Zdá se mi o někom, kdo spí vedle mě

5
30.5.20 22:45

Zdá se mi o někom kdo spí vedle mě

Zdravím, měla bych takový dotaz. Už se mi to stalo asi 3 krát ale jen u jedné osoby, jde o kamaráda kterého miluji ale on mě ne. Občas u něj prespavam a stává se mi, že se mi o něm zda i když leží vedle mě (nic špatného jen pěkně věci). Nevíte prosim co by to mohlo známenat? Budu moc vděčná za odpověď. K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1004
30.5.20 22:53

Prostě na něho tak myslíš, že se ti to promítá do snu. Nevím co by to mělo znamenat :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25634
30.5.20 22:59
@Tynuse555 píše:
Zdravím, měla bych takový dotaz. Už se mi to stalo asi 3 krát ale jen u jedné osoby, jde o kamaráda kterého miluji ale on mě ne. Občas u něj prespavam a stává se mi, že se mi o něm zda i když leží vedle mě (nic špatného jen pěkně věci). Nevíte prosim co by to mohlo známenat? Budu moc vděčná za odpověď. K

Neznamená to, že tě bude milovat a vezme si tě. Prostě na něj myslíš i ve snu. Nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7729
30.5.20 23:39
@Tynuse555 píše:
Zdravím, měla bych takový dotaz. Už se mi to stalo asi 3 krát ale jen u jedné osoby, jde o kamaráda kterého miluji ale on mě ne. Občas u něj prespavam a stává se mi, že se mi o něm zda i když leží vedle mě (nic špatného jen pěkně věci). Nevíte prosim co by to mohlo známenat? Budu moc vděčná za odpověď. K

Ty spis u nej a nevi, ze ho milujes, jo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
30.5.20 23:42

@TopSecret On to ví :grinning: ale prostě Nikdy se mi o n nezdá jen když spím vedle něj.. Docela mě to znepokojuje :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25634
30.5.20 23:44
@Tynuse555 píše:
@TopSecret On to ví :grinning: ale prostě Nikdy se mi o n nezdá jen když spím vedle něj.. Docela mě to znepokojuje :grinning:

Mně by spís znepokojovalo spát s někým, kdo mě nemiluje. Nechtěla bych být termoobla a zástrčka v jednom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
30.5.20 23:54

@Russet jmJa napsala že spim s ním? Píšu ze vedle něj, ne všichni hned musí mít sex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25634
30.5.20 23:57
@Tynuse555 píše:
@Russet jmJa napsala že spim s ním? Píšu ze vedle něj, ne všichni hned musí mít sex

Tak co tam děláš? 8o Nemáš kde bydlet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
31.5.20 00:01

@Russet :grinning: :grinning: ptala jsem se úplně na něco jiného, a ty se asi nudis když vymysli takový srajdy že nemám kde bydlet. Mám kde bydlet, jsme kamarádi, parime spolu hry a pijeme, povídáme si a je nám spolu dobře tak proč tam občas neprespat. Ale tohle je moc ne? :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13312
31.5.20 00:16

Tak především se mu přestaň vnucovat, smiř se s tím, že tě nechce a přestań se schovávat do fantazií.

Čím déle se budeš upínat na tohohle kluka, tím hůř na tom bude tvoje sebevědmí a především se tím velmi důsledně bráníš tomu, aby sis začala s někým kdo by o tebe stál.

Ano, riskovat další odmítnutí je těžké, ale to co předvádíš je hodně zoufalé a ubližuješ tím jen sama sobě.

To že se tí zdá o někom, po kom marně toužíš je zcela přirozené.

Tak jako tak by tě měl znepokojovat především tvůj nedostatek sebeúcty a schopnost si takhle sama ubližovat a nedovolit si být s někým, kdo o tebe stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13312
31.5.20 00:18

A jinak ne - nemiluješ ho. jsi zamilované do fantazie o někom, kdo ho trošku připomíná.

Skutečná láska je to, co zbude páru, když je přejdou hormony zamilování. Ty nemáš ani to.

Ano - ty fanatzie jsou sladké a bezpečné. Ale ubližuješ si jimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
31.5.20 01:18

Také jsem takto přespávala u kamaráda, občas miloval on mě, občas já jeho.. sladká puberta. Tipuji že pro tebe vše intenzivnější, když jsi s ním a tak to tak podvědomí hodí i do snu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama