Zbytkové hcg nebo těhotenství?

Anonymní
14.5.20 15:08

Zbytkové hcg nebo těhotenství?

Prosím o radu, před třemi měsíci jsem prodělala SP v 19tt, lékařka mi na kontrole řekla, že mám nechat proběhnout ještě jeden cyklus a můžeme se bez problémů znovu snažit. Nebudu lhát, vůbec jsem se do toho nechtěla hrnout, potřebovala jsem čas, takže jsme s mužem praktikovali přerušovaný styk, že tomu dáme ještě čas. Postupně se mi rovnala ms, tak jsem tomu zvlášť nevěnovala pozornost, ani nedovedu říct, kdy mám mít ms. Dnes mi to nedalo, protože mám bolestivá prsa, na což nikdy netrpím a zkusila jsem test, ale ukázal se mi tam takovýhle nepatrný duch, v předchozím těhotenství jsem měla jasné 2 čáry, ale říkám si, jestli se takhle nemůže ještě projevovat zbytek hcg, nebo je to už dlouho a může to být nové těhotenství?
Moc díky a raději anonymně ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64
14.5.20 15:11

Jasny pozitivni test :wink: gratuluju, hodne stesti 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
14.5.20 15:12

Já si myslím že může jít o nové těhotenství… Držím palce ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:14

Ještě doplním, že jsem si mezi žádný test nedělala, což jsem asi měla, abych viděla, jestli hcg klesá, ale v tu dobu jsme měla myšlenky úplně někde jinde :?

• Citovat
  • Nahlásit
64
14.5.20 15:17
@Anonymní píše:
Ještě doplním, že jsem si mezi žádný test nedělala, což jsem asi měla, abych viděla, jestli hcg klesá, ale v tu dobu jsme měla myšlenky úplně někde jinde :?

V 19tt je to HCG uz nizsi a tri mesice jsou dost. Urcite jde o tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
14.5.20 15:19

Zajdi si na krev treba zitra a pak v pondělí, kdyz ta hodnota poroste tak jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:22

@Kriss Tina Na krev nemám kdy, to asi vydržím s testováním třeba do pondělí a uvidím, jestli bude test vybarvenější, to je jistota, že stoupat by jako zbytkový nemělo :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 15:24
@talaya píše:
V 19tt je to HCG uz nizsi a tri mesice jsou dost. Urcite jde o tehotenstvi.

Taky si říkám, že je to už dost dlouho, proběhly mi už 3 ms, první přišla hned po 21 dnech, ale právě ten test mezi jsem nezkoušela, no uvidím, co z toho nakonec bude :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 16:15
@Anonymní píše:
Prosím o radu, před třemi měsíci jsem prodělala SP v 19tt, lékařka mi na kontrole řekla, že mám nechat proběhnout ještě jeden cyklus a můžeme se bez problémů znovu snažit. Nebudu lhát, vůbec jsem se do toho nechtěla hrnout, potřebovala jsem čas, takže jsme s mužem praktikovali přerušovaný styk, že tomu dáme ještě čas. Postupně se mi rovnala ms, tak jsem tomu zvlášť nevěnovala pozornost, ani nedovedu říct, kdy mám mít ms. Dnes mi to nedalo, protože mám bolestivá prsa, na což nikdy netrpím a zkusila jsem test, ale ukázal se mi tam takovýhle nepatrný duch, v předchozím těhotenství jsem měla jasné 2 čáry, ale říkám si, jestli se takhle nemůže ještě projevovat zbytek hcg, nebo je to už dlouho a může to být nové těhotenství?
Moc díky a raději anonymně ;)
Řekla bych, že se jedna o nové těhotenstvi, hodně štěstí. A můžu mít dotaz? Chlapovi to ujelo? Nebo jste jeli poctivě prerusovanou, mám teď trochu, že jsem v tom, jedeme prerusovanou několik let, ale teď už mám několik dní zpoždění, vím že to pokaždé stihl, ale cervik ve mě hloda, zda i tak bych nemohla být těhotná. Díky.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 16:18

Podle mě je to nové těhotenství. Já po potratu v 19 tt měla po šestinedělí a 1. menstruaci sněhobílý test. Po 3 měsících by to zbytkové hcg být nemělo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 16:49
@Anonymní píše: Řekla bych, že se jedna o nové těhotenstvi, hodně štěstí. A můžu mít dotaz? Chlapovi to ujelo? Nebo jste jeli poctivě prerusovanou, mám teď trochu, že jsem v tom, jedeme prerusovanou několik let, ale teď už mám několik dní zpoždění, vím že to pokaždé stihl, ale cervik ve mě hloda, zda i tak bych nemohla být těhotná. Díky.

Ještě jsem mu nic neříkala, tak se potom zeptám, ale my jsme měli nedávno velmi vášnivý celý den, takže bylo několik opakování a časově to vychází před dvěma týdny, takže to bude asi tím :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 16:51
@Anonymní píše:
Podle mě je to nové těhotenství. Já po potratu v 19 tt měla po šestinedělí a 1. menstruaci sněhobílý test. Po 3 měsících by to zbytkové hcg být nemělo.

Díky moc, čekala jsem, jestli bude mít někdo osobní zkušenost a testoval dřív než po 3 měsících jako já. Samozřejmě je mi moc líto, co tě potkalo :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 16:55

Nejsem žádná nedočkavá, pozitivní test pro mě po mojí zkušenosti vlastně neznamená nic, ale máme jít v sobotu na akci, kde alkohol poteče proudem, tak abych se mu případně vyhnula :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
113
14.5.20 17:01

Mela jsem to presne takle.Taky 3m po potratu slaba carka a bylo to normalni tehotenstvi. Zbytkove to stopro neni hned jsem tenkrat volala na gyndu a ptala se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 17:15
@Lalav píše:
Mela jsem to presne takle.Taky 3m po potratu slaba carka a bylo to normalni tehotenstvi. Zbytkove to stopro neni hned jsem tenkrat volala na gyndu a ptala se na to.

Tobě taky moc díky ;) Chtěla jsem volat, ale mají do konce týdne dovolenou, v nutných případech mají zástup v jiný ordinaci a nepřišlo mi to zase tak důležitý :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat