Zbytkové HCG po revizi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 10:34
Zbytkove HCG po revizi

Ahoj holky… je to dnes 5 tydnu co jsem po revizi ZT. 6 revize probehla 11Tt Je mozne mit stale pozitivni tehotensky test? Prvni je TT z meho predesleho tehotenstvi a tento je dnesni rano. PS: sex probehl… spis si rikam ale, ze je to nemozne byt tehotna, ze je to zbytkove

Reklama

Reakce:

Ivuska88
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 08.05.18 10:40

Tobě nebrali krev po revizi? Musela jsem jit ještě 2× po revizi na krev kvuli zbytkovemu hcg.Mela jsem zavedena dvě embrya po ivf.Jsi odvážna, jestli jsi nedodrzela sestinedeli… Na to mě v nemocnici upozornovali. Hrozí potrat, protoze deloha nema tak vysokou sliznici…

makina89
Povídálka 45 příspěvků 08.05.18 10:42

Krev mi taky nikdo nebral

Anonymní  08.05.18 10:44

Byla jsem 14 dni po revizi na kontrole :-) doktor rekl, ze je vse podle ultrazvuku vporadku tak nevim

lachtanice86
Závislačka 4701 příspěvků 08.05.18 10:48

Mně tedy po zt taky brali krev pro kontrol u hcg. A navic mi taky řekli že mám dodržet 6ti neděli. A já na tom druhém testu nic nevidím. Ale já nejsem dobrý hledač duchů

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 08.05.18 10:58

Na to druhém testu ale nic není :nevim:

Ivuska88
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 08.05.18 11:04

@lachtanice86 také na druhem nic nevidím. a to jsem ho zkoumala důkladně. Asi mám špatné vidění

Anonymní  08.05.18 11:13

Zkusila jsem to vyfotit je tam opravdu slaba carka… ale asi tam neni mozna jen nejaky stin… ale i tak dekuji

lachtanice86
Závislačka 4701 příspěvků 08.05.18 11:23
@Anonymní píše:
Zkusila jsem to vyfotit je tam opravdu slaba carka… ale asi tam neni mozna jen nejaky stin… ale i tak dekuji

Ne tam nic není ani když si to přiblížím

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 08.05.18 11:25
@Anonymní píše:
Zkusila jsem to vyfotit je tam opravdu slaba carka… ale asi tam neni mozna jen nejaky stin… ale i tak dekuji

Není tam nic. Měla by ses začít trochu starat o svoje zdraví a pořídit si trochu zodpovědnosti, když chcete to dítě, nechráněný sex v šestinedělí může mít opravdu jen člověk, který nepoužívá hlavu.

Anonymní  08.05.18 11:34

Doktor mi rekl, ze je vse vporadku 14 dni bez sexu. To jsem dodrzela takze diky a priste min arogance @radkka

Ivuska88
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 08.05.18 11:39
@Anonymní píše:

Tak si zkus ta par dní udelat jiny test a uvidíš

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 08.05.18 11:49
@Anonymní píše:
Doktor mi rekl, ze je vse vporadku 14 dni bez sexu. To jsem dodrzela takze diky a priste min arogance @radkka

Toho doktora bych chtěla vidět :palec: Ty si zaděláváš na zdravotní problémy, já ne :lol:

Janli
Závislačka 3791 příspěvků 7 inzerátů 08.05.18 12:58
@Anonymní píše:

Tak to pochybuju, pokud ti to nějaký lékař řekl, okamžitě ho vyměň! A navíc pokud otěhotníš v tak krátké době, připrav se na komplikace a pravděpodobný potrat. Nepoučuj tu o aroganci a používej trochu hlavu. Zatím děláš všechno proto, aby jsi další dítě neměla.

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 08.05.18 13:26
@Anonymní píše:

je jsem teda dobry hledac neexistujich carek, ale tady fakt nic není…asi bys chtela, aby tam neco bylo…ale není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama