Zdá se mi o cizích chlapech

Anonymní
3.4.20 13:20

Zdá se mi o cizích chlapech ...

Ahoj,
citlivé téma, proto anonym. Mám šťastné manželství, zatím jsme bez dětí. Svého muže miluji, vím, že bez něj se mi hrozně stýská a jsem smutná, ale… Je hrozně hodný a vše, ale nějak zmizela sexuální jiskra. Ne uplně z jeho strany, ale hlavně z mojí. Přitom se mi často, poslendí noci, zdá o jiných. Nejhorší je, že to jsou muži, které osobně znám a jsou to mí přátelé. Zda se mi o nich v sexuálním kontextu.
Nevím co mám dělat.
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6106
3.4.20 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj,
citlivé téma, proto anonym. Mám šťastné manželství, zatím jsme bez dětí. Svého muže miluji, vím, že bez něj se mi hrozně stýská a jsem smutná, ale… Je hrozně hodný a vše, ale nějak zmizela sexuální jiskra. Ne uplně z jeho strany, ale hlavně z mojí. Přitom se mi často, poslendí noci, zdá o jiných. Nejhorší je, že to jsou muži, které osobně znám a jsou to mí přátelé. Zda se mi o nich v sexuálním kontextu.
Nevím co mám dělat.
Díky moc

Věř že tvůj muž má sny o jiných ženách. Je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
3.4.20 13:24

Co chceš jako dělat? :D
Je to normální, nic to neznamena. Jooo kdybys věděla co mne se zda za uchylarny asi by te ty výčitky hnedka přešly :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
3.4.20 13:32

Jeeee mě se dneska zdál sen o mém šéfovi a bylo to fakt krásně pikantní :mrgreen: :jazyk:
V práci jsem z něj pak nemohla spustit oči, ještě jsem si ho pár dní představovala po večerech a pak to klasicky vyšumělo a bledlo jako ten sen. Beru to jako super změnu, zpestření a fantazie.
Co s tím…asi s tím nic neuděláš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 13:35

Teď jste mě uklidnily! Že je to normální :D
Já mám prostě jen strach, že mě jiní muži vzrušujou více než ten můj…

• Nahlásit
  • Citovat
324
3.4.20 13:40
@Anonymní píše:
Teď jste mě uklidnily! Že je to normální :D
Já mám prostě jen strach, že mě jiní muži vzrušujou více než ten můj…

Jako buďme k sobě upřímné, jednou za čas se objeví vždycky muž, co te bude přitahovat trochu víc. A vzhledem k tomu, ze doma je to pořad stejné, to je i naprosto logické, protože to nové a tajemné je tak nějak víc sexy, že ano. Pak už je to jen na tom jak se zachovaš a jaké si urcis priority. Ale snění si nevycitej, manželovi to nenahlašuj a užívej si to zpestření, které je naprosto v poradku i morálně. Tvoje hlava je jen tvoje :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 13:43
@Uiii píše:
Jako buďme k sobě upřímné, jednou za čas se objeví vždycky muž, co te bude přitahovat trochu víc. A vzhledem k tomu, ze doma je to pořad stejné, to je i naprosto logické, protože to nové a tajemné je tak nějak víc sexy, že ano. Pak už je to jen na tom jak se zachovaš a jaké si urcis priority. Ale snění si nevycitej, manželovi to nenahlašuj a užívej si to zpestření, které je naprosto v poradku i morálně. Tvoje hlava je jen tvoje :slight_smile:

A není to třeba něco v podvědomí? Že už se mi 2× zdálo o našem společném kamarádovi, kterého mám fakt hodně ráda (jako kamaráda)? V tom snu nešlo ani tak o sex, jako spíš o chození za ruce, pusy apod. :D Nevim, asi jak jsem doma, tak to moc analyzuji. :D

• Nahlásit
  • Citovat
324
3.4.20 13:47
@Anonymní píše:
A není to třeba něco v podvědomí? Že už se mi 2× zdálo o našem společném kamarádovi, kterého mám fakt hodně ráda (jako kamaráda)? V tom snu nešlo ani tak o sex, jako spíš o chození za ruce, pusy apod. :D Nevim, asi jak jsem doma, tak to moc analyzuji. :D

Sny jsou sonda do našeho mozku, to je sice fakt, ale… má to hodně co společného i s tím, co jsme za den prožili. Příklad: kamarád se ti ozve a s partnerem si užijete super romanticky večer. Mozek příjemné pocity z romance vrátí a dosadí tam kamaráda protože se ti zkratka třeba ozval nebo sis na nej vzpomnela nebo tak. Pokud jsi si vašim vztahem jistá, pak sny nerozebirej a nech je jak jsou. :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama