Zdanění a odvody z DPP při RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.06.11 20:53
Zdanění a odvody z DPP při RD

Ahoj děvčata

jsem na RD, dcerka má 16 m, dneska mě oslovili z práce, že by mě potřebovali na výpomoc na DPP na cca 3 hod denně.
Jaké jsou odvody - daň z příjmu, zdravo nebo soc??
Poradíte?

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63590 příspěvků 3 inzeráty 29.06.11 21:56

Z DPP se platí pouze 15% daň, jinak nic, akorát je omezená na 150 hodin za rok.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.06.11 21:59

Dík moc, v podstatě jsme zdravotko a sociálku tušila. A daní jsem si nebyla jistá
A hodiny vím, nějaké už ve firmě měli moji podřízení i můj záskok.
Toto tam mají ošetřeno jinak… :wink: a teda… v podstatě pokud udělají problém, poškodí ve finále sami sebe :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >