Z čeho vzniká moučnivka?

Anonymní
2.9.11 15:22

Zčeho vzniká moučnivka??

Ahojky
moje malá dostala ve 2,5letech moučnivku dle dr.nezvyklý jev :think: ,protože na ní trpí víc malý mimina,to malá neměla..
A tak by mě zajímalo z čeho vzniká,protože dr.mi na to neuměla pořádně odpovědět,tak abych se příště toho vyvarovala…
Vím,že to se může udělat z většího množství mlíčných výrobků,malá vypije ráno a večer cca 250ml sunaru plus obden jogurt to se mi nezdá nijak moc. Pak jsem jí dávala kvůli různým problémům Laktobacílky jenže dávala jsem jí je dlouhodobě a až pak jsem se dočetla,že se to nemá tak mě napadlo,že se asi přemnožily nebo už fakt nevím.Dr.chce,abych do středy přišla na to zčeho to má,ale jak to mám já vědět 8-o :nevim:
Nemáte někdo víc zkušeností po čem se ta mrcha udělá??

Ještě dodám,že na léčbu mi dala zase nějakou vodičku z lékárny a jiný druh probiotik,ale nevím jestli se to netluče :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.9.11 15:30

Ahojky,
nevím, jestli Ti to pomůže, ale na netu jsem našla tohle: http://jenamazol.cz/…soor-mykoza/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
2.9.11 15:38

No mě přijde divný že ty máš přijít na to z čeho to má. Je to mykoza kterou trpí i dospělí a souvisí často s oslabením imunity. Takže dr by ti měla navrnout nějaké řešení, na podporu imunity, probiotika, podpořit činnost jater apod.

• Citovat
  • Upravit
13935
2.9.11 15:40

je to plíseň, ta se přemnoží, když má dobré „podnebí“ tedy hodně cukru. Taky funguje, když je oslabená imunita a může se tak kvasinka přemnožit, protože s ní oslabené tělo nedokáže bojovat. Přenáší se rychle a čímkoliv, pusou, kartáčkem, dudlíkem, napitím ze stejné lahve atd. JInak není nic výjimečného, že to má i někdo jiný než mimino, třeba hodně často jí mívají senioři, jenž vlastní zubní protézu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.11 15:49

No je fakt,že malá byla teď často nemocná,takže je oslabená a chytne kde co a nějak se ztoho nemůžem vymotat :think:
A taky je fakt,že jsme byly hodně v dětským kolektivu tak to člověk neuhlídá a klidně se mohla od někoho napít :nevim:
No podle dr.mám přijít na to co jsme daly do jídelníčku novýho z čeho by to mohla mít,ale ten máme pořád přibližně stejný takže asi těžko :-?
Sladký moc nejí,tak nevím…
Ještě mě napadlo,že jsem jí dávála zředěný jablečný 100%džus,protože nechtěla moc pít,tak že by to bylo ztoho :think:
Na podporu imunity dostala jiný probiotika,než brala dosud,ale nevím jestli se to právě netluče :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13935
2.9.11 16:27

z jídla to nevzniká, to je blbost. je to stejný jako vaginální mykoza. Proste jdes do bazenu do chlorovany vody, chlor ti znici spravny posevni prostredi a to je chvile pro kvasinky, rozmnozi se a vyrostou. Proste mela prihodne prostredi v puse a oslabenou imunitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13935
2.9.11 16:33

jo ještě dodávám, že to vlastně máš pořád v těle, kvasiny vlastníme všichni, jen v malém množství, imunita je pořád zkrouhává, ale jak přijde nemoc, tak se rozmnoží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
2.9.11 18:18

Candida albicans. Potírání vodičkou „odstraní“ potah z pusy, ale neléčí příčinu. Pomůže jedině celková detoxikace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.11 19:36
LucaLuca píše:
Candida albicans. Potírání vodičkou „odstraní“ potah z pusy, ale neléčí příčinu. Pomůže jedině celková detoxikace.

A ta detoxikace se dělá jak????
A nevím proč do mě teda dr.hustila co novýho měla,že to ztoho dostala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
12909
2.9.11 20:51
LucaLuca píše:

Luco a to bymě zajímalo v čem spočívá detoxikace? naše malá ji má pořád v mírné formě, ale ona je maláa pořád si rve cokoli do pusy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
3.9.11 14:45

Ahoj,
nevím, jestli to je zrovna téma do této diskuse. Samozřejmě existuje spousta metod a je na každém, co si vybere. Nebo jestli zůstane u názorů obvoďačky. Ta má samozřejmě pravdu v tom, že zdraví je úzce provázáno se stravou, i když ona vás tím chtěla možná spíš trochu odbýt. :-)
V klas. medicíně bude převládat to, co se stalo zakladatelce - dostali vodičku jen na příznaky a probiotika. Ta jsou samozřejmě v pořádku, ale pokud je kvasinka ve střevu již přemnožena, pak se zdravé bakterie proti ní už neprosadí. Takže je třeba se zbavit přemíry candidy (pravděpodobně) ve střevu.
Netvrdím, že to je zrovna takhle, ale mělo by se to zjistit a podle toho léčit. Existují metody, které to dokážou. Samozřejmě mimo veřejné zdravotnictví, čili nás to stojí nemálo času, peněz a úsilí. Jedná se např. o přístroj EAV, modifikaci tohoto přístroje dr. Jonášem - Salvia atd. Osobně jsem se candidy zbavila u poradce používajícího Salvii, který doporučil Jonášovy přípravky Joalis. Je to už pět let a od té doby nevím, co to je mykóza, ani z bazénu.
Existují i další metody, ale všechny mají jedno společné. Nejdou dokupy s materialistickým smýšlením. Je to i otázka takové nějaké životní filozofi nebo čeho. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
24.12.12 22:23

candida

Dobry stedry vecer lucoluco.Ctu po vycerpavajicim veceru plnym darku o vasem vyleceni z candidy, ja jsem presvedcena, ze ji mam, slinovy test my vysel, jak a kdo vam ji zjistil a kde? ja jsem z prahy 8,denne o candide studuju na netu, na palici. mohla byste mi napsat odpoved na email? nechodim sem, dnes jsem se zaregistrovala, abych vam mohla napsat. ***@seznam.cz, dekuju. petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
24.12.12 22:37

Dobrý večer, mám asi blbou otázku jak se pozná moučnivka? Mám 2 letého kluka a stále chce na spaní prso. Už 2 měsíc je mám popraskané. Mažu Purelanem 100 docela to zabírá, ale nemužu se toho zbavit. Učím malýho aby spal bez prsu. Někdy se mi to podaří někdy ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hela65
24.6.13 18:25

Moučnivka

Nejvíce moučnivku způsobuje PUSINKOV8N9. Moje malá, téměř po každém návratu od babíčky to chytne.

• Nahlásit
  • Citovat
Hela65
24.6.13 18:25

Moučnivka

Nejvíce moučnivku způsobuje PUSINKOV8N9. Moje malá, téměř po každém návratu od babíčky to chytne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama