Zdena Frýbová - hledám knihu

24994
6.1.21 18:18

Zdena Frýbová - hledám knihu

Ahoj všem, hledám knížky / knížku od Zdeny Frýbové. Unesou tam dítě, které je u únosců náramně spokojené. V další knížce zabije chlap nějakého pedofila v lesíku a ostatní ho kryjí a schvalují to. Možná je to jen jedna knížka, možná dvě. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31384
6.1.21 18:24

Myslim, ze mysliš Poldu a Poldu a jeho soudce. Mam, ale nedam :lol: ale byla spousta dotisku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
6.1.21 18:32

To první je Polda, to druhý je Milostí prezidenta. mám, nedám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
6.1.21 18:43
@PaníKadrnožková píše:
Poldu a jeho soudce

tam ten zabitej není pedofil, ale homosexuál a popravenej byl nikoli kvůli své sexuální orientaci, ale protože to byl podnikatelskej grázl neštítící se ničeho, včetně vražd. zabitej pedofil je farář Šolín z Milostí prezidenta a tam se nejednalo o chladnokrevnou popravu grázla, ale spíš o vraždu v afektu (možná by to bylo i jenom neúmyslné zabití při obraně?), protože byl načapán a zabit přímo při pokusu o znásilnění (a plánovaném následném zavraždění) dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24994
6.1.21 20:22
@sagina píše:
tam ten zabitej není pedofil, ale homosexuál a popravenej byl nikoli kvůli své sexuální orientaci, ale protože to byl podnikatelskej grázl neštítící se ničeho, včetně vražd. zabitej pedofil je farář Šolín z Milostí prezidenta a tam se nejednalo o chladnokrevnou popravu grázla, ale spíš o vraždu v afektu (možná by to bylo i jenom neúmyslné zabití při obraně?), protože byl načapán a zabit přímo při pokusu o znásilnění (a plánovaném následném zavraždění) dítěte.

Jo, zabil ho v lesíku nějaký otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24994
6.1.21 20:23

Díky za rady. Já si právě vybírám k narozeninám. Mám oba Robiny, Malinkatýho kreténa a Otcem i matkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
6.1.21 20:30
@vokishka píše:
Díky za rady. Já si právě vybírám k narozeninám. Mám oba Robiny, Malinkatýho kreténa a Otcem i matkou.

dobrý výběr :palec: já mám ráda i knihu Z neznámých důvodů.

https://www.cbdb.cz/…amych-duvodu

i když oba Poldové jsou taky dobrý, to je fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24994
6.1.21 20:32

@sagina já jsem to kdysi četla asi všechno, ale teď si postupně kupuju svoje, abych se k tomu mohla vracet. Loni jsem Robiny četla asi 4× a pokaždé se znovu bavím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
6.1.21 21:24

@vokishka tak jestli vybíráš mezi těmito dvěma knihami, tak bych brala Poldu. u Bohunka učůrávám smíchy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8960
6.1.21 21:51

Já miluju všechny její knihy, mám je všechny. :oops: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8960
6.1.21 21:53

A nejraději mám Z neznámých důvodů, Neděle jako stvořená pro vraždu a samozřejmě Malinkatý kretén a Robin, ty jsou TOP. :pankac: Pěkná je i Připravte operační sál ( o operacích srdce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31384
6.1.21 23:06

Já teda nejvíc povídky Den jako stvořený pro vážnou známost, potom Noc jako stvořená pro nevěru (Drahulínek a Mojmoušek :mrgreen: ), Z neznámych důvodů jako mladá, a Mafie po česku (i po listopadu) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
7.1.21 14:00

Holky, teda díky za tipy, mám to všechno poznamenané a hned jak se otevřou knihovny, tak tam uháním, jestli budou mít. :potlesk: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.1.21 00:46

Kniha pohádek Království víl a skřítků.

Dobrý večer, už dávno mám děti hóódně dospělé a i vnuk dávno vyrostl z plenek, ale přesto jsem vstoupila sem do e-Mimina. Jak se říká, naděje umírá poslední a já se zkusím zeptat, jestli se tu nenajde někdo, kdo by mi pomohl. Zhruba ve 14-15 letech (dnes jsem už na prahu sedmdesátky) jsem od své tety dostala překrásnou knihu pohádek Království víl a skřítků. Bohužel poškozenou, chybí konec předposlední pohádky a celá poslední pohádka. Ať jsem tu knihu sháněla, jak chtěla, dodnes se mi to nepodařilo. Je to kniha mého dětství a byla bych převelice šťastná, kdybych ji měla celou. Chybí mi listy od strany 271. Není tu někdo, kdo by buď knihu prodal, nebo mi chybějící stránky alespoň oskenoval a pak poslal na e-mail? Vím, že do veřejného příspěvku e-mail uvést nesmím, admin ho smaže, ale pokud se mi někdo ozve, samozřejmě mu jej pošlu. Teď tady pod rámečkem vidím možnost zatrhnutí „zasílat reakce na e-mail“, tak snad to funguje, zkušenost nemám žádnou. Předem děkuji za projevenou ochotu pomoci staré paní, pokud budu mít štěstí a najde se někdo, kdo tuto knihu má. Přeji vám všem hodně štěstí do nového roku 2021. Můj nick: Murty (byl to můj drahý kamarád kocourek Murty, ale já se jmenuji Vlasta.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat