Zdají se v narkóze sny?

10
28.5.21 00:44

Zdají se v narkóze sny ?

Ahoj holky :mavam:
O miminko jsem přišla v ranném těhotenství 8.3.2021. Musela jsem na revizi atd. Při narkóze se mi zdál jakýsi „sen“ ve kterém jsem viděla přítele a tchána jak stojí nad nemocniční postýlkou v které leží miminko. Byl to pro mě šok a pro probuzení jsem všude hledala miminko, ikdyž jsem byla ještě úplně poblouzněná. Do toho mi volal přítel a já zmatená jsem se ho ptala kde máme miminko… :,( Byli jsme z toho oba celkem dost nadně. A tak se o tom radši už ani nebavíme. Proto se ptám, stalo se tady někomu něco podobného? Moc krát děkuji za případné odpovědi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8522
28.5.21 04:04

V narkoze se sny nezdají. Je to vlastně uměle navozené bezvědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
28.5.21 04:04

@Brouček98 Kdysi jsem měla nějakou lehkou narkozu a říkali, že se mi budou zdát sny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8522
28.5.21 04:18
@Evkad píše:
@Brouček98 Kdysi jsem měla nějakou lehkou narkozu a říkali, že se mi budou zdát sny.

To se někdy obrazně před narkozou říká - At se zdají hezké sny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9597
28.5.21 04:56
@Evkad píše:
@Brouček98 Kdysi jsem měla nějakou lehkou narkozu a říkali, že se mi budou zdát sny.

A zdály?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
28.5.21 05:24

@Jahudka82 U sebe si to nepamatuji (myslím si že ano), ale jiná žena na pokoji nám vykládala její sen. Ono už to je skoro dvacet let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
28.5.21 05:40

Měla jsem jednu narkozu asi 2,5 hod a pak jednu asi 30 min a u obou se mi sny zdaly. Obe narkozy jsem vnimala jako velmi prijemny spanek a probudila jsem se odpocata :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54121
28.5.21 05:49

Byla jsem jednou na operaci.
Nevím, jestli se mi něco zdálo. Ale bylo mi hrozně hezky, tak jsem se snad nikdy v životě neuvolnila. Ani mi nemohli probudit. Když jsem byla probouzená, tak jsem slyšela hlasy. Ale to jsem si myslela, že se mi opravdu zdá. Nezdálo, to mi říkal, ať se probudím, už je čas vstávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
28.5.21 06:03

Měla jsem 2 narkózy, u jedné (cca hodinové) se mi sen zdál. Když mě budili, ještě jsem si říkala, já nechci vstávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9597
28.5.21 06:28
@Evkad píše:
@Jahudka82 U sebe si to nepamatuji (myslím si že ano), ale jiná žena na pokoji nám vykládala její sen. Ono už to je skoro dvacet let.

Já byla v narkoze jen jednou jako dítě takže si to taky nepamatuju, to je let ještě víc, skoro 30 :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36013
28.5.21 06:31

Ne. Není to spánek, je to bezvědomí. Nic, černo, tma, v jedné vteřině tě vypnou a probudí. Nenávidím ten pocit. Už jsem jich měla hodně a vadí mi čím dál víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
28.5.21 06:42
@inkakřivák píše:
Ne. Není to spánek, je to bezvědomí. Nic, černo, tma, v jedné vteřině tě vypnou a probudí. Nenávidím ten pocit. Už jsem jich měla hodně a vadí mi čím dál víc.

Mě se to fakt líbilo. Docela jsem litovala, že mě probouzejí. I to uspání bylo takové postupné, něco říkali, já postupně vnímala jak v „mlze“ a pak už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
28.5.21 06:53

Já jsem měla narkozu asi hodinu a půl. A rozhodně to nebyl spánek, nic se mi nezdálo. Pustili mi to do žíly, říkali, že ucitim teplo. Pak jsem najednou byla na jipce a bylo mi zle.ezi tím prostě nic. Vůbec si nepamatuji žádný usínání, žádný probuzení, prostě absolutně nic. Jako by mě někdo vypnul a pak zapnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36013
28.5.21 06:57

@Midaku Presne. A proto to nenávidím. Je to jako vypnutí. Absolutní ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54121
28.5.21 07:00

Moje mamka byla 3 týdny v kómatu po mrtvici. Tehdy ji dávali 20-30% na přežití. A má nějaké zážitky, když spala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat