Zbytky po biochemickém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:52
Zbytky po biochemickem?

Ahoj holky, měla jsem // před ms, bohužel ta dorazila jak čárka zeslabla. Bylo mi pěkné blbě i jsem zvracela, dnes 7dc a už jen spinim. Protože se přidali bolesti v podbrisku šla jsem dnes k dr. Ten na utz nic špatného neviděl a nejspíš mám nějaký zánět. Dostala jsem globule a v pondělí mám volat pro výsledky kultivace. Ale od včera mám pozitivní ovu testy, dnes víc než včera (testovací silnější než kontrolní). Jsem ale 7dc. Jsou v děloze zbytky které trrba dr neviděl a ovu test na ne reaguje? Nebo by je na utz určitě viděl a posunula se mi ovu? Děkuji za odpověď!

Reakce:
Judithkaj
Nováček 08.08.18 16:58

Proč se testujes před ms? Tohle vyšilování nechápu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 16:59
@Judithkaj píše:

Bylo mi blbě :roll: ted už s tím nic neudělám. Máš odpověd k dotazu?

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 08.08.18 17:10
@Judithkaj píše:

Souhlasím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 17:16
@novakova.t píše:
Souhlasím

No být tebou pomlčím, sama jsi během snažení vkládala fotky a lovila duchy na testech. ;)

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 08.08.18 17:20

A jsou opravdu pozitivní? A jinak netestovat před ms

Lilian.white
Závislačka 3330 příspěvků 08.08.18 17:22
@lachtanice86 píše:
A jsou opravdu pozitivní? A jinak netestovat před ms

Opravdu :/ testovací byla včera stejně silná a dnes je silnější než kontrolní. S tím testováním jsem se pěkně poučila, to už neudělám. :roll:

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 08.08.18 18:09

@Lilian.white tak mě napadá jak dlouhé máš cykly?

Lilian.white
Závislačka 3330 příspěvků 08.08.18 18:25
@lachtanice86 píše:
@Lilian.white tak mě napadá jak dlouhé máš cykly?

Jednou 33dni pak 27 :roll: je to jak kdy prave… napadlo mě jestli po tom biochemku nemůže byt ovulace posunuta ze bude třeba dřív?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >