Zbytky sraženin a plodovky v děloze po šestinedělí

Kopretina282
4.3.21 19:32

Zbytky sraženin a placenty v děloze po šestinedělí

Dobrý den,

byla jsem na kontrole po šestinedělí a doktor mi na UTZ objevil v děloze kousky sraženin a pravděpodobně placenty o velikosti 4 cm, 2 a 3 cm a zbytek maličký kousíčky, vypadalo to jak vesmír. Děloha se nezavinula dostatečně, je velká a přitom plně kojím.

Poslal mě do nemocnice, kde mi píchli injekci metylergometrinu s tím, že je žádoucí, abych začala krvácet a vyplavilo se to s tím, jelikož plně kojím, tak že MS nepřijde. Ale nic se nestalo, jen pár kapek, skvrn na vložce, a žádnou sraženinu jsem tam neviděla, tu konzistenci bych poznala. Nasadila jsem tedy kontryhelový čaj, který má na to pomáhat. Za měsíc mám jít na kontrolu a když to tam stále bude, tak mě „vyčistí“ pod narkózou, ale tomu se chci vyvarovat.

Má někdo podobnou zkušenost nebo nějaké tipy, jak to svinstvo ze sebe dostat, aniž bych musela pod narkózu?

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7382
4.3.21 20:12

@Kopretina282 nechci te strasit, ale kamaradka presne tohle mela a nakonec bohuzel pod tu narkozu musela :? Ani nevim, co vse mozneho zkousela, ale taky toho bylo… Drzim palce, at se zadari :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kopretina282
4.3.21 22:59

@Kukacka123 Dekuju, tak snad zabere ten kontryhel a tím se to vyřeší :)

• Citovat
  • Nahlásit
7382
5.3.21 06:23
@Kopretina282 píše:
@Kukacka123 Dekuju, tak snad zabere ten kontryhel a tím se to vyřeší :)

Snad ano :) je ale pravda, ze ta kamaradka nastupovala kolem poledne jeden den, druhy den ji pustili a fakt ji to pomohlo. Taky se toho bala a kor kvuli dcerce, ale zmakli to vsichni (ona, manzel a i mala). Bude to dobry :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kopretina282
5.3.21 11:24

@Kukacka123 Dekuju :kytka: já se taky bojim kvůli kojení, protože nevím, jestli takovy množství odsaju nebo jestli si ji budu muset vzít s sebou :think:

• Citovat
  • Nahlásit
7382
5.3.21 12:25
@Kopretina282 píše:
@Kukacka123 Dekuju :kytka: já se taky bojim kvůli kojení, protože nevím, jestli takovy množství odsaju nebo jestli si ji budu muset vzít s sebou :think:

Chapu no…kamaradka pak odsavala napred do mrazaku. A bylo to fakt rychly, hned dopo nejak po vizite a utz ji tusim pousteli, ze byla ok :) a kojeni bylo v pohode, ze mala to zvladla a prso chtit neprestala. To date :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kopretina282
5.3.21 15:18

@Kukacka123 Jee tak to mě nenapadlo, děkuju za tip a za podporu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7382
5.3.21 16:10
@Kopretina282 píše:
@Kukacka123 Jee tak to mě nenapadlo, děkuju za tip a za podporu :kytka: