Zázvor je na řezu divně šedý

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
627
3.10.21 19:02

Zázvor je na řezu divně šedý

Ahoj, koupila jsem teď u nás dvakrát zázvor a na řezu má divně šedou barvu hlavně pod slupkou. Napadlo mě, jestli v něm neroste nějaká plíseň, houba. Nikdy jsem se s tím nesetkala a kupuji léta. Co myslíte? (Ve skutečnosti je to šedé ještě více, fotka je do žluta od umělého světla)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8100
3.10.21 19:03

Dřevnatí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8100
3.10.21 19:04

Dřevnatí, je to starší oddenek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
3.10.21 20:10

..

Dneska v globusu jsem přesně na takovýto koukala. Na povrchu vypadal ještě jakoby ušle, ale na řezu přesně to samé.. fuj, vypadalo to jako když hnije.. prohrabala jsem celou krabici a našla pár kousků, které byly nejspíš z předešlé várky, sice zcvrklejší ale na řezu žluté. Tenhle bych nepoužila, nic dobrého to nebude.. také mě napadlo, že to nechali někde zmrznout a teď to hnije
Já bych to rozhodně vyhodila. A přesně, nikdy dřív jsem to neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
4.10.21 01:03
@cartera píše:
Dneska v globusu jsem přesně na takovýto koukala. Na povrchu vypadal ještě jakoby ušle, ale na řezu přesně to samé.. fuj, vypadalo to jako když hnije.. prohrabala jsem celou krabici a našla pár kousků, které byly nejspíš z předešlé várky, sice zcvrklejší ale na řezu žluté. Tenhle bych nepoužila, nic dobrého to nebude.. také mě napadlo, že to nechali někde zmrznout a teď to hnije
Já bych to rozhodně vyhodila. A přesně, nikdy dřív jsem to neviděla.

Já ho mám z rohlíku a dřevnatější ta část právě vůbec nevypadá, jak píšeš, spíš shnilá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat