Zbůsob, jak působit na dítě, aby sestupovalo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:48
Zbůsob, jak působit na dítě, aby sestupovalo

Dobrý den maminky, mám problém, jsem v 35. tt a mám tak příšerné bolesti žeber, že ani nespím, nadechnout pořádně se nemůžu, nedej bože obléct si podprsenku, třikrát jsem to vzdala a vzala si paralen od bolesti. Nevíte o nějakých cvicích, které by mi dcerku posunuly níž? Není nijak velká, má běžnou velikost tělíčka, nejspíš je jen pro mě nepohodlně stočená. Neříkejte, ať to řeknu na gyndě, protože doktorka nad tím mávne rukou. Už jsem to tu pročítala v diskuzích, nikde ovšem žádná rada. Už jsem zoufalá a manžel i starší dcera ze mě taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pavlats
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:51

Moje zkušenost Tě asi nepotěší. Měla jsem to samé a nepomohlo nic. Mě navíc břicho vůbec nekleslo, takže jsem se trápila až do porodu.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 21.10.14 11:55

@ostrizi nic takového není. Můžeš doufat, že jak spadne břicho, tak se Ti uleví..

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:56
@pavlats píše:
Moje zkušenost Tě asi nepotěší. Měla jsem to samé a nepomohlo nic. Mě navíc břicho vůbec nekleslo, takže jsem se trápila až do porodu.

:,( :,( :,( :,( :,( :,( ach bože…

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 11:56

Ze si nenasla radu, znamena ze zadna neni, bohuzel

Tunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 21.10.14 11:58

Je to nepříjemný no. Jediný, co mě teď tak napadlo, tak zkusit ty babský rady, co se používají, aby se miminko otočilo. Mám na mysli ty rolničky v podbříšku ne svícení baterkou. Za zkoušku nic nedáš, třeba ji to bude zajímat a o kousek se posune :mrgreen:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 12:01

@ostrizi skus kocici ;) hrbety

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 12:07
@RadkaCh píše:
Je to nepříjemný no. Jediný, co mě teď tak napadlo, tak zkusit ty babský rady, co se používají, aby se miminko otočilo. Mám na mysli ty rolničky v podbříšku ne svícení baterkou. Za zkoušku nic nedáš, třeba ji to bude zajímat a o kousek se posune :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: ta baterka je bezvadná…řeknu manželovi, aby na ni zkoušel volat, třeba sleze dolů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bozska-mrcha
Extra třída :D 10220 příspěvků 21.10.14 12:09

@RadkaCh svítit baterkou :lol:

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 12:14

@ostrizi Ahoj ja jsem 37tt a bolesti zeber me trapi uz nekdy od 25tt a nic mi nepomaha. Prasky na bolest si teda neberu ale myslim ze ani to by mi nezabralo. Mimco je tam tak roztazeny ze me to boli i na dotek…a nejhorsi je kdyz dlouho sedim :( jediny co trochu ulevi je si lehnout…i muj doktor nad tim mavnul rukou a neporadil nic. Hold asi jedine vydrzet :kytka:

Tunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 21.10.14 12:15
@bozska-mrcha píše:
@RadkaCh svítit baterkou :lol:

Ale fakt :mrgreen: To jsem četla tady :mrgreen: Kluk byl otočený správně, ale dočetla jsem se, že prý se to taky používá. Buď svítit baterkou na břicho nebo si třeba na kalhoty pověsit pytlík s rolničkami nebo něčím cinkacím a normálně se s tím pohybovat :mrgreen:

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 21.10.14 12:21

Mě teda taky bobley žebra a ač je to rozporuplné, tak mi pomáhala taková ta poloha jak jsem byla na kolenou a ruce před sebe. Záda natažené a břicho se mi dotýkalo nohou.. Ono se to nezdá, ale kluk byl díky tomu maxiámlně dole a přestal mi masírovat žaludek

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 21.10.14 12:31

Jo a míč je na tohle jako dělanej! :pankac:

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 12:31
@Bebuu píše:
@ostrizi Ahoj ja jsem 37tt a bolesti zeber me trapi uz nekdy od 25tt a nic mi nepomaha. Prasky na bolest si teda neberu ale myslim ze ani to by mi nezabralo. Mimco je tam tak roztazeny ze me to boli i na dotek…a nejhorsi je kdyz dlouho sedim :( jediny co trochu ulevi je si lehnout…i muj doktor nad tim mavnul rukou a neporadil nic. Hold asi jedine vydrzet :kytka:

Já zas nemůžu ležet a sedět, musím stát…když se vyvalím jak vorvaň, tak se mi zas dělá mdlo, asi někde tlačí :lol: :lol: Největší sranda je sedět celý den na přednáškách, ještě si dodělávám dálkově Mgr. a to je záběr jak blázen… proto sháním něco na úlevu…

ostrizi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 12:32
@DeTer píše:
Jo a míč je na tohle jako dělanej! :pankac:

Jdu hupsat :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >