokrémem. Každopádně to pomohlo úplně minimálně a druhý den to měl zas. Když jsme přišli domů, někdo mi poradil koupel v černém čaji a druhý den, neměl ani potničku! Ted už je velký, ale pokud máme nějakou opruzeninu, tak ho jeden den vykoupu v čaji a je po problému, je to fakt zázrak, zkoušela jsem všechny možné mastičky a pomohly jen minimálně. S ostatním maminkami jsme se na tom taky shodly. Kdo váhá, tak za vyzkoušení určitě stojí. A navíc je skoro zadarmo :mrgreen:

Reklama

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 19.05.11 09:28

pravda! :palec:

byron  19.05.11 09:32

Černý čaj mi byl kdysi doporučen i na akné, otírala jsme se silným dvakrát denně, dávala jsme si i ty lístky a omohlo to..

AnastazieB
Echt Kelišová 7959 příspěvků 19.05.11 09:37

Zrovna jsem ho udělala a natřela jsem s ním synovi zadeček, na vysušování vlhčích flíčků opruzeniny je úžasnej :wink:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 19.05.11 09:45

Není to sice o potničkách, ale mám výborné zkušenosti s černým čajem na spáleniny po sluníčku. Krásně chladí, vytáhne horkost a pokud jsou puchýře, tak je vysuší.
Jojo, příroda je všemocná ;-)

peluani
Extra třída :D 10573 příspěvků 19.05.11 10:06

Tak to jsem necedela,Dekuju :hug:

Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 19.05.11 11:40

zajímavá novinka - tedy aspoň pro mě :pankac: Až bude problém, vyzkouším to! :palec:

araw
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 19.05.11 12:45

A aplikovat na obličej jak? Tamponama či umývat? :think: Teď v těhu mám pleť šílenou a zatím mi nic nepomohlo, zkusím ráda všechno :palec:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 19.05.11 13:28

Buď černý, nebo řepíkový, ten pomáhá taky, ne-li líp. :palec:

hanulka78
Závislačka 3965 příspěvků 19.05.11 13:42

olky a ten čaj pytlíkovej nebo sypanej?a myslíte že by to pomohlo i na ekzem?nebo po osypání ze sluníčka?

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 19.05.11 14:01
hanulka78 píše:
olky a ten čaj pytlíkovej nebo sypanej?a myslíte že by to pomohlo i na ekzem?nebo po osypání ze sluníčka?

Já si řepík kupovala sypanej, ale teď mám pytlíkovej, ani nevím proč. Asi sypanej neměli. Na ekzém nevím, mně osobně to nepohlo, zkoušela jsem to. Nepomohl ani řepík, ani černej (ten totiž vysušuje).

KacenkaSlunicko
Nováček 10 příspěvků 19.05.11 14:11

Tak to je zajímavý holky a zkoušel někdo i zelený čaj?

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 19.05.11 14:24

No ja mela asi pred 5 rokama silene mokvavy puchyre kolem pusy, jednou jsem to mela i na spanku, kozarka vubec nevedela z ceho, rikala, ze to muze byt i ze stresu..
No a jedna z jejich lecebnych metod byla 3× denne cajova lazen, do misticky normalne vylouhovat cernej caj, kupovala jsem Pigi :lol: a gazou poplacavat po obliceji. Ono to jako vysusi tu ranu..
No pomohlo to :wink:

O zelenem caji nevim… :nevim:

byron  19.05.11 15:38
monikalysa píše:
A aplikovat na obličej jak? Tamponama či umývat? :think: Teď v těhu mám pleť šílenou a zatím mi nic nepomohlo, zkusím ráda všechno :palec:

Já si to dávala na tampon, i rukama, pak jsem to ještě otírala lístkama- koupila jsme si v čajovně sypanej

byron  19.05.11 15:39
KacenkaSlunicko píše:
Tak to je zajímavý holky a zkoušel někdo i zelený čaj?

I zelený jsem dala

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Helena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si... číst dále >

Se svou váhou budu bojovat už navždy, říká obezitoložka

Pacienti se za ní chodí radit s hubnutím a ona jim občas kromě lékařských rad... číst dále >

Reklama