Zbytkový Norethisteron

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JankaTek
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 05:51
zbytkový Norethisteron

Dobrý den

Chtěla bych se optat.
Brala jsem týden Norethisteron kvůli dovolené. Teď ho neberu je to tak 5 den.
Kdy ty prášky nebudou mít žádný vliv.
Jak dlouho čekat. Chceme s přítelem se snažit o miminko, ale četla jsem v letáčku, že tyto prášky škodí.
 Děkuji

Reakce:
anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 24.09.18 06:27

@JankaTek ahoj můžete se snažit hned. Stejně by ti teď měla dojít MS po vysazení, takže šance na početí je malá a i kdyby si už otěhotněla s tím lékem tak tělo si poradí. První tři týdny od početí je vše nebo nic. Pokud dojde k otěhotnění tak za ty tři týdny se rozhodne tělo samo jestli se embryo bude vyvíjet dál nebo přijde MS. Kdyby bylo lékem poškozené tak dojde prostě klasická menstruace. Takže se bát nemusíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >