Reklama

Zbroušení předních zdravých zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesa12
Povídálka 20 příspěvků 25.11.17 19:28
Zbrousit přední zdravé zuby?

Už od malinka mám velké přední zuby. Stydím se za ně. Domluvila jsem se s lékařem na zbrouseni zubů. Byla jste taky některá? Byly pak následně nějaké problémy?

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 2 inzeráty 25.11.17 19:53

Ahoj, mně taky brousili přední zuby, ale v trochu jiné situaci. Kousek jednoho jsem si jako dítě urazila, dělali mi na něj plomby, nástavby a kdo ví, co ještě, ale nic nedrželo. Několik let jsem chodila s každým zubem jinak dlouhým až moje několikátá zubařka navrhla ten druhý, zdravý zub zbrousit do délky toho ulomeného (ten jen zbrousila do hladka). Takže teď mám sice jedničky stejně dlouhý jako dvojky, ale vypadá to pořád líp, než každý zub jinak dlouhý. Žádný problémy jsem s tím nikdy neměla.

jun
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 25.11.17 21:43

Mně to dělali už v děctví. Ve škole mi předtím říkali veverko :) Nepamatuju se, že by mě to broušení nějak výrazně bolelo. Ani se mi ty zuby nikdy nekazily. Klidně bych do toho šla zas ;)

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 26.11.17 07:38

Ano taky, jsem je měla velký, žádný problém není

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >