Zdál se mi dost reálný sen o přítelovo nevěře

Anonymní
17.1.20 10:53

Zdál se mi o příteloví nevěře dost reálný sen

Zdravím všechny, dneska se mi zdál hrozný sen ale nebylo to něco nereálného.
Zacala bych asi tím, že mne přítel na začátku našeho vztahu podvedl a já na to přišla z jeho zpráv.. Odpustila jsem mu to, protože jsme se tenkrát tolik neviděli a mohli jsme za to ve své podstatě oba, já zas tahala ke mně domů kamaráda a jela s ním na akci.. Přešli jsme to ale s tím, že si s ní už nebude psát.
Teď před Vánoci mi sám řekl, že si s ni píše. Napsal ji a popřál ji k Vánocům. Z toho co mi poslal se jí jen snažil pomoci s nějakým vztahem.. I tak mne to celkem naštvalo, protože podmínky byly jednoduše stanoveny. Ale zase jsem to pak přešla..
Teď se mi zdál ten sen. Byli jsme oba na škole, na které je on teď a ta holka taky, já ne. Seznámil se preze mne s jednou moji kamarádkou a bavili se i přede mnou, já byla uplne rozhozena. Byla přednáška kam sem je oba zatáhla a oni si šuškali a pak odešli. Prisla za mnou ta „moje kamarádka“ a vytahla mne na záchod. A řekla mi jak hrajou nějakou hru a jak ji ošmatává a že ví že to není fér, protože jsem hodná a rozbrecela se. Dal jsem vědět nechtěla. Když jsem ho potkala vyčetla jsem mu to a dost jsem byla naštvaná, na což on řekl, že si zas něco vymyslím a dal mi konec. Pak se mi zdálo už něco mimo. A probudila jsem se. Jsem v rozpacích z toho, že vím, že oba jsou vážně na ty skole ale zas vím, že se s ní nezná. Je o rok starší.
Zajímalo by mne jestli se vám zdálo něco podobnyho, jak jste se k tomu postavili? A jestli jste taky znejistili? Díky za ohlasy! :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

678
17.1.20 10:56

Sny jsou o tom na co myslíš..mozek si to pamatuje a vytváří nereálný věci. Buď v klidu.. myslím že asi každý máme sny o nevěře až z toho máme nervy.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 10:58

@Týnka20 dekuju, taky si říkám:D ale samosebou je to hrozný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
17.1.20 10:58

Když máš strach z nevěry, tak se ti zdá o nevěře. Mozek zpracovává tvoje pocity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 11:01

@krysoleta jo, máš pravdu:/:)

• Nahlásit
  • Citovat
17.1.20 11:05

Jak psaly před tím, sny jsou o tom na co myslíš a co máš v hlavě, je tedy pravda, že já měla těžké období jednu dobu byla jsem nemocná úmrtí v rodině a padaly mě ve snu zuby což znamení špatné věci… Ale pokud máš strach z nevěry tak si spolu sedněte a promluvte at víš na čem jsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 11:06

Má zkušenost je, že co se mi zdálo, nikdy se mi nestalo. :mrgreen: Buď v klidu, tohle fakt neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 11:06

@Míša96 no právě, že to není tak, že bych mu nevěřila a měla strach. To fakt ne. Jen prostě možná ta nejistota, že vlastně nevím co na tom intru celý týden dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
17.1.20 11:07

Dal mi konec, dal jsem nečetla. Bude ti tak 15. Tak to neřeš. Budou lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 11:07

@Trashpanda jo:D jsem v klidu, jen mne to lehce zaskočilo aby se neopakovalo něco co bylo na začátku našeho vztahu no..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 11:08

@Azeretereza bude mi pak 20:) ale dík za vás názor, asi jste to nepochopila byl to sen:)

• Nahlásit
  • Citovat
2890
17.1.20 11:10

Mozek vymýšlí ve spánku hrozné kraviny. :lol: Já jsem měla dnes sen o tom, že jsem nevěrná s jedním naším známým. Neměla jsem ve snu žádné výčitky. Vůbec mě ale ve skutečnosti nepřitahuje, nikdy mě to ani nenapadlo a co se týká nevěry, mám pouze jedno pravidlo - NIKDY. Takže nechápu. :nevim:

edit: chyba.

Příspěvek upraven 17.01.20 v 11:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 11:11

Manželovi se zdálo, že ho podvádím s Lampionem (synem mlynáře)… Světě div se, nikoho takového neznám. Takže bych si z toho snů nic nedělám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2332
17.1.20 11:30

Mi se jednou zdál tak živý sen, že mě manžel podvedl, že jsem ho po probuzení hned praštila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 11:30

@berusa.m taky zajímavý sen 8o a též jsem ten typ co by nikdy nikoho nepodvedl, protože přece všechno se dá řešit, než aby se muselo zajít k tomuhle :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama