Zbroušení předních zdravých zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesa12
Povídálka 14 příspěvků 25.11.17 19:28
Zbrousit přední zdravé zuby?

Už od malinka mám velké přední zuby. Stydím se za ně. Domluvila jsem se s lékařem na zbrouseni zubů. Byla jste taky některá? Byly pak následně nějaké problémy?

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 25.11.17 19:53

Ahoj, mně taky brousili přední zuby, ale v trochu jiné situaci. Kousek jednoho jsem si jako dítě urazila, dělali mi na něj plomby, nástavby a kdo ví, co ještě, ale nic nedrželo. Několik let jsem chodila s každým zubem jinak dlouhým až moje několikátá zubařka navrhla ten druhý, zdravý zub zbrousit do délky toho ulomeného (ten jen zbrousila do hladka). Takže teď mám sice jedničky stejně dlouhý jako dvojky, ale vypadá to pořád líp, než každý zub jinak dlouhý. Žádný problémy jsem s tím nikdy neměla.

jun
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 25.11.17 21:43

Mně to dělali už v děctví. Ve škole mi předtím říkali veverko :) Nepamatuju se, že by mě to broušení nějak výrazně bolelo. Ani se mi ty zuby nikdy nekazily. Klidně bych do toho šla zas ;)

LennyL1
Kecalka 285 příspěvků 26.11.17 07:38

Ano taky, jsem je měla velký, žádný problém není

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama