Reklama

Zbytkový Norethisteron

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JankaTek
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 05:51
zbytkový Norethisteron

Dobrý den

Chtěla bych se optat.
Brala jsem týden Norethisteron kvůli dovolené. Teď ho neberu je to tak 5 den.
Kdy ty prášky nebudou mít žádný vliv.
Jak dlouho čekat. Chceme s přítelem se snažit o miminko, ale četla jsem v letáčku, že tyto prášky škodí.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

anavi13
Závislačka 2532 příspěvků 24.09.18 06:27

@JankaTek ahoj můžete se snažit hned. Stejně by ti teď měla dojít MS po vysazení, takže šance na početí je malá a i kdyby si už otěhotněla s tím lékem tak tělo si poradí. První tři týdny od početí je vše nebo nic. Pokud dojde k otěhotnění tak za ty tři týdny se rozhodne tělo samo jestli se embryo bude vyvíjet dál nebo přijde MS. Kdyby bylo lékem poškozené tak dojde prostě klasická menstruace. Takže se bát nemusíš.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >