Zbavte se exekucí pomocí akce MILOSTIVÉ LÉTO

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1603
23.10.21 19:23

Zbavte se exekucí pomocí akce MILOSTIVÉ LÉTO

Všechny Vás zdravím.

Máte exekuce vůči státu, obci, kraji nebo jimi vlastněným podnikům? Chcete se jich zbavit?

V období od 28. října 2021 do 28. ledna 2022 je vyhlášená akce MILOSTIVÉ LÉTO

Ve čtvrtek 21. října o tom mluvili v České televizi v pořadu SAMA DOMA

https://www.ceskatelevize.cz/…video/870708

https://nedluzimstatu.cz/milostive-leto/

Já sama žádnou exekuci nemám, ale přišlo mi to jako velmi zajímavá a výhodná možnost zbavení se exekucí.
Tato akce Milostivé léto může pomoci statisícům lidí. Tak snad i tady na emimino bude tato informace pro někoho nová a užitečná.

Jen bych ještě dodala, že se ve světě financí, exekucí, práva ani soudnictví NEPOHYBUJI, a proto nemohu nikomu radit a odpovídat na otázky jak přesně tuto akci využít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2159
23.10.21 20:06

Ja si myslim, ze kdyz je nekdo schopnej si nasekat dluhy, tak at si je taky zaplati. Taky po nikom nechcem, aby nam splacel hypoteku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 20:11

@peta1003 při milostivem letu musí dlužník zaplatit CELOU částku dluhu plus litr pro exekutora. Odpustí se mu jenom soudní a exekutorské poplatky, dluh zaplatit musí.

• Citovat
  • Nahlásit
6559
23.10.21 20:16

Mám silné obavy, že málokterý zaexekuovaný dlužník je natolik finančně gramotný, že tuhle akci využije (jejich škoda), bohužel ale neplatí vůči všem věřitelům - nespadají tam banky ani nebankovní finanční společnosti, a právě těm posledně jmenovaným dluží v exekucích nejvíce lidí..
pokud si jde smáznout dluh vůči státu na zdravotním apod.. jen s litrem poplatku, tak blázen, kdo by to nevyužil - ale tihle lidi zas ty peníze v hotovosti většinou nemají, takže celkový efekt vidím jen jako poměrně malý a nezásadní.. snad to aspoň část dlužníků využije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
23.10.21 20:23

@Lucy75 Asi tak nějak, navíc se obávám, že tihle negramotní lidé měli energie od Bohemia Energy, takže kolotoč jejich dluhů dostal nové palivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
23.10.21 20:46
@Pajka2020 píše:
Všechny Vás zdravím.

Máte exekuce vůči státu, obci, kraji nebo jimi vlastněným podnikům? Chcete se jich zbavit?

V období od 28. října 2021 do 28. ledna 2022 je vyhlášená akce MILOSTIVÉ LÉTO

Ve čtvrtek 21. října o tom mluvili v České televizi v pořadu SAMA DOMA

https://www.ceskatelevize.cz/…video/870708

https://nedluzimstatu.cz/milostive-leto/

Já sama žádnou exekuci nemám, ale přišlo mi to jako velmi zajímavá a výhodná možnost zbavení se exekucí.
Tato akce Milostivé léto může pomoci statisícům lidí. Tak snad i tady na emimino bude tato informace pro někoho nová a užitečná.

Jen bych ještě dodala, že se ve světě financí, exekucí, práva ani soudnictví NEPOHYBUJI, a proto nemohu nikomu radit a odpovídat na otázky jak přesně tuto akci využít.

Ještě bys taky mohla dodat, že peníze, které nezaplatí dlužníci, bude muset zaplatit někdo jiný. Hádej, z čeho ti asi tak půjde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
25.10.21 06:03

@greenapple tak tam jde o to, ze hodne lidem to to vyrostlo na odmenach exekutora. Podle me je to mirene na ty lidi, co maji maly puvodni dluh a casem vyrostl do silene castky. Napada me treba exekuce na deti z detskych domovu za nezaplaceny svoz odpadu. Puvodni dluh treba petistovka, ale casem to vyrosto na desetitisice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2444
25.10.21 06:33

Ale kde vezmou peníze na zaplacení dluhu? Určitě by to některým lidem pomohlo, ale když teď neměli, najednou peníze mít budou nebo budou pořádat sbírky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
8.11.21 12:36

Na malé částky je to ideální to milostivé léto. Já mám exekuce díky své vlastní rodině jak mámě taky ségry. A taky díky jedné kamarádce jsem pomohla a uvěřila slibům že vše budou platit. Nakonec vše padlo na mě. Ségra si vzala paušály na mě a ty musím sama zaplatit a je to právě v exekuci. Díky tomu milostivemu letu mi aspoň u takhle malých částkách jako je paušál co dřív byl tak nebudu muset platit úroky. Sama vím že za blbost se platí a já za ní platím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
8.11.21 12:44
@Vendy2722 píše:
Na malé částky je to ideální to milostivé léto. Já mám exekuce díky své vlastní rodině jak mámě taky ségry. A taky díky jedné kamarádce jsem pomohla a uvěřila slibům že vše budou platit. Nakonec vše padlo na mě. Ségra si vzala paušály na mě a ty musím sama zaplatit a je to právě v exekuci. Díky tomu milostivemu letu mi aspoň u takhle malých částkách jako je paušál co dřív byl tak nebudu muset platit úroky. Sama vím že za blbost se platí a já za ní platím.

Neznám dlůžníka, který si může za své dluhy sám… takový snad neexistuje…a tu dokonce segra, mamka a kamarádka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26475
8.11.21 12:46
@Vendy2722 píše:

Já myslela že se to vztahuje jen na to, když dlužíš státu a ne na paušály :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23866
8.11.21 12:46

@Vendy2722 Aspoň máš poučení, že nemáš nikomu věřit a už vůbec ne půjčovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11020
8.11.21 12:48
@Kriss Tina píše:
Já myslela že se to vztahuje jen na to, když dlužíš státu a ne na paušály :think:

Některé soukromé firmy se k tomu dobrovolně připojily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
8.11.21 13:30

@divine woman jo to mám a už od té doby nikomu moc nepomaham. Dost jsem se spálila kvůli tomu a teď s tím mám problémy já sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
8.11.21 19:11

Všude už je teď spousta informací.

Bližší spolehlivé info je třeba zde:

https://milostiveleto.cz

Existují i dárci, kteří chtějí lidem zaplatit dluh (=nesplacenou jistinu) v rámci této akce Milostivé léto (bylo to zmíněno v rozhlase viz. níže)

Mě třeba šokovalo, že z dluhu na nájemném v městském bytě se z dlužné částky 86 tisíc, exekučně vymáhá 4,7 milionů 8o 8o
Toto bylo také zmíněno v rozhlase (záznam minuta 21.).

https://radiozurnal.rozhlas.cz/…-ale-8606638

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat